Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Taky se pridam do klubu s 27,4 x 34,8 mm :) idealni velikost na 17,5 cm ruku.

 

....musím přiznat, že jsem z těch Tvých Tanků zase jako na trní...už mapuju modely a prodeje. To by byly krásný hodinky do komba k mým Explorerům. Sám sebe překvapuji, jak se mi s věkem mění vkus na hodinky.  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročetl jsem si celý vlákno a rád bych se připojil do klubu se svýma pracovníma hodinkama na horší podmínky. Až je mi to trapný, protože je tu nafocených spousta suprových kousků. Mám si alespoň co přát do budoucna  :wub:

Např. teď poslední Stowa, Alpinisty, Sinn, SBCA001,... Paráda!

Docela pokukuju po řadě Seiko SNK80... Ať na to koukám jak chci, tak pořád nevím, jestli je ten ciferník snadno čitelnej. Přijde mi to děsně nepřehledný. Mít to normální

 

Timexy jsou samozřejmě quartz, průměr pouzdra 38mm, typ je T44653.

 

post-38901-0-66717400-1431637510_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Rád bych se také přidal do klubu s jedněmi opravdu miniaturními hodinkami. Nejedná se samozřejmě o Suunta, ty jsou jn pro porovnání velikosti.

 

post-256-0-18831300-1435320385_thumb.jpg

 

post-256-0-01984400-1435320396_thumb.jpg

 

Mají 19mm na šířku, včetně korunky. Je v nich tzv. věčný strojek, který je jedou za 12hod, na sekundu přesný :lol2:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky

 

 

Co jsou to za hodinky? Takové omegy vidím prvně...

zdar, je to omega dynamic 3.generace...vlakno o nich mam tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83159-omega-dynamic-automatic-iii-generace/page-4&do=findComment&comment=1468412
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...