Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

No zatím jenom chčije, ještě je furt moc teplo. Ale už se taky těším...i na ty Levisky, co máš na nohách :D

U nas ráno chcanec jak sviň a 15°C, ideální pro Bedale...na zateplení gumaky jeste nemám gule :)

Jinak ten hustý déšť mě konečně dokopal objednat si kapuci

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Produkt tohohle fora jde poznat i bez nalepky na aute. :-) Ale dobry, ne, ze ne, nejde tomu nic vytknout. Mozna az na ty ohrnute nohavice. 

Je to taková uniforma fóra no, aniž by člověk chtěl, tak si ho fórum vyladí :) Ještě musím vyměnit maloobjemový turbo kočár za velkoobjemový Xválec :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a urcite si aj tuho zastrcis k tomu koselu do gati.

 

Edit: mozno dokonca havajsku, ta sa zastrcena bude vynimat extra rebelsky

Edit2: toto bol moj prispevok c. 5000. Dufam ze si to vazis

 

:)

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete prosím potvrdit/doplnit/vyvrátit co se říká v tomto videu o rozdílu mezi "klasickou" waxed a Sylkoil jacket?

Na video reagovat nebudu, ale mám doma jednu waxed a jednu oil bundu. Vlastnosti jsou stejné...odpuzují vodu. Vosk je mastný a ze začátku si od bundy ruce zamastíš (nic hrozného), po měsíci trochu vyschne a pohoda. Až vyschne úplně a nebude fungovat, tak ji navoskuješ a jedeš dál.

Naproti tomu olejovka nemastí a má ?suchý? vzhled...až přestane fungovat olej budeš muset navoskovat a jedeš dál. Ano navoskovat, olejovou impregnaci sám nezvládneš, dělají to ve fabrice a snad by mohla vydržet déle než vosk. Jestli olejovou impregnaci dělá někdo v ČR, tak bych rad dostal kontakt...nebo jestli se to dá někde poslat na olejovou kůru bych taky rad věděl. Ale jsem smířený, a nijak mi to ani nevadí,že moji olejovku za par sezon budu muset navoskovat, získá zase jiný vzhled.

Jestli jsem se v něčem spletl, prosím o doplnění :) Čerpám z informací, které jsem ?nasál? při výběru Barbour bund

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, je to hodně podobný jako ve videu, navíc tam říká, že wax voní jak svíčka, je taková tužší a vydrží míň co se týká vosku a je lesklá a jde víc do patiny. Sylkoil je matná, vydrží dýl, nevoní a zdá se mu víc počasiodolná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...