Přejít na obsah

Jak a čím fotit "makro" hodinek?


gougy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 468
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Prosel jsem dnes zase cele vlakno od zacatku a krasne se pokochal. Nedalo mi to jit neco taky zkusit, ale prace kvapna malo platna. A vycistit korunku je snad nemozny ukol, umyval jsem vsechno 2x a stejne pokud bych udelal vetsi vyrez, tak je videt spousta necistot. 

 

post-17375-0-92657500-1453058775_thumb.jpeg

 

post-17375-0-13215000-1453058775_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosel jsem dnes zase cele vlakno od zacatku a krasne se pokochal. Nedalo mi to jit neco taky zkusit, ale prace kvapna malo platna. A vycistit korunku je snad nemozny ukol, umyval jsem vsechno 2x a stejne pokud bych udelal vetsi vyrez, tak je videt spousta necistot.

 

attachicon.gif OI000003-01.jpeg

 

attachicon.gif OI000007-01-01.jpeg

Myslim, ze se to moc povedlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal ma niekto?

Opet super fotka. To mas nastaveny nejaky alarm, ze se objevis vzdy, kdyz zazni tve jmeno? :-)

 

 

Ty vlnky jsou super, z nejakych uhlu se mi pri cteni vlni cely napis Seiko, proste to houpe jak na mori :) Koukal jsem i na fotky v Tvem druhem vlakne Sumo brothers a fotky nemaji chybu.

 

 

Pridam jeste jeden pokus z odpoledne:

Tomu rikam super pokus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Opet super fotka. To mas nastaveny nejaky alarm, ze se objevis vzdy, kdyz zazni tve jmeno? :-)

 

Já bych řekl, že se vlastní krví upsal satanášovi. Proto tak luxusně fotí a proto se objeví vždy, když zazní jeho jméno. ;) Akorát se pak už prostě jednoho krásného dne nepřihlásí, páč si ho ten pekelník odnese. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vlnky jsou super, z nejakych uhlu se mi pri cteni vlni cely napis Seiko, proste to houpe jak na mori :) Koukal jsem i na fotky v Tvem druhem vlakne Sumo brothers a fotky nemaji chybu.

 

 

Pridam jeste jeden pokus z odpoledne:

Nádherné. Čím to fotíš?

 

Na těch makro fotkách si teprve uvědomím, proč některý hodinky stojí kolik stojí. Propracovaný do posledního detailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnesku uz jsem malem nefotil nicim. Natacel jsem hodinky pod svetlem a loktem jsem shodil fotak ze stolu na drevenou podlahu, rana jak kdyz shodi na zem cihlu. Asi to vic schytalo telo nez objektiv, zatim se zda ze funguje vsechno, tak uvidim. Nejradsi bych si nakopal.

 

 

post-17375-0-52309600-1453268195_thumb.png

 

post-17375-0-00909500-1453268201_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnesku uz jsem malem nefotil nicim. Natacel jsem hodinky pod svetlem a loktem jsem shodil fotak ze stolu na drevenou podlahu, rana jak kdyz shodi na zem cihlu. Asi to vic schytalo telo nez objektiv, zatim se zda ze funguje vsechno, tak uvidim. Nejradsi bych si nakopal.

 

 

attachicon.gifP1160674.png

 

attachicon.gifP1160691.png

 

Mooooc pěkný !  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...