Přejít na obsah

Pomoc při identifikaci.


docent

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 542
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Potřeboval bych poradit/pomoct. Trochu jsem se dnes hrabal v tom co se mi tu válí v různých konvolutech a narazil jsem na jedny Movado, což mě potěšilo, ale zároveň je teď oříšek co s nima.

 

Chybí jim dost zásadní část - cifr a dýnko a mám obavu, jestli to půjde někdy doskládat :(

 

Je to jdoucí torzo pravděpodobně těchto hodinek (pouzdro, korunka, strojek, ručky sedí)

 

Pokud se to někomu hodí (potřebuje na kompletaci vlastních hodinek) pošlete SZ, nebo jestli má někdo tip, kde sehnat cifr a dýnko (pokud je vůbec šance), budu rád...

 

Fotky vypůjčeny z ebay

 

 

post-26116-0-53873700-1475097643_thumb.jpg

post-26116-0-69178000-1475097651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A co víc bys chtěl slyšet? Já když dám do googlu Casio a k tomu to 520..., tak na mě vybafne mnoho stránek s těmito hodinkami...

 

Displej má krásně klasický font čísel. Dnešní digitálky mají font takový zvláštní, podivně zdeformovaný.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zdravím, oblíbil jsem si staré hodinky a dostal se ke mně jeden bezejmený kousek. Na víčku má dvě čísla, jedno vyryté a druhé ražené. Dále je na strojku nějaký simbol a nápis swiss made, to je vše. Díky za jakoukoli stopu. Rád bych zjistil přibližnou hodnotu, nevím jestli je mám nosit, nebo uchovat, pokud by nějakou větší hodnotu měli. Předem díky za odpověď.

post-48969-0-34824300-1478531825_thumb.jpg

post-48969-0-61295000-1478531838_thumb.jpg

post-48969-0-75571100-1478531896_thumb.jpg

post-48969-0-52917500-1478531918_thumb.jpg

post-48969-0-09909900-1478531933_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to dobitý tzv. jeptišky, dámské kapesní hodinky, a ten "pásek" slouží k tomu, aby se kapesní hodinky daly nosit na ruce

 

vnější plášť bude možná zlatý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Zajímavé je, že ten kus nafocený na netu má úplně stejně dodřený můstek setrvačky. Asi fakt slušnej oddíl.

A je pravda, že to ve mně silně evokovalo dojem Ruhly.

Tak to nejsi sám, já jsem před nějakou dobou s dědou, vyhrabal na půdě starý Alpine kapsáče, předělávaný na náramkáče...

A teď při pokusu renovace, jsem při  shánění náhradního cifru a vteřinovky na aukru, narazil na úplně stejně předělávané a ke všemu dobité  :guitar:  :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, oblíbil jsem si staré hodinky a dostal se ke mně jeden bezejmený kousek. Na víčku má dvě čísla, jedno vyryté a druhé ražené. Dále je na strojku nějaký simbol a nápis swiss made, to je vše. Díky za jakoukoli stopu. Rád bych zjistil přibližnou hodnotu, nevím jestli je mám nosit, nebo uchovat, pokud by nějakou větší hodnotu měli. Předem díky za odpověď.

Podle vyraženého M na můstku bych dedukoval Moeris ( stejné nebo podobné ( nedokážu dle fotky říct přesně ) mám i na svých kapsáčích ), ale je mi divné, že to není signováno i celým názvem. Ale možná se jen pletu 

 

Jinak

Vyražené číslo je výrobní 

Vyryté              je ( od zastavárníka, nebo hodináře )

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kamarád si pořídil do sbírky tyhle hodinky a rád by k nim věděl něco bližšího. Zajímá ho přibližné datum výroby, nebo období, kdy se tyto hodinky vyráběly a případně něco dalšího co případně víte :)

Předem díky za pomoc a přeji fajn den.

 

post-32136-0-96157000-1479215508_thumb.jpg

 

post-32136-0-05427900-1479215537_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

kamarád si pořídil do sbírky tyhle hodinky a rád by k nim věděl něco bližšího. Zajímá ho přibližné datum výroby, nebo období, kdy se tyto hodinky vyráběly a případně něco dalšího co případně víte :)

Předem díky za pomoc a přeji fajn den.

 

attachicon.gif viber image1.jpg

 

attachicon.gif viber image2.jpg

Stačí maličko googlit . Třeba již zde na ebay toho máš dost...

Tedy krom ebay jsem nic nenašel, ale je tam dost informací :0)

Jinak hezké hodinky a zajímavá luneta

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...