Přejít na obsah

Zubní kartáček


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

. Listerine vylejt do záchodu..

Takže opravdu není dobré si vypláchnout? Když já jsem línej po posledním pití u televize ještě znova čistit.

Možná to je důvod, proč je přestali dávat v hotelech (a já myslel, že jenom kvůli šetření, v letadle taky dávaj už jenom mentolové Smintky) :D

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platí to obecně, nebo má smysl uvažovat o nějaké jiné?

Mi zubařka poradila na úbytek zubní skloviny Elmex Erosion Protection, jak pastu, tak ústní vodu. A já celou dobu přemýšlím, jestli to může mít nějaký reálný efekt, nebo hubou zbytečně každý den proženu bůro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Curaprox 1560. 

 

Co zubní pasta? Nemáte nějakou doporučenou od odborníka? 

 

edit: Stomatochirurg mi říkal, že el. kartáčky jsou k ho*nu, jelikož mají tvrdé štětiny a ničí se tím sklovina. Co je na tom pravdy nevím. 

Upraveno uživatelem Trololo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co zubní pasta? Nemáte nějakou doporučenou od odborníka? 

 

 

Už se to tady psalo že na pastě v podstatě vůbec nezáleží, stejný názor zastává i můj současný zubař. Předchozí mi doporučil Elmex a ten jedu už cca 15 let, většinou oranžový, občas zelený - jinou pastu dám do huby jen s krajním odporem - prostě mi vadí ta chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si listerin dávám tak 1x za měsíc, když mám rozedřený dásně jako dezinfekci, jinak ne, celá rodina jedem cura 5490 a nikdo nechce nic jinýho, všechno ostatní mi už přijde tvrdý

mimochodem co to je že si čistíte SOLO? to je jako bez pasty? a 20 min u televize? to si taky nedovedu představit, to už je skoro závislost, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si listerin dávám tak 1x za měsíc, když mám rozedřený dásně jako dezinfekci, jinak ne, celá rodina jedem cura 5490 a nikdo nechce nic jinýho, všechno ostatní mi už přijde tvrdý

mimochodem co to je že si čistíte SOLO? to je jako bez pasty? a 20 min u televize? to si taky nedovedu představit, to už je skoro závislost, ne?

Bez pasty jednosvazkovým kartáčkem. Čistíš každý zub zvlášť, proto to zabere tolik času. Ze začátku to byla otrava, ale když to spojím se zprávama, kdy stejně nedělám nic jiného, tak se to dá. Teď už si nedovedu představit, že bych to neudělal, ten pocit je super, a máš skutečně čisté zuby, což si do doby, než s tím začneš, pouze myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám místy dost stažené dásně a dneska mi s ohledem na vyčištění mezizubních prostor doporučil zubař používat zubní sprchu.

Ničím jiným si totiž asi nemám šanci mezizubní prostory kvůli jejich těsnosti vyčistit. U kartáčku bych zůstal jako hodně lidí tady u Curaprox.

Máte někdo ověřenou spršku za normální peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...