Přejít na obsah

Pomoc při identifikaci.


docent

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 542
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejsem uplne odbornik, ale delali se i bez napisu dole. Muze to bejt treba nejakej servisni cifr? A ze je dynko cisty,taky nemusi nic znamenat. Logo muze byt setrele.

https://www.chrono24.ca/omega/omega-rare-mens-1660174-geneve-seamaster-vintage-automatic-stainless-steel-oversized-day-date--id25809279.htm

Upraveno uživatelem Lucky Lucaso
Link
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod tou referenci se to asi vyrabelo pane sef. Bez napisu a loga na dynku...

https://www.tidssonen.no/forum/threads/omega-automatic-day-date-166-0192.59737/

 

Kdepak ze je maji a za kolik??? Ze bych se sel kouknout taky 😎

Upraveno uživatelem Lucky Lucaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Pod tou referenci se to asi vyrabelo pane sef. Bez napisu a loga na dynku...

https://www.tidssonen.no/forum/threads/omega-automatic-day-date-166-0192.59737/

 

Kdepak ze je maji a za kolik??? Ze bych se sel kouknout taky 😎

Hele klidně se tam podívej, jestli tě to zaujalo. Já o nich nejsem zatím na 100% přesvědčený. Mají je v antiku v Panské. Je to vedle prodejny hodinek JHB Watchery, kam jsem původně mířil na kukačku.

Cena 17tis., ale když jsem se zajímal, tak hned šla tisícovka dolů.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. No to uz zase tak zajmavy neni, zadna lace. Jako chapu ze najem,energie atd. Ale za tu cenu tam lezej asi uz dlouho, a lezet jeste budou. 

Proto ti hned stahnul talir. Myslim, ze za ty prachy bys tu na foru nasel mnohem hezci kousky a se zarukou pravosti. Asi si usetrim cestu i prasule 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoy přátelé, 

dostal se mi do ruky tento zajímavý kousek hodinek. Moc se mi toho nepodařilo zjistit snad jen, že se to ve válečném období montovalo do různé techniky. Na webu antik-hodinky.cz píše, že jsou z Messerschmitt, což nevím zda může být pravda či ne.

Hodinky se natahují otočnou lunetou a vytažením lunety se nastavuje čas...

Prosím, máte někdo víc informací kam všude se to montovalo a případně časové období nebo cokoliv jiného ? Moc díky za případné informace:) 

 

Tomáš 

WhatsApp Image 2022-12-13 at 18.21.15.jpeg

WhatsApp Image 2022-12-13 at 18.08.28 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-12-13 at 18.08.28.jpeg

WhatsApp Image 2022-12-13 at 18.08.29.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nepomuzu, Eternu neznam, mam par palubnich od Omegy. Snad jen ze se jedna o palubni hodiny a montovat se to dalo vazne vsude, od aut, pres lode, letadla....zajimavy je, ze jsou na palubni hodiny dost titerne....a to natahovani a serizovanu pres lunetu je tez dost originalni, pekny kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2022 v 12:25, Seamaster napsal:

Moc nepomuzu, Eternu neznam, mam par palubnich od Omegy. Snad jen ze se jedna o palubni hodiny a montovat se to dalo vazne vsude, od aut, pres lode, letadla....zajimavy je, ze jsou na palubni hodiny dost titerne....a to natahovani a serizovanu pres lunetu je tez dost originalni, pekny kousek.

I tak díky ! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jó kdyby to bylo 24 karát echt gold tak by to bylo měkký že by se to dalo mazat na chleba .... Takže vemu tuto nevděčnou ulohu na sebe a zkazím ti radost ,sorry ale pokud tam je někde něco o 24k Goldu tak je to nejspíš s pravděpodobností hraničící se 100% jen zlacení tímto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

Poprosil bych znalejší o pomoc. Jedná se o Longines cal. 345, výrobní číslo na stroji odpovídá roku 67. Našel jsem spoustu podobných hodinek, často ale z řady Admiral. Našel jsem i stejné na nějakém UA "aukru" - v popisu nic. Zezadu na dýnku nic není - už se mi velikostně nevešel obrázek 🙂. Také originalita dílů je velký otazník - jedtli to není nějaká skládačka.

Zkoušel jsem to přes Longines a jejich archivní službu - tam na mě už 2měsíce pečou a na mail jsem odpověď nikdy nedostal. U Bechyněho jsem zkoušel také, výsledek byl, že hodinky pošlou za 5k do Švajcu, což se mi moc nelíbí.

Díky moc za pomoc!

 

20230516_181722.jpg

20230516_181645.jpg

20230516_181556.jpg

Upraveno uživatelem Mountain chicken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...