Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě volala včera že s mým strojkem není něco v pořádku s natahovací hřídelí, přitom byl strojek po servise a šlapal cca měsíc v pouzdře. Takže v pondělí jede strojek zpět a znovu k hodináři. Ale nemělo by to snad ostatní zdržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě volala včera že s mým strojkem není něco v pořádku s natahovací hřídelí, přitom byl strojek po servise a šlapal cca měsíc v pouzdře. Takže v pondělí jede strojek zpět a znovu k hodináři. Ale nemělo by to snad ostatní zdržet.

 Vím o tom, se stane. 40let starý strojky taky věčně nevydrží. Tohle nás nezdrží, mezitím to všichni doplatí a popoženem i toho jednoho opozdilce.

 

Vzhledem k rozsahu projektu a i zkušenosti s jinýma limitkama to zatím šlape velice dobře. Díky všem za vstřícnost a rychlou komunikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě volala včera že s mým strojkem není něco v pořádku s natahovací hřídelí, přitom byl strojek po servise a šlapal cca měsíc v pouzdře. Takže v pondělí jede strojek zpět a znovu k hodináři. Ale nemělo by to snad ostatní zdržet.

 

mne napisala toto : "Strojek(kotva u setrvačky není ve středu), trochu kulhá !"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzeno a zaplaceno. Jen strojek lita +-50s/den podle diagramu, ale co se da delat.

Predpokladam, ze pouzdra jsou vsechny stejna a nebudou se lisit vyskou podle cal. 66 ci 68?

 

žadný kal. 66 tam není. Všichni mají kal.68. Z některých strojků je sundaný nejen maltezský stavítko, ale i datový věnec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám tak se začínají ukazovat nedostatky. Co se týká zlacení popravdě málo který stroj se chytl bez potíží z celé akce mám asi 10 kousků které není možno použít. Konkrétně můstek kotvy nadělal nejvíce potíží. A další věc je ta že hodně hodinek byly skládačky.  Každý stroj byl zlacen komplet a byla na ně samostatná lázeň. Mohlo by se stát že první a poslední hodinky mohou mít jinou barvu. Vše je zlaceno čistou 24cítkou. Co se týká chodu vše bylo regulováno 0-15+ v polohách a to bylo kontrolováno při natažení, po 8 hodinách a 24 hodinách. Někde v formuláři z ELTONU je dost vysoká rozdílná tolerance. Každopádně bych se řídil tolerancí co bude ve skutečnosti na ruce. Jinak je to limitka 2014 a každému jsem dal záruku do konce roku 2014. Věřím že bude vše v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...