Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Jezisi Kriste nad Labem. Ted ste vsichni za pitomce. :D

Vole, sak ty si jak ja vo vlakne o redwingoch :D

 

Edit: bundy barbour netlacia a nerobia puchyre jak boty rw a su vstupenkou do lepsej spolocnosti ci jak to tam pisu. Boty rw su vstupenkou leda tak na sichtu postaka alebo stavebneho personalu. Tak.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vole, sak ty si jak ja vo vlakne o redwingoch :D

 

Edit: bundy barbour netlacia a nerobia puchyre jak boty rw a su vstupenkou do lepsej spolocnosti ci jak to tam pisu. Boty rw su vstupenkou leda tak na sichtu postaka alebo stavebneho personalu. Tak.

A dyt ja ti to neberu a preju hodne stesti pri Tvem vstupovani do lepsi spolecnosti pomoci bundy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dyt ja ti to neberu a preju hodne stesti pri Tvem vstupovani do lepsi spolecnosti pomoci bundy.

Neser. Ja si nejake redwingy raz kupim. Tie 8113 HERITAGE WORK IRON RANGER LACE BOOTS - HAWTHORNE MULESKINNER sa mi uz dlhsie pozdavaju. Len potom vlezem do rw vlakna, precitam nejaku najtmer story jak niekto v niecom takom skusal chodit a z nakupu nic neni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, uvažoval jsem o ni, bo Tombed vypadá v tom zeleném vaťáku sexy, ale ten článek to dobře shodil. Ještě chybí ty gentlemanské špacírhůlky a dřevěné motýlky...

Králíček mele howna, v životě to nepřineslo žádnou přidanou hodnotu a z kapes taky Masaryky netahám a pro mladého sociálního demokrata jako ty to už vůbec nejni, do Liďáku v tom neprojdeš skrzevá bránu! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Králíček mele howna, v životě to nepřineslo žádnou přidanou hodnotu a z kapes taky Masaryky netahám a pro mladého sociálního demokrata jako ty to už vůbec nejni, do Liďáku v tom neprojdeš skrzevá bránu! :D

Je To čistě o charakteru a to v poslední době wizovi chybí.Vzhledem k výsledku voleb se ani nedivím.Život mu evidentně zhořkl a to všichni vidíme i v hodinkovém výběru v poslední době

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši vy mi dáváte  :lol2: a to jsem tady Tombeda chválil... tak já jdu ty moony zase spláchnout do hayzlu...

Tak ještě jedna pro Tombeda, no....

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2: Kura teď když má tu prošívanu dečku aji Moťák a Farky tož pouvažuj ešče raz, byli by jsme fajna rychla rota TSMoP

borok Palyza aji v nedělu tahal mikinu od Under Armour do Globusa a ty nejsi jako oni!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ked ti ta bunda konecne dorazi, kludne ju nos. Hlavne to ale nespominaj pred Zmizikom. On to bude brat tak ze sa chces silou-mocou napchat do lepsej spolocnosti.

Presne tak. Viz moje dva vpravde hystericky prispevky v tomdle vlakne. :D Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle trackingu GLS mam bundu doma. Asi u nejakeho souseda, ja jsem v praci. Od GLS taky doted nemam zadne info o tom ze vubec nejakou zasilku pro me maji/meli...mail, sms...nic. Ted uz asi nic posilat nebudou :D Tak jsem zvedav jestli doma neco najdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim happy end!

Bunda je doma, cela, neposkozena, mastna, velikost sedi, vsecko cajk.

Je tezka jak tank, vycpana jak medved v muzeu, limec vysoky do pulky hlavy, kapes jak pro chobotnicu a do te naprdelni se vleze mensi aktovka s prislusenstvim. Az pujdu v lednu, v -15?C, z hospody, muzu si klidne zdrimnout na lavce v parku a nezmrznu ani za tri dny.

Celkove hodnoceni: parada jak cyp.

Akorat si jeste chvilku povisi ve skrini, bo bych se v ni ted upek. Uz se tesim na zimu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...