Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Chtel jsem zabit dve mouchy naraz :)

Ale tak víš, že todle většinou nefunguje. Já zabil 4 mouchy 4 ranama a celkem spokojenost (tadle prošívaná, nějaká voskovaná parka, co teď nevím jak se jmenuje, klasickej Bedale a klasická vesta Westmorland, pochopitelně v zelený barvě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stara Barbour bunda mi uz tak priserne pachla, ze som sa napriek vsetkym varovaniam rozhodol ju oprat v pracke.

Na Barbour oficialnej stranke pisu vyslovenie NEPRAT V PRACKE. Len utriet vlhkou handrickou/spongiou.

Kedze vsetko treba raz skusit...Opral som na dakom najsetrnejsom programe na vlnu na 30 stupnov.

 

Nerobte to.

Bunda je fajt vonava...ale vyzera ako plesniva. Dufam, ze ked mi prevoskujem nanovo tak sa to strati.

Najviac si to odsrala pracka.

V bubne hnusny lepkavy povlak (asi vosk) co nejde dole. Zena ma skoro zabila. Tak teraz cistim pracku. Som idiot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stara Barbour bunda mi uz tak priserne pachla, ze som sa napriek vsetkym varovaniam rozhodol ju oprat v pracke.

Na Barbour oficialnej stranke pisu vyslovenie NEPRAT V PRACKE. Len utriet vlhkou handrickou/spongiou.

Kedze vsetko treba raz skusit...Opral som na dakom najsetrnejsom programe na vlnu na 30 stupnov.

 

Nerobte to.

Bunda je fajt vonava...ale vyzera ako plesniva. Dufam, ze ked mi prevoskujem nanovo tak sa to strati.

Najviac si to odsrala pracka.

V bubne hnusny lepkavy povlak (asi vosk) co nejde dole. Zena ma skoro zabila. Tak teraz cistim pracku. Som idiot.

mal si využiť, že boli tohto roku silné mrazy. Znútra prebehnúť suchou penou, zvonka špongiou, nechať uschnúť a vyvesiť von. Ak bolo aj slnko tak bundy dokonca voňali... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem voskoval dvakrat.

Nejdriv rozehrat vosk. Jak taveni cokolady...pixlu do hrnce s vodou a na sporak. Docela to trva. Pak houbicku, nebo hadrik namacet do vosku a roztirat, roztirat, roztirat. Do zblbnuti :) Ja to delam houbickou na nadobi. Myslim, ze by to mohlo jit i nejakym stetcem s pevnym chlupem. Vosk je dost horky, tak si, s houbickou, nebo hadrikem, trochu spalis prsty ;) Velke plochy jdou fajn, nejvetsi drbacka je s kapsama a tam kde jsou ruzna zahyby. Ale v celku to jde. Je dobre to delat v hodne vytopene mistnosti, at vosk netuhne. Az ji celou zapatlam, tak ji celou vyfenuju, at se ten vosk dobre vsakne. Pak bundu jeste povesim na topeni, pres noc. Je dobre delat to na nejake podlozce...stara deka, nebo neco...docela u toho zamastim okoli :)

Nekde tady ve vlakne byl odkaz na video, kde to borec voskuje (aspon myslim, ze to tady nekde ze startu bylo). Kazdopadne nejake video jsem videl, tak mozna youtube neco najde.

 

Nebat se a hura do toho! Nic na tom neni. Maximalne vybabras vic vosku...tak jako tak bude mastna jak svina. Vic nez z fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem se rozhoupal, popsal to perfektně nickolas. Dělám to stejně, akorát jsem zatím nefénoval, jde to i bez toho. Podle mě je to pěkná práce, baví mě to a není na tom nic složitýho. Btw zrovna dneska jsem měl na sobě poprvé bundu, co jsem voskoval v zimě, ale zatím ještě na ní bylo chladno.

 

Ovšem s tím vypráním to je dílo ;-).

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...