Přejít na obsah

MONACO - jaké se vám líbí?


Návštěvník Ondrej75

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondrej75

Ahoj, pořád mi leží v hlavě model Monaco. Pokud si budu kupovat nějaké další hodinky, tak to bude myslím právě Monaco. Dostává mě ta kombinace hranatého ciferníku a kulatých indexů. Geniálně jednoduchý nápad, ale působí. I celá aura těchto hodinek je mimořádná. Nejvíc mě oslovují ty modré modely. Zajímá mě váš názor. Jaké z těchto modrých modelů byste si na ruku vybrali vy? A jaký řemen / tah jim nejvíc sluší? Nebo máte mezi Monaco jiného favorita? Ondřej

 

post-34421-0-03229000-1389002864_thumb.jpgpost-34421-0-89051700-1389002884_thumb.jpgpost-34421-0-58096900-1389002901_thumb.jpgpost-34421-0-87072500-1389002914_thumb.jpgpost-34421-0-68723400-1389003589_thumb.jpgpost-34421-0-64867700-1389002930_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ondrej75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondrej75

Díky za názor, taky se přikláním ke kůži. Jen zatím nevím, které hodinky. Potřeboval bych je někde vidět naživo vedle sebe.Ale najdi v Čechách obchod, kde mají všechny Monaco. Dokonce ani video těch dvou prvních s pruhy jsem na internetu neobjevil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrej75

Tyhle :)

Tyhle původní jsou nádherný, mají úžasný kouzlo, i se všema těma šrámama. To jsou tvoje vlastní? Dělají limitku, co napodobuje tyto původní, ale k těm modernějším tlačítkům a pouzdru už tento ciferník nějak nesedí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych si vybral ty calibre 36, protože se mi zdaj nejfrajerštější a vzal bych si k nim vroubkovanou gumu z téhož důvodu.

 

Ale uznávám, že opravdový steveofky s vodorovnými indexy jsou stejně frajerský, jen nejsou šedesátá léta a nejsem stýf. Ty potom jasně na racing řemeni. V Arkádách Pakrác mají tuhle limitku s vodorovnými indexy a červenostříbrnýma ručkama  v šedé barvě ciferníku, a ta je taky stejně parádní, ale né tolik stýf, a tak bych jí dal přednost.

 

Ty nový pokusy s radiálními indexy už jsou takový na prd - umravněný, kalibre 12 úplně na nic, ten gulf kalibre 11 ještě jen tak tak jetelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle původní jsou nádherný, mají úžasný kouzlo, i se všema těma šrámama. To jsou tvoje vlastní? Dělají limitku, co napodobuje tyto původní, ale k těm modernějším tlačítkům a pouzdru už tento ciferník nějak nesedí.

Moje nejsou, ale snad jednou budou. Pasu po nich, ale je to raketa. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedny mám a volil bych tah. Je opravdu excelentní, kůži z krokouše ti Šíma ušije za 4,2 + origo spona stojí 2,7 a bude k nerozeznání od originálu (ten stojí 10 tis. bez spony). Tah už navíc není k sehnání a nikdo ti ho neudělá.....a podle mě dělá z hodinek celkově luxusnější kus. Já v zimě nosím tah a v létě kůži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...