Přejít na obsah

Roman I.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 439
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasne, placame se v tom v ruzne castejch a ruzne intenzivnich vlnach temer vsichni 😉 

Taky resim, co si dam k letosni padesatce 🙂 

Ale pokud je nenosis, tak je pust do sveta. Nekomu udelaj radost a da Ti za ne slusny penize. No a ty si udelas radost necim jinym, cimz prebijes smutek z financni ztraty 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych jen nesypal sůl do rány - řídil bych se primární radou sběratele: prodavej jen, když musíš...

Chleba to nezere, takže jestli vyloženě Nepotrebujes prachy z hodinek, dal bych na to rok moratorium a ono se ti to rozlezi (a něco prikoupis :D). Případně bych se vrhnul na experimentování s remenama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jasně Romane, až budeš chtít bejt zase za blba v onlajnu, udělej to jednoduše. Breč o víkendu, že toho máš hodně a vyřeš to tak, že v úterý koupíš další 🙂

 

FD3B1B97-3F74-4526-AE67-975103DE91A5.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 2 minutami, Roman I. napsal:

Tak jsem něco prodal, vyměnil a děkuji Villain83 za krásný kousek. Velice pohodlne a je košili jak ulité.

7DAB1539-5345-460C-AEAE-85B84C48029C.thumb.jpeg.7300cb8034580d62939927e05e784340.jpeg

Romane, libi se mi tvuj experimentalni pristup:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz na vsechno seru 🙂, impulzuvni nakupci. Ale Villain je na tom obdobne, tak to byl rychly obchod. Jemu se libily ty eberhardy travelsetollo a ja soudecek jeste nemel. A art deco jsem chtel zkusit, teda cas od casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kamarádi za pochvalu. Výhodou kupování hodinek večer je, že vás přes den překvapí. Někdy i mile. Dnes jsem zjistil, že číslice mají trochu zažloutlý font. Jakože jsou starý. Vypadá to prímově, ale dnes jsem tak lítal, že jsem neměl čas udělat live fotky. Slibuji zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2022 v 20:45, Kid_A napsal:

Romane, libi se mi tvuj experimentalni pristup:)))

Moc hezký kousek. Je to nádhera ! Evokují ve mě FM - casablanky. Picot je nadčasová věc, sedijou nádherně na zápěstí, mají vysokou úroveň za mě je značka Picot v CR nedoceněná.  Nicméně chci dodat v Karlových Varech v official zastoupení, prodejna Naťka, je měli i na milánském tahu a to je jiné kafe. Dělají se ještě v bilé verzi - černé indexy, modré, tmavě zelené, retrograde a limitovky s chronografy.  Výborný výběr, moc Ti je chválím !  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 15. 1. 2022 v 14:21, LudvikVanBetoven napsal:

Moc hezký kousek. Je to nádhera ! Evokují ve mě FM - casablanky. Picot je nadčasová věc, sedijou nádherně na zápěstí, mají vysokou úroveň za mě je značka Picot v CR nedoceněná.  Nicméně chci dodat v Karlových Varech v official zastoupení, prodejna Naťka, je měli i na milánském tahu a to je jiné kafe. Dělají se ještě v bilé verzi - černé indexy, modré, tmavě zelené, retrograde a limitovky s chronografy.  Výborný výběr, moc Ti je chválím !  

 

Dekuji, rad je nosim i po 14 dnech. To je co rict 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem svoje modre MM300 do prodeje a jak jsou jednou v prodeji, neni vetsinou cesty zpet. Na vymenu jsem nechtel potapky. To byla podminka. Kafe s Financem a ….. co dodat. Mel jsem Ball s teplomerem, co mel puvodne jeste Cyber, pak jsem je vymenil s Milisem za Autavie, ty jsem vymenil se Sibirem za Aquatimery a … tak jsem se vratil o dobrych osm let zpatky. Ty Milisovy jsem z nej nemohl dostat.  Jsou pekny, kdo mel Ball, vi sam, COSC, ETA 2892. Pohoda

edit: jen nevim, kolikate hodinky to vlastne jsou. Od stych jsem to prestal pocitat 🥴

808AD9DA-9CEB-466B-88DA-CADF8EDF8089.thumb.jpeg.422432d6b7098d7547b8fcfb17be0473.jpeg6169BAC3-049D-4C26-A899-146F9E3D8009.thumb.jpeg.d4d3e0c7292b1dc236c1b3d29482d377.jpeg

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...