Přejít na obsah

Zubní kartáček


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, 

dovolím si opět oživit. Přijde mi, že i když nemám problém se zuby ve smyslu kazy apod., tak bych to mohl mít vyčištěné lépe. Přemýšlím v podstatně mezi Oral-B Genius X (iO me odrazuje malym vyberem drahych kartacku) a Philips DiamondClean.

Co jsem mel 2 zubare (rodinni znami, takze nepotrebuji prodat), tak doporucovali Oral-B. Jiny znamy zase Philips. Argumentu, ze Oral-B nici dasne nejak neverim. Co mam zname, tak maji asi vice Sonicare, ale i Ti s Oral-B jsou spokojeni

Jak byste se rozhodli vy?

Za me zhruba takto:

Oral B

+ cena kartacku

+ asi agresivnejsi cisteni (beru jako plus)

+ cena kartacku (vychazi mi ve stejne kategorii o 1 tis levneji)

- zpusob nabijeni (priprietarni adapter)

 

Sonicare

+ asi jeste vetsi vyber hlav

+ nabijeni pres USB!

+ tissi

+ setrnejsi

- cena kartacku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl ten diamont 2x. Jednou v záruce vyměněn a teď bohužel po záruce kaput. Ženě odešel loni po dvou letech l, koupil jsem zase diamont. Teď jsme reklamovali ten dětský sonicare, no už tomu nevěřím. Pro sebe jsem koupil xiami a řekl bych že je srovnatelný a levnější. Jako plus vnímám i to, že mi průběžně ukazuje stav baterie ne jako sonicare, ktery zablika až když je baterka cca na jedno vycisteni. Další plus je to, že když na něj moc zatlačím dá mi o tom vědět vibrací a takovým příjemným zvukem. Ten diamond to nedělá, ty starší řady to uměly, nevím proč od toho upustili. No a taky zase ta cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Jo a ještě jedna výhoda a to hodně praktická. Xiaomi se nasazuje na nabíječku "na samce" díra je v kartáčku. Phillips se dává do skleničky a ta je pořád špinavá a nechutná, takže se musí obden čistit.

Ehm... Este som iny Philips ako popisujes Xiaomi nemal. Vzdy indukcne nabijanie, diera v kefke. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lion ten základní T500 protože je to fakt spotřebák. Už mě nebaví dávat za kartáčky trojku a víc a za dva roky ho vyhazovat. Navíc to není žádná atomová věda. Takže Xiaomi za mě palec nahoru. Další výhodou na kterou jsem zapomněl jsou značící kroužky, které dostaneš v balení. Tzn. že Další kartáčky nemusíš řešit jinou barvou, prostě si na patu kartáčku vymenis barevny krouzek. Elegantni a jednoduche.

 

@eskimak indukční ano, ale dává se do skleničky, nebo takového plastového držáku s dírou pro kartáček (u starsiho typu, novější jsou do sklenice, ale tu jsem hned vyhodil. Nedalo se to udrzovat ciste a ani tenhle stojan neni zadna vyhra. Diky bohu funguje i na novejsi kartacky)a hned se to zasere. Viz. Foto

20210107_204720.jpg

20210107_205609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

@Lion ten základní T500 protože je to fakt spotřebák. Už mě nebaví dávat za kartáčky trojku a víc a za dva roky ho vyhazovat. Navíc to není žádná atomová věda. Takže Xiaomi za mě palec nahoru. Další výhodou na kterou jsem zapomněl jsou značící kroužky, které dostaneš v balení. Tzn. že Další kartáčky nemusíš řešit jinou barvou, prostě si na patu kartáčku vymenis barevny krouzek. Elegantni a jednoduche.

 

@eskimak indukční ano, ale dává se do skleničky, nebo takového plastového držáku s dírou pro kartáček (u starsiho typu, novější jsou do sklenice, ale tu jsem hned vyhodil. Nedalo se to udrzovat ciste a ani tenhle stojan neni zadna vyhra. Diky bohu funguje i na novejsi kartacky)a hned se to zasere. Viz. Foto

Este nikdy som taky philips nevidel. Stary diamond clean mal rovnaku dieru v kefke... asi. 

Ale Diamond clean je len o chujovinach okolo, programi, pipanie, kolotoce atd. Funkcnost je rovnaka ako u ostatnych, len si musis dat pozor na cas, nema to bluetooth, gps, nfc, agp, usb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teď ten nejdražší Xiaomi (oclean x pro) a je to fajn, ale co si budem povídat, ty funkce a displeje jsou k hovnu. Aplikaci jsme zkusili jednou, program používáme furt stejnej, takže displej je dobrej akorát na indikaci nabití a čas. Ale tak byl to dárek takže pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

K té délce životnosti:

Já si před skoro čtyřmi lety (02/2018) koupil kartáček z nižší řady Sonicare (používám jen jeden režim, lepší nepotřebuju) a k tomu dokupuju hlavy z vyšších řad. Kartáček jede denně 3x. Výdrž baterie stále solidní, hlučnost subjektivně stejná nebo téměř stejná jako u nového. Dost mě překvapuje, že pořád drží... no ale já mám třeba mobil pět let, nejstarší notebook 12 let atd atd :)

20211030_173140.thumb.jpg.74255fba870318a0a3710984d5af2c2d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...