Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

tohle se nemělo stát... Čumím na outdoor a country, co si jako koupím na Black Friday. A jde okolo moje milovaná a už to začalo. Hodil by. Se jí svetřík, kabelka taky vypadá dobře, tak už aj peněženku k tomu, co? Šak to už není skoro žádný rozdíl....

Tak teď mi nezbývá než doufat, že aspoň jedna věc z vybraných bude trošku zlevnena.

Btw nevíte kdy to má opravdu začít? Nebo to ve světě opravdu trvá jen ten jeden den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak když máme ten Black Friday, tak jsem se porozhlédnul a třeba countryattire má třeba Duka s mínus 25% za 149GBP s poštovným zdarma. A ještě tam na mně vyskočilo, že při přihlášení se k newsletteru, bude na první objednávku dalších 10%, takže Duke celkem za 135GBP je fajn... A mají skladem všechny barvy a všechny velikosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si zkoušel v barbour outletu ve Štěrboholech modrou bedale s béžovým límcem a byla zlevněná z asi 11500,- na 3500,-... Bohužel na mě špatnej střih, ale maji na všechno buď 70% nebo 50% slevu, tomu říkám black weekend :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo chtěl na zimu teplou (rozuměj zimní) Barbour s papírama, tak mám doma nevyužitou (4x na sobě) "parku", voděodolnost je zaručena olejovou úpravou a tepelný komfort zvyšuje "ovčí rouno" na ramenou. Cena čtyři litry a dvě stovky. Není na ní co fotit, tak přiložím umělecké fotografie z webu, popř.vyfotím zájemci do SZ.  

Velikost je XXL slim .....české XL

post-23865-0-15322200-1543323844_thumb.jpg

post-23865-0-88344900-1543323853_thumb.jpg

post-23865-0-54018000-1543323896_thumb.jpg

post-23865-0-38801400-1543323903_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové na Asosu jsou slevy a klasicky i váš oblíbený Barbour. viz odkaz. Poštovné je zdarma a když vám to nebude sedět, dá se to bezplatně vrátit přes českou poštu.

 

https://www.asos.com/men/a-to-z-of-brands/barbour/cat/?cid=11674&cr=4&currentpricerange=10-250&refine=range:sale|floor:1001&sort=pricedesc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové na Asosu jsou slevy a klasicky i váš oblíbený Barbour. viz odkaz. Poštovné je zdarma a když vám to nebude sedět, dá se to bezplatně vrátit přes českou poštu.

 

https://www.asos.com/men/a-to-z-of-brands/barbour/cat/?cid=11674&cr=4&currentpricerange=10-250&refine=range:sale|floor:1001&sort=pricedesc

S tím vracením bacha. 14 dní už vracím jednu Ellesse mikinu, kterou jsem si neobjednal. Ten jejich nový systém je #,@!!}§>~?**#!!...moc nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vracením bacha. 14 dní už vracím jednu Ellesse mikinu, kterou jsem si neobjednal. Ten jejich nový systém je #,@!!}§>~?**#!!...moc nefunguje.

Já naštěstí nikdy neměl problem, ale co jsem slyšel vždy výjdou vstříc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vracením bacha. 14 dní už vracím jednu Ellesse mikinu, kterou jsem si neobjednal. Ten jejich nový systém je #,@!!}§>~?**#!!...moc nefunguje.

Na Asosu problém není. Poslali to v balíčku, kterej se dá použít na vrácení. Byla tam jedna položka, kterou jsem neobjednal. Vše jde vyřídit přes web, včetně tisku podacího lístku pro Českou poštu, která to pošle zpět na účet přiljemce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Asosu problém není. Poslali to v balíčku, kterej se dá použít na vrácení. Byla tam jedna položka, kterou jsem neobjednal. Vše jde vyřídit přes web, včetně tisku podacího lístku pro Českou poštu, která to pošle zpět na účet přiljemce.

To je pravda. Problém mám s tím jejich webem. Ani s několika Indy na online podpoře jsme to zatím nezvládli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž Vermont sa s Barčou fakt nedohodol a na prelome jan/feb konečník ... a to znamená 50% zľavy na Chodove ... a to znamená, že ?hrdzavý? mastný Bófort už visí v skrini.

Zajtra ešte čeknem kapucku, bo som zabudol a keď nebude, CA to istí.

Len by ma zaujímalo, ktorý chytrák vykúpil všetok vosk ... a či by sa nechcel podeliť :D Na pokusy som zobral ten Drywax, ak radšej by som tu plechovku.

P. S. Tá kapsa na prdeli je poprdeli, tam narvem snáď aj portfólio vo formáte nezloženej A3, púzdro s 3 atramentovými perami, diar a peňaženku, prípadne skúsim lahváčový test (tipujem to tak na šesť kúskov).

 

post-2492-0-59159500-1546729084_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž Vermont sa s Barčou fakt nedohodol a na prelome jan/feb konečník ... a to znamená 50% zľavy na Chodove ... a to znamená, že ?hrdzavý? mastný Bófort už visí v skrini.

Zajtra ešte čeknem kapucku, bo som zabudol a keď nebude, CA to istí.

Len by ma zaujímalo, ktorý chytrák vykúpil všetok vosk ... a či by sa nechcel podeliť :D Na pokusy som zobral ten Drywax, ak radšej by som tu plechovku.

P. S. Tá kapsa na prdeli je poprdeli, tam narvem snáď aj portfólio vo formáte nezloženej A3, púzdro s 3 atramentovými perami, diar a peňaženku, prípadne skúsim lahváčový test (tipujem to tak na šesť kúskov).

 

E62D7DD1-5CE7-49A3-95F2-B86B93C44B12.jpeg

Myslím že je tam ta kapsa na noviny, konkrétně the times :-)

Já tam strkam A4 obálku, když jdu na poštu :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Text vyrobcu ;)

... and carries a large rear pocket lined with wipe-clean Nylon, suitable for carrying small game, cartridges, or even a newspaper when in town.

Takze Times su cajk, rovnako ako mala zver a naboje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...