Přejít na obsah

Seiko Astron


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oproti citizenu jsou elegantnější a přehlednější. I bych možná o něco víc věřil řešení Seika ohledně technologie.

Pěkný je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Občas jsem se na Astrony na přelomu roku koukal na japonských eshopech.

 

A překvapení před pár dny - Seiya přes noc změnil stránky: z Cen a Free shipping udělal narychlo disclaimer že se ceny mění a je třeba požádat, a současně přidel, že do UK+EU neposílá ...

To vypadá na SEIKEM celosvětově řízený brand se zákazem crossborder obchodu všem prodejcům..

 

BTW ceny neměl špatné - mezi 1300 a 1900 USD podle modelu, tzn kolem 32-48tis v našich, zato evropské ceny jsou o řádný kus výš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je tady někdo z místních? líbí se mi varianta na kovovém tahu a nevím, jak jsou hodinky velké (vejdou se do obleku? :-)).

 

 

Ja mám SAST003 od októbra 2012 (http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53555-seiko-astron-gps/&do=findComment&comment=837361).

Chcel som niečo nové, čo by som mohol nosiť na bicykel a zároveň by mi nahradilo ostatné non-GS quartzy. Sú tak veľké, že ich do spoločnosti nosím iba výnimočne, nieto ešte pod oblek. :)

Keby tak spravili oceľovo-keramickú verziu so svetlým ciferníkom okolo 40mm... Keby tepelný šum bol rádovo nižší... keby, keby... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Keby tak spravili oceľovo-keramickú verziu so svetlým ciferníkom okolo 40mm... Keby tepelný šum bol rádovo nižší... keby, keby... :D

 

teknolodžy pracuje za nas aj ked my spime... hehe. treba čakať... mozno raz :)

 

hovorili mi ze plan je dostat tuto technologiu solar+GPS sync. do vsetkych quartzov nad od 500USD. tak sanca tam je. dnes robia velke kusky zjavne preto, ze do mensich to nezmestia

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teknolodžy pracuje za nas aj ked my spime... hehe. treba čakať... mozno raz :)

 

hovorili mi ze plan je dostat tuto technologiu solar+GPS sync. do vsetkych quartzov nad od 500USD. tak sanca tam je. dnes robia velke kusky zjavne preto, ze do mensich to nezmestia

 

 

To, čo dokázali, je skoro mágia. Signál z GPS satelitov je komplet zamaskovaný tepelným šumom. Skúsim dakedy spočítať, kde je teoretický limit veľkosti antény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...