Přejít na obsah

Kristianovo


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Paradni kousek,jak dlouho jsi byl slamenej vdovec :-))?

 

Hele loučil sem se s nima v domění, že na tři měsíce a ve finále sem je tam minulej týden ve čtvrtek odvez a včera už psali, že sou hotový... Ale nedělal se velkej servis, jenom seřízení, přetěsnění, sklo a leštění... Dušák překvapil:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinka když už sem byl v tom Práglu, juknul sem do Omega butiku a taky na ty nový Damaska... Je to podle mě slušnej posun. To klenutý sklo a větší ciferník z nich dělá zajímavější hodinky, celkově působí robusnějším dojmem a víc jako pilotky:-) 

post-13836-0-33011100-1392762946_thumb.jpg

 

 

Ovšem Omega Aqua Terra 39mm v modrým mě uhranula... to je pro mě pecka velikánská... Do těch během letoška chci jít! Musim!

post-13836-0-51907700-1392762945_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu říkám opravdu rychlej servis! Já budu letos asi nucen na velkou generálku hodit Ingy a té čekací doby se trochu děsím....jinak Aqua Terry jsou parádní akorát mně prostě vadí stejně jako u modrých SMP ten černý datový věnec, bílá je menší zlo

Jo, ale naživo to nijak nemlátí... úplně v pohodě... Ta modrá je hodně tmavá

 

 

 

Jinak nepřeložíte mi někdo znalej lístek z vibrografu? nějak se v tom neorientuju:-)

post-13836-0-25776800-1392838799_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nepřeložíte mi někdo znalej lístek z vibrografu? nějak se v tom neorientuju:-)

 

 

levá část:

výsledky v různých polohách hodinek Každý řádek je jedna poloha hodinek při měření (podle toho obrázku - cifrem nahoru, cifrem dolů, korunkou dolů, do strany, nahoru) - a hodnoty jsou odchylka za 24 hod, maximální amplituda setrvačky a beat error

 

pravá část:

D maximální odchylka všech poloh

X průměrná odchylka všech poloh

Xv průměrná odchylka vertikálních poloh

Xh průměrná odchylka horizontálních poloh

Dvh rozdíl mezi Xv a Xh (odchylky a amplitudy)

Dv maximální rozdíl vertikálních poloh

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levá část:

výsledky v různých polohách hodinek Každý řádek je jedna poloha hodinek při měření (podle toho obrázku - cifrem nahoru, cifrem dolů, korunkou dolů, do strany, nahoru) - a hodnoty jsou odchylka za 24 hod, maximální amplituda setrvačky a beat error

 

pravá část:

D maximální odchylka mezi polohami měření

X průměrná odchylka všech poloh

Xv průměrná odchylka vertikálních poloh

Xh průměrná odchylka horizontálních poloh

Dvh rozdíl mezi Xv a Xh (odchylky a amplitudy)

Dv maximální rozdíl vertikálních poloh

 

Díky:-)

A neosvětlil by si mi prosím ještě jak se to má s tou amplitudou? Něco málo jsem pochytil, že má být ve všech polohách co nejstabilnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...