Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

Propána, zaplatit si ji můžeš, hirsch, sám a bez nás a kdykoli, tady to řešíme HROMADNĚ !! :)

 

 

11.cigi - kaučuk

18. jovani - ??

31.Chronař - ??

?? hirsch - ??

?? Bob 123 - kůže

11.cigi - kaučuk

18. jovani - ??

31.Chronař - ??

28 hirsch - kaučuk

?? Bob 123 - kůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A protože mám k limitce objednaný kaučuk dovolil jsem se ing.Krskové zeptat co by stálo logo na sponu a zde je výsledek cituji:spona s logem PRIM stojí 400,-Kč pokud použijeme na co je na řemínku.

Kdo se moc ptá, moc se dozví :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem s paní Krskovou a šedivé řemínky lze objednat. Limit je 50 kusů, ale jelikož zde probíhá více projektů, kde se budou hodit, tak není problém. Problém je, že by se muselo vše objednat v šířce 20mm, ale ta do devatenáctky rozteče dát jde.

Ja mam objednany 19mm.

Se pojdme domluvit, na svuj projekt jich 20 vezmu. Chci 19mm, bo rvat 20mm do 19mm diry je na prasaka a vypada to pekne hnusne.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam objednany 19mm.

Se pojdme domluvit, na svuj projekt jich 20 vezmu. Chci 19mm, bo rvat 20mm do 19mm diry je na prasaka a vypada to pekne hnusne.

 

Je mi to jedno - chtěl bych prostě šedivý - jestli bude, tak si ho přiobjednám. A 20mm se vejde a je to téměř neviditelné - mám to vyzkoušené. Naopak 19mm se po čase ochodí/otlačí a je tam mezírka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jedno - chtěl bych prostě šedivý - jestli bude, tak si ho přiobjednám. A 20mm se vejde a je to téměř neviditelné - mám to vyzkoušené. Naopak 19mm se po čase ochodí/otlačí a je tam mezírka.

Téměř neviditelné mě brutálně irituje :-)  Asi su divný, ale ten jeden mm navíc u řemenu nedávám. Dělá to tam takovou malou nechutnou vlnku a pak se na hodinky ani nedá dívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...