Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přistoupil jsem do jedoucího vlaku (koupil jsem zálohu za NoDate měsíc před dokončením od tomas23) a v Eltonu mi ještě stačili vyrobit bonusový ciferník a sadu ručiček, za což Eltonu děkuji. A samozřejmě děkuji i Davidovi.

 

Hodinky jsem dnes stihl podrobit WR testu, zvládly několikrát přeplavat 25m bazén ve 2m hloubce. Škoda, že jsem ve spěchu zapomněl doma foťák a první (pod)vodní foto tak pořídí jiný majitel těchto vydařených hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem docela prekvapeny z toho, co takovy stary kalibr zvlada - takovou presnost/konsistenci odchylky bych ocekaval od rolad, ne od tohoto 'kusu zeleza'....

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1403163002.599148.jpg

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1403163017.497772.jpg

No, když jsem se dočetl čím se chlubí staré rolády v prodejním vlákně, začal jsem si těch starých osmašedesátek vážit zas trochu víc  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ty vogas, tak jsem se právě v prodejním vlákně dočetl že Vás ty hoďky stály 19500 plus stroj!!! No to jsou teda pořádný love, to bych si tu ruku snad radši utrhnul :lol2:

To není o penězích, ale o pocitu, takhle se  můžeš čochnit myšlenkou že je má jen 33 lidí na planetě zemi :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...