Přejít na obsah

Certina C006.425.16.031.00


JohnDoe

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tyhle hodinky http://www.certina-hodinky.cz/eshop-certina-23504.html kdysi fórem proběhly bez povšimnutí, což mi přijde jako zbytečná škoda. Vím, je to "jen" Certina, přesto by mě zajímalo, co zkušenější členové o tomto počinu soudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečně složitej cifr, navíc je tam fáze měsíce a to já nemám rád.

 

Certina dělá pěkné, kvalitní a nápadité hodinky, ale 50 litrů, je na Certinu s Etou prostě moc. Za ty peníze se dají sehnat hodně slušné Omegy, sice bez komplikací a jeté, ale Omegy.

 

Tohle si koupí jedině buď extrémní fanda značky, nebo někdo kdo se do nich zamiluje na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem ten pravý co by je mohl posoudit, ale zrovna tohle je taková fádní nijakost... 50k bych vydal za něco osobitějšího, např. Hanhart. Možná slušné Omegy, pokud bych je za podobný peníz sehnal a ta měsíční fáze... Znám jen pár kousků hodinek, které si ji můžou dovolit, aby o trochu lépe ladila s celkovým dojmem a tady to myslím, naprosto nefunguje... :death:

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade spadam do te druhe kategorie. Musim rict, ze mne se faze mesice naopak hodne libi.

 

Jak tak sleduju vyvoj Certiny v poslednich letech, prijde mi, ze se docela zveda. Kdyz se pustim do srovnani napr. s Tissoty, ktere tady na foru bylo rozebirano v minulosti uz nekolikrat, za me Certina vede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Certiny byly moje první solidní hodinky a jsem s nima nadmíru spokojený, proto už mám troje. Jsou sice komerčně zprofanované ale , která známá značka není. Mám square automatik, square quartz a klasika kulaté GMT, všechny v chronu a nerez naprostá spokojenost, snad jen ty poslední mi až tak vzhledově nesedí , nejsou tak výrazné ale zase elegantní.

post-4453-0-84795500-1395428672.jpg

post-4453-0-93652400-1395428691.jpg

post-4453-0-20163800-1395428724.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...