Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

Ja mel na mysli tak 14 kusu, obvykle delame limitky podle roku.

 

Uz vim natuty, ze to bude z kal. 68. Konstrukcni zmeny pro kal. 66 by znamenaly skoro novy pouzdro. Nesedi vyska strojku, zapadne vic do pouzdra, nepasuje krcek korunky, .....

Pololeskly cifernik s malymi indexy bude pouze pro tuto limitku, pokud by se v budoucnu nasel zajemce o nodate cifernik, zaplati si celou matrici sam a dostane tlusty renovacni indexy.

 

Safir nebude, zajemcum o safir doporucim sledovat prodejni vlakno a koupit ES2012, vyjde to levnejc.

 

Dovolim si pripomenout, ze toto vlakno je urceno pouze zajemcum o limitku Prim NoDate

 

Edit: za tu první větu patří smajlík, aby někoho nekleplo. Počet teď neřešíme

mas me na svedomi, zacalo se mi najednou spatne dychat, srandicko :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pololeskly cifernik s malymi indexy bude pouze pro tuto limitku, pokud by se v budoucnu nasel zajemce o nodate cifernik, zaplati si celou matrici sam a dostane tlusty renovacni indexy.

 

Moc rád bych tomu věřil, ale tohle už tu parkrát bylo...viz ES2012 a plechová luneta, měla být výhradně pro tuhle limitku, aby to zaručilo její exkluzivitu, trvalo to ale asi měsíc a plechovou lunetu už měla každá druhá renovace, o ES2013 ani nemluvím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pololeskly cifernik s malymi indexy bude pouze pro tuto limitku, pokud by se v budoucnu nasel zajemce o nodate cifernik, zaplati si celou matrici sam a dostane tlusty renovacni indexy.

 

 

IMHO to je pitomost. Když si ho zadám a zaplatím matrice, tak mi ho Elton vyrobí. Pouze tam musí být nějaké odlišnosti - třeba jiný nápis, samozřejmě ne kompletní kopie. Tyhle "malé" indexy vznikly v rámci limitky ES13 a taky jsem netrval na tom, aby už to dál nebylo možno použít. Trochu tolerance by to chtělo - s těmi tlustými indexy je to hnusný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumočím nabídku Eltonu, diskuze co by kdyby je myslím zbytečná. Písemně nám to nikdo nedá a za pár let si to nikdo pamatovat nebude. 

Prim Linea s kal. 66 se taky dělala jako limitka a dneska jde kal 66 objednat. Ale za dvacku...

 

Pro dalšího zájemce o cifr bez data bude stačit, když chvilku počká a něco se objeví v prodejním vlákně. Jestli se bude dělat 30 hodinek, pár jich k mání určitě bude.


Matrice jsou potřeba na Nodate cifr 2 kusy, každá za trojku. Plus minimálně dvojku za podklad, za pololesklý 2,7. Pokud přijde jednotlivec do Eltonu a bude chtít NoDate cifr, zaplatí za něho 8k v nejlevnější variantě (matný a velký indexy).

 

První matrici s malýma indexama si nechal dělat Biges na renovaci Elton Sportu

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/46181-specifikace-hodinek-elton-sport-2012/?p=784510

 

Druhá byla tahle:

post-13546-0-82376000-1389995614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel na mysli tak 14 kusu, obvykle delame limitky podle roku.

 

Uz vim natuty, ze to bude z kal. 68. Konstrukcni zmeny pro kal. 66 by znamenaly skoro novy pouzdro. Nesedi vyska strojku, zapadne vic do pouzdra, nepasuje krcek korunky, .....

Pololeskly cifernik s malymi indexy bude pouze pro tuto limitku, pokud by se v budoucnu nasel zajemce o nodate cifernik, zaplati si celou matrici sam a dostane tlusty renovacni indexy.

 

Safir nebude, zajemcum o safir doporucim sledovat prodejni vlakno a koupit ES2012, vyjde to levnejc.

 

Dovolim si pripomenout, ze toto vlakno je urceno pouze zajemcum o limitku Prim NoDate

 

Edit: za tu první větu patří smajlík, aby někoho nekleplo. Počet teď neřešíme

Ciferník oželím a chápu že to tak dopadlo, ale ve vší slušnosti nelíbí se mi výše zvýrazněná věta.

Je to jen můj názor, tak to prosím neber jako záminku k flame.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem trošku zpanikařil, že by se na mě nemuselo dostat, takže se přesunuji na hezké 30 místo.

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

kerob

Georgeisin

- Mila_T

- Decebal

[30]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Kamil
- t.p

[3]

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se budeš účastnit finančně - to jest pošleš příslušné peníze v daný termín, tak strojek se dá zajistit i bez tvé přítomnosti.

 

Super, díky moc. Myslím, že do toho půjdu, peníze samozřejmě nebude problém poslat.

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),

- financ

- Sedlin

- Chosef76

- Jagman

- Lamiczka

- Honza.manta

- Borodov

- sibiran

- Straspol

- Bob123

- warann

- kadakii

- habadej

- plasan

- IzTaPa

- Mirek24

- Bert

- gas

- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

kerob

Georgeisin

- Mila_T

- Decebal

- Bobisek

[31]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.

- Mirek24

- Kamil

- t.p

[3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to velmi slibně, takže jsem si dovolil, abych něco neprošvihnul, připsati se jako 32.

 

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

kerob

Georgeisin

- Mila_T

- Decebal

- Bobisek

- hirsch

[32]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Kamil
- t.p

[3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych naznačit malý posun v naši společné limitce. Základ komunikuju přes několik SZ vláken s duchovním guru Sibiřem a poradním sborem složeným ze zkušených limitkových matadorů

 

Základem pro limitku bude kal. 68 (možno mít 68.1, 68.3 s třetišroubkem, nebo bez něj. Strojek s označením 68.4 do party neberem). Bude možnost mít strojek zlacený, modřený šroubky, nebo bez těchto úprav.

Takže 3 možnosti

1. zlacený, modřený šroubky

2. modřený šroubky

3. jen servis

 

Ciferník bude pololesklý, s malými indexy, lumi jako na Prim Orlík 45 L.E. Bombírovaný ručky, plastový sklíčko.

Bude na výběr ze dvou provedení dýnka :

- s průhledem, český popisy na dýnku gravirováním, číslování ve formátu 2014 L.E. č XX/YY

- plný dýnko, český nápisy laserem, značení limitky gravírováním ve formátu 2014 L.E. č XX/YY

 

Samostatný ciferníky nebudou

 

Momentálně řeším vložku lunety. Na původních lunetách načrtnu. Elton standardně vyrábí sestupnou duralovou a plastovou. Pro nás jsou ochotni vyrobit tu prostřední a ty ostatní půjdou doobjednat

 

Kovová sestupná s lumibodem

post-13546-0-13198900-1390332262_thumb.jpg

 

Kovová vzestupná s trojúhleníkem

post-13546-0-29990500-1390332302_thumb.jpg

 

Plastová vzestupná

post-13546-0-80207500-1390332353_thumb.jpg

 

 

Odsouhlasíme podobu, dám sem ceny obou variant a pak otevřu nový vlákno s instrukcemi pro servis strojku a objednání

Vybírat se bude číslo a dýnko

A teď do mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znáte Macha?

 

.....Mach měl, přátelé, tak nízkou hemživost, že mě to nad mikroskopem až rozesmálo..... a podobný je to tady!

financ si trhá řiť, abyste (abysme) měli limitku a když sem hodí info o progresu, tak je tu mrtvo, jak v Machově pytlíku... že se nestydíte!

 

 

předně, Davide díky za info a organizaci!

 

Já chcu víko s dírou; závitový nýty s hlavičkama v barvě jasné oblohy před soumrakem; pevný dílky, co držej po kupě ta hejblátka pod deklem v barvě cikavejch koleček (zlaťáky, woe);  countdown lunetismus s šajna bodem.

 

...kde to mám podepsat? utvoříme nějakou formaci, hnutí,...... ehm seznam zase? chybí mi seznam, nevím na co by měl bejt, ale sem nervní, jak se tu nic neděje.

napište sem někdo něco kontroverzního (třeba, že počet kusů bude deset a volný už jsou jen čísla 8 a 9) ať se to tu pohne, děsně mě irituje, že mě nic nechodí do mobilu :-)

 

 

P.S. kua, tímhle příspěvkem sem si zničil počet příspěvků, který mě dělal klidným

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

znáte Macha?

 

.....Mach měl, přátelé, tak nízkou hemživost, že mě to nad mikroskopem až rozesmálo..... a podobný je to tady!

financ si trhá řiť, abyste (abysme) měli limitku a když sem hodí info o progresu, tak je tu mrtvo, jak v Machově pytlíku... že se nestydíte!

 

předně, Davide díky za info a organizaci!

Přiznám se, že mě to taky poněkud překvapilo, Financovi určitě poděkování, nicméně bych zachoval chladnou hlavu, neb jak praví klasik, ono se to nějak vystříbří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...