Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Tak dnes dorazila do Bedale vesta (o které jsem myslel že jí nikdy nebudu potřebovat)  a bunda je komplet.

Nechápu jak jsem jí mohl bez té vesto-vložky nosit....

Trochu mě zarazilo když manželka našla balíček hozený za vraty, nevím jestli ty levnější doručuje taky DPD ale v podstatě jsem rád že nikam nemusím a všechno dobře dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazila do Bedale vesta (o které jsem myslel že jí nikdy nebudu potřebovat)  a bunda je komplet.

Nechápu jak jsem jí mohl bez té vesto-vložky nosit....

Trochu mě zarazilo když manželka našla balíček hozený za vraty, nevím jestli ty levnější doručuje taky DPD ale v podstatě jsem rád že nikam nemusím a všechno dobře dopadlo.

 K tý vestě, dobrý, tak na zimu do 0°C, potom nic moc. Co mě na tom štve je, že se do tý bundy blbě leze, oni nemaj na ramenech žádné úchytky pouze nahoře u poutka, tak se mi často stane, že ruku cpu mezi vestu a spodek bundy. Když mi přišla, tak byla taky náramná radost, protože jsem jí dosti dlouho sháněl a přes net jsem neměl odvahu si jí objednat, až tady někdo poradil Country Attire, tam to maj dobře vysvětlený a na další dobrou radu, kde v bundě hledat velikost, jsem úspěšně objednal. Teď, ale radost trochu opadla a bunda je uložená ve skříni a čeká jarní oteplení(možná už bez vesty). Neber to ve zlém. Je to jenom moje zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tý vestě, dobrý, tak na zimu do 0°C, potom nic moc. Co mě na tom štve je, že se do tý bundy blbě leze, oni nemaj na ramenech žádné úchytky pouze nahoře u poutka, tak se mi často stane, že ruku cpu mezi vestu a spodek bundy. Když mi přišla, tak byla taky náramná radost, protože jsem jí dosti dlouho sháněl a přes net jsem neměl odvahu si jí objednat, až tady někdo poradil Country Attire, tam to maj dobře vysvětlený a na další dobrou radu, kde v bundě hledat velikost, jsem úspěšně objednal. Teď, ale radost trochu opadla a bunda je uložená ve skříni a čeká jarní oteplení(možná už bez vesty). Neber to ve zlém. Je to jenom moje zkušenost.

Moje je úplně stejná a asi uz to s tou vestou moc nosit nebudu. Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, z countryattire to k vám vozí Česká pošta? Můj balíček objednaný 10.1. Mi pořád nepřišel, tak jestli někam volat...

 

pockaj este par dni a potom napis mail do CA ze ti nic neprislo, ze zasielka sa stratila. Oni si to dako checknu cez RoyalMail a nasledne ti vratia prachy.

Na slovensku to dorucuje GLS, v cechach neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty byly přes DPD s tracking, Vesta byla pod 100Ł a byla bez tracking, ležela pohozená podobně jako u Quida na podestě u vchodu do domu. Naštěstí bydlíme v lokalitě, kam moc lidí nepříjde. Tak jsem jí tam večer našel. Pošta taky trvala něco přes 10 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Co mě na tom štve je, že se do tý bundy blbě leze, oni nemaj na ramenech žádné úchytky pouze nahoře u poutka, tak se mi často stane, že ruku cpu mezi vestu a spodek bundy.

Hele to se mi přesně stalo už včera když jsem bundu na sebe soukal v hospodě, myslím že se na to dá zvyknout, s mírou zateplení nemám problém, do města akorát a do větší kosy mám Fjallraven taky voskovanou ale echt voskem.

Je zajímavé že je navoskovaná bunda super prodyšná to wax Barbour zdaleka takový není.

U té Bedalky jediné co mě trochu štve že mi kapuca už dvakrát zůstala v ruce když za ní popadnu bundu třeba ze židle, tam ale bude taky problém asi u mě, hold jenom patentky.

K době doručení z CA, věci z track numb.: o víkendu objednáno vždy ve čtvrtek DPD doručeno, bez tn. (vesta) v úterý večer objednáno, násl týden ve středu hozeno za vrata.

Tímhle voskuju Fjallraven :-)

post-390-0-35199600-1517478809_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

190cm/95kg.... když vemu Bedale SL v XL velikosti, bude mi dobrá? Vleze se mi pod ní hrubší svetr v zimě nebo je fakt hodně na tělo? Nebo spíše vzít ?regular?, chci to na celoroční nošení (na dovolenou k moři ji brát nebudu)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...