Přejít na obsah

Roman I.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

V 11. 1. 2022 v 20:41, Roman I. napsal:

Tak jsem něco prodal, vyměnil a děkuji Villain83 za krásný kousek. Velice pohodlne a je košili jak ulité.

7DAB1539-5345-460C-AEAE-85B84C48029C.thumb.jpeg.7300cb8034580d62939927e05e784340.jpeg

Nemám slov ! Na zápěstí ke košili obrovská paráda, vyvolávajic ve mě pocit styl " Casablanca " . 

Domnivam se, že na tento neotřelý kousek jsou jen pozitivní reakce, běžně na zápěstí Picot vidět nejde. 

Noblesa, krása, vyjimečnost, skrývá v sobě Picot model Firshire

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 439
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Děkuji mnohokrát. Jsem teď trochu rozvernej a k mé spokojenosti u mě dnes skončily tyto Jenny Carribean 300. Léto se blíží. A protože se cejtím takovej vintážní, tak jsem jim objednal i nový náramek.  Forstner Ladder bracelet.

IMG_5759.thumb.jpeg.33515f1884958ee4ecca8b42ca034dae.jpegForstner-Ladder-Bracelet-Watch-08.thumb.jpg.bbfbea044926fdeb4c0967c793080c2b.jpg
 IMG_5656.thumb.JPG.7a3d34abf2b1cf1a576e23214d374ad5.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Před 6 měsíci jsme se s Bertem rozhádali. Na můj vkus dost ošklivě a hádka skončila mojí žádostí o zrušení účtu. Na chronomag jsem se anonymně několikrát podíval a to bylo vše.

V sobotu se stal malér Kubovi. Vyprosil jsem si u jednoho člena číslo na Berta, napsal mu, jestli by dovolil aukci na podporu Kuby a Bert souhlasil, za což mu chci poděkovat. Zavolali jsme si kvůli té akci a při rozhovoru se mě Bert zeptal, jestli chci zpět na chronomag. Ta otázka mě popravdě zaskočila, nečekal jsem ji, aukci jsem plánoval přes někoho z mých kamarádů tady. A když je hlava zaskočená, nahradí ji srdce.  Reakce byla, že ano a rád.

Tolik pro vysvětlenou pro těch pár matadorů, které by můj návrat překvapil. A hlavně je tento post určený Bertovi jako poděkování, že mi tu otázku položil. Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...