Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

No jo - že já sem vůbec lezu. Objednáno 15.45, odpověď 16.15 .... Tak si to představuju :-)

 

 

Hello Marcel - your order has been dispatched,

 

Thank you for your order from Country Attire.

DELIVERY INFORMATION:

Barbour Men?s Arkle Jacket ? Olive MWX0627OL51

Size

XX Large

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jen po pár dnech nošení v zásadě spokojenost, nicméně jedna výtka by byla. Podšívka je bavlněná kostka, ale v rukávech je nějakej šusťák. To je celkem obvyklý řešení, ale tenhle šusťák je dost silnej a samozřejmě neprodyšnej. Takže ve stávajícím počasí, kdy mám po bundou jen košili, je mi po těle OK, ale ruce v rukávech se trochu potí. Uvidíme, jak to bude fungovat, až se víc ochladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warann, mas recht, mam klasickou bedajlu. Ale na tu podsivku se musim podivat, ikdyz myslim ze to bude stejne...navic na konci rukavu oplety, nebo jak se tomu rika. Nic do tepla, ja to mam jako zimni. Neco lehciho by se hodilo, ale tyhle hubertusy na leto asi moc nebudou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warann, mas recht, mam klasickou bedajlu. Ale na tu podsivku se musim podivat, ikdyz myslim ze to bude stejne...navic na konci rukavu oplety, nebo jak se tomu rika. Nic do tepla, ja to mam jako zimni. Neco lehciho by se hodilo, ale tyhle hubertusy na leto asi moc nebudou ;)

No jo, možná bych taky ještě jednu zkousl. Ale ideální by bylo si je vyzkoušet v reálu. No a jelikož manželka už taky projevila zájem, tak to asi budu začít nějak plánovat. Ideální se jeví výlet do Londýna .... B) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s manzelkou do Londýna, to asi bude ono, to by mohlo vyjit. Jinak jsem se dival a ja mam podsivku i v rukavech kostkovanou... Kurna uz at je zima ;)

Takže látkovou? Hmm to je možná lepší. Ale k večeru, když jsem šel z práce už to bylo v poho. No, uvidíme až se pořádně ochladí. Ale že bych přivolával zimu, to zas asi neee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

taky jsem se asi nakazil barbourbundusem, ale neumim si zatim predstavit tu specifickou vuni... je to tak husty, ze si treba lidi v metru odsedavaj?

 

libi se mi tato : http://www.denimheads.cz/shop/detail/138/1030/Barbour-Hunting-Lodge-Game-Parka-Waxed-Jacket#.VCE4tYrc_CR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky nijak nevnímám.

 

Možná taky záleží na provedení : Heavyweight x Mediumweight x Lightweight. Myslím, že čím víc "heavy", tím víc je to cítit.

 

Ta Tvoje by měla být  6oz, čili Mediumweight. Z týhle řady mám taky a není prakticky cítit vůbec. Rozhodně bych se toho nebál.

 

Nicméně to tu využiju taky k dotazu. Voskujete? jak často?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to mamive voni.

A máš tu silnější? Tedy mám dojem, že jich máš víc, takže je to u všech stejný? Někde jsem četl. že se u některých zpočátku i odlupují šupinky vosku, to u té co mám vůbec nehrozí. Po pravdě jsem docela překvapenej - pokud jde o funkci, je to OK, ale na pohled a dokonce ani na omak nění nějak extra znát, že je voskovaná. A pls ještě napiš, zda a jak často voskuješ. Já ji mám skoro novou, tak trochu tápu jak často se to má dělat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze se to ma voskovat jednou za rok, dva? Ja to "voskuju" vzduchem. Kdyz byla nova, byla takova jakoby mokra. Casem jakoby uschne. Ale kdyz ji na par hodin povesim na balkon, tak zase zvlhne...i za slunecneho pocasi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám heavy, ale na waxed, ale oiled. Už asi dvanáct roků a ještě jsem to neobnovoval. Ale už musím. Obnovovat budu voskem. Žena má waxed, nikdy žádné lupínky nebyly. Nová byla vlhká, pak s časem sušší a sušší... Ehm...

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jistých důvodů se nebudu nad Hasňovou ženou pouštět do větších akcí...

Nicméně, jsem velký milec vlahých Barbour jackets, ale soudím, že u mě nákup přes dajaký e-shop možný není, páč jsem kurwa obrovská neforemná a bojím se, že mi nebudou. Tudíž k nákupu té zakleté vlahosti musím asi až do Londonu a zatím mám tak na to, abych dojel do Mošnova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...