Přejít na obsah

Roman I.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 439
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 4. 2020 v 16:56, Daemonultimate napsal:

V reálu jsem Marathonky ještě neviděl. Na fotkách ty s trubičkama vypadaj, že mají dost zapuštěný cifr. Je to klam na fotkách (asi nebude, viděl jsem těch fotek dost a vypadalo to tak všude), nebo je to i v reálu tak markantní?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Už jsem to psal Micimu, jak ty jendoručky vypadají, jako by měly displej. Přemýšlím, jestli jsem někdy měl hodinky, kde by cifr s ručkou byly tak vytažené ke sklu. Ono je to vlastně s tou jednou ručkou docela pochopitelný a kapitál, který to dává, je využitý do mrtě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je od pondělí od oběda a čekal jsem, že mě začnou srát zhruba druhý den, protože jedna ručka je blbost a nesnáším, když se na cifru nic nehýbe (proto autavie i PAM nulky šly). Dnes jsem si vzal Seiko willardy a cestou z práce jsem se přistihnul, že se mi po těch meistrech stýská. Nebudou to hodinky edc, ale radostí zatím poskakuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Letošek je nějaký bláznivý. Ploprof jsem chtěl zkusit, ale jak, aniž bych prodal ledvinu, na to jsem nepřišel. Tak když se objevily na chrono24 tyto Helson, vzal jsem je na zkoušku.  A do mé sestavy divnohodinek docela pasují. 🙂

 

IMG_9675.JPG.ae140cfb8447007bd6e6c539cefc1834.JPGIMG_9676.JPG.025281222b829f7f8e6711bad224375c.JPG

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze novy PloProf uz maj plasticky indexy a sroubovaci dynko, ten starej cifernik s tistenejma dlouhejma indexama byl uzasnej. O monoblok konstrukci nemluve. To byl tool jak hovado. S Moonama imho nejhezci hodinky, co Omega pustila ven... 

 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...