Přejít na obsah

Koľko je známych hodiniek Elton Sport ?


pykof

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem to včera v hospodě znovu provětral a údajně byl pan strýc vojak z povolání kdesi v Čechách ve výstrojním skladě a ty hodinky mu zůstaly tak nějak za prsty. Dlouho je nosil až je prej někde rozbil a pak je jeho syn, taky starší pán nechal opravit a od té doby ležely v krabici. Synovec, když se pak stěhovali je vzal do Brna s dalšími relikvikemi a donesl je pak do hospody mě. Vic toho nezjistím. Takže Honza byl teorií asi nejblíž. Dotyčný strýc ani jeho syn už nežijí, takže tak no.

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Majiteli gratuluji a těším se na živý fotky, pro nás archváře přidám printscreen aukce

 

prim.jpg

5186821798.jpg

5186821798_5.jpg

Myslim,že tyhle Prim sport s číslem 523 vážně zpochybňují úvahy o tom,že armádních Elton sport bylo vyrobeno vice než 300ks.

Myslim,ze v současné době s určitostí víme,že armadnich Elton sport bylo 300 ks.zda další serie byla s Elton nebo už s Prim neni napsáno ani v knize pana Hovorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdraví fšecky. K mé radosti jsem včera v místní hospodě při hokeji přišel k igenům za dvě piva. Ráno po vystřízlivění jsem zjistil, že jsou číslované, ale jinak stejné jak civilní I gen. Vzhledem k tomu, že původní majitel není zrovna nejostřejší tužka v penále a hodinky nikdy nenosil, předpokládám, že jsou v tomto stavu již dlouho. Původně byly jeho strejdy, kterej zemřel před dvaceti lety.

Poprosil bych tedy místní znalé, aby se k nim nějak vyjádřili. Např. zda mohli být takto vyexpedovány z Eltonu a nebo jestli je to skládačka. Díky za přečtení

Ahoj, nepustil bys to dýnko? Měl bych k němu hezkej vršek :)

post-67665-0-38717000-1578738890_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...