Přejít na obsah

Zubní kartáček


Doporučené příspěvky

Uz dlhsi cas rozmyslam, ze by som si mohol kupit nejaku elektricku kefku na moje zubky. Dnes som v elektre ostal obareny, ze kolko ich je. Krutiaci, vibrujuci, s nejakou lampou, nieco na vzduch  na vodu asi 20druhov. Peklo. To uz je hodinky si lahsie vybrat. 

 

Vedeli by ste mi odporucit nejaky s ktorym mate skusenosti. Co sa oplati a co je len reklamny trik. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vitez testu je vzdy jen vitez testu, dovolil bych si z vlastni zkusenosti MUJ nazor, ktery nikomu nevnucuji, muj bratr je zubni laborant, takze cisteni zubu je jeho denni prace, a sam vim ze pouziva Philips sonicare, a to ma v praci kde co, na jeho doporuceni jsem si poridil taky, k dnesnimu dni ho pouzivam presne rok a pul, spokojenost, nahradni kartacek mi vydrzi pri cisteni zubu 2xdenne presne pul roku, ono jde spise o to se naucit el kartackem cistit, styl cisteni je trosku jiny nez z klasikou, kdo nema zkusenosti lepsi se nekoho zeptat, a pak vse funguje jak ma, tim nechci tvrdit ze ten philips je nej na svete protoze ho mam ja, ale patri k drazsim, vyzkousenym,proverenym,a plne funkcnim

 

Mam tento model, uv lampa na likvidaci bakterii spojena z dokovaci stanici, cestovni pouzdro, cestovni nabijecka, 2 hlavice v zakladu

post-13493-0-99855000-1389643392.jpg

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám asi 2-3 roky Philips Sonicare FlexCare, zpevnili se mi dásně, trochu menší kazivost zubů, sem sním spokojen. Lepší koupit 2, jeden bejvá moc drahej. 

 

snad je to tento(vypadá stejně, přesný model nevím)

 

http://www.philips.cz/c/Elektricke-zubni-kartacky/flexcare-3-rezimy-3-hlavy-kartacku-2-cestovni-pouzdra-hx6932_34/prd/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...