Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Rozhodl jsem se pořídit si automaty na sport. Je to se mnou složité, požadavků milion - ať nejsou moc drahé (kdybych je rozflákal), potápky se mi nelíbí, pilotky se mi nelíbí, chci ať nevypadají ryze sportovně - aby šly vzít i ke svetru/triku. Na košili a oblek mám jiné.

Chtěl jsem rozměr kolem 40 mm, se zápěstím 18cm si nemůžu vyskakovat, už tak mám pocit, že v společenských ML 6127 nevypadám OK. Vybíral jsem dlouho a nakonec skoučil u SNZH63 se strojkem 7S36-04H0.

Nákup proběhl na skywatches.com.sg - platba přes paypal, objednáno 15.12. a doručení 23.12. :newyear:

Původně mi to bylo jedno, ale nakonec jsem šel do japonské verze a nelituju, ten nápis "Made in Japan" mi dělá radost stejně, jako "Swiss Made" u jiných hodinek.

Dělají za den stabilně 4s do mínusu hned od startu. Nevím, jestli se za ty dva týdny už zaběhly, ale pokud by to takhle vydrželo, jsou za tu cenu naprosto špičkové. Opravte mě jestli se pletu, ale tohle stačí na COSC, ne?  :)  Má smysl je ještě zkoušet regulovat nebo se takhle malá odchylka už těžko vyřeší a akorát je rozhasím(e)? Četl jsem někde na jiném foru, že tenhle strojek kupodivu zrychluje, když není natažený na plnou rezervu - máte někdo podobnou zkušenost? Já dávám hodinky do winderu, takže jsou naplno pořád. Seiko 7S36 by měly mít kolem 900 ot. / den obousměrně, tak jim to dopřávám.

post-13142-0-70401300-1388867608_thumb.jpg

post-13142-0-39836600-1388867614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodím - až teď se dívám, že jsem tu druhou fotku trefil s ručičkama složenýma na sebe - příště nastavím klasický fotočas "10 - 10" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
Návštěvník LukeD

Není zač :-) a k řemenu...mám pocit, že barevně to k nim sedí, ale stylem ani omylem, takže dostanou černou gumu s červeným prošitím.

 

Souhlasím. Ten řemen z nich dělá tuctovky - je hrozně nevýrazný (i když pořád beru v potaz, že to může být způsobeno i horší kvalitou fotky). Na kovovém tahu vypadají každopádně mnohem lépe. Nicméně nebyl bych si až tak jistý, že to s tím gumovým tahem bude výrazně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na silikonu vypadají dobře a odpovídá to jejich naturelu. Ten řemen byl krok vedle. Budu střídat tah a silikon :-)  (a až budu velký, naučím se fotit :frusty: )

post-13142-0-00770100-1394565792_thumb.jpg

post-13142-0-33050500-1394565850_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DaveG17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je mám na ruce (na tahu) a říkám si - celé hodinky jsou leštěné, nemají jedinou kartáčovanou plochu...no a tah je matný. Co si myslíte o sladění? Že bych ten tah vyleštil jako mají brajtle? :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...