Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

kuwa, už mám jeansy co se neperou, Red Wing se nečistí, Barbour se nepere, život zku.renej :)

Njn, je to težký, já vím, jinak info je o tom spousta. Viz např. zde:

 

Step 1. Clean your jacket.

Clean the jacket using cold water and a sponge to wipe down the outside of the jacket. Avoid using hot water, any kind of soap and NEVER put the jacket in the washing machine, as this will remove the wax coating permanently and the jacket cannot be rewaxed.

 

https://m.orvis.co.uk/intro.aspx?subject=2985

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, je to težký, já vím, jinak info je o tom spousta. Viz např. zde:

 

Step 1. Clean your jacket.

Clean the jacket using cold water and a sponge to wipe down the outside of the jacket. Avoid using hot water, any kind of soap and NEVER put the jacket in the washing machine, as this will remove the wax coating permanently and the jacket cannot be rewaxed.

 

https://m.orvis.co.uk/intro.aspx?subject=2985

Seru na to, neperu - voskuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco udělej prosím tě fotku jak ta bunda vypadá před, po...a pak jestli bys příště volil zase domácí voskovaní :-) Mám teď jednu voskovku na opravách v denim heads a když jsem zvažoval jestli to udělat sám doma nebo nechat udělat kluky, tak jsem kriticky vyhodnotil svoji osobu jako nezpusobilou k takovejm úkonům a nechám to udělat druhý. Ale protože bych potřeboval ty bundy oživit tři, tak ta lakotnější část mýho já premejsli i nad pixlou vosku a home made večerem :-)

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco udělej prosím tě fotku jak ta bunda vypadá před, po...a pak jestli bys příště volil zase domácí voskovaní :-) Mám teď jednu voskovku na opravách v denim heads a když jsem zvažoval jestli to udělat sám doma nebo nechat udělat kluky, tak jsem kriticky vyhodnotil svoji osobu jako nezpusobilou k takovejm úkonům a nechám to udělat druhý. Ale protože bych potřeboval ty bundy oživit tři, tak ta lakotnější část mýho já premejsli i nad pixlou vosku a home made večerem :-)

Pokusím se to zaznamenat a poreferovat o tom

 

Vosk co mas a vosk na Barbour je krapet rozdil. Nerikam ze to nepujde, ale bude jiny...

Barbour se mi objednávat z UK nechtělo a ani mi to poslat nechtěli (countryattire). To ?mýdlo? bude snažší aplikovat a už jsem někde zaslechl, že to na tu bundu jde v pohodě. S plechovkou rozehřátého vosku se mi ani snad patlat nechce. Uvidíme, dneska jdu na to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se tady dá, sakra, koupit Barbour vosk? Jak psal moco, countryattire to nepošle do CZ, Barbour to samý. Našel jsem jen nějakej skotskej shop, kterej je ochotnej to poslat (za 15 liber poštovnýho) :D, ale přece to musej mít i někde tady, ne? 

 

Po 4 letech si říkám, že bych mohl navoskovat :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji ho v Deniheads a ve vsech Barbour shopech - v par nakupakach jsou. V Denimheads ti to i napatlaji.

 

To mejdlicko je sucha cesta. Je s tim samozrejme min srani, ale bunda bude sucha. Ted jsem s tim delal Fjalravenku. Nagigle se to na bundu a pak zehlicka nebo fen. Fenem to dost trva, nez se vosk nahreje a vpije. Prej by se to melo nagiglat treba trikrat za sebou, pro plnou funkcnost. Delal jsem jen jednu vrstvu a prvni destik promokla. Barbour teda taky promokne, ale ta mastnota k tomu tak nejak patri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se tady dá, sakra, koupit Barbour vosk? Jak psal moco, countryattire to nepošle do CZ, Barbour to samý. Našel jsem jen nějakej skotskej shop, kterej je ochotnej to poslat (za 15 liber poštovnýho) :D, ale přece to musej mít i někde tady, ne?

 

Po 4 letech si říkám, že bych mohl navoskovat :D.

https://www.yvah.cz/udrzba/barbour-vosk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Zootu vyprodáno a yvah chce nesmysl... Standardní cena je 500

omluva, to jsem si nevšiml tak ještě tady, ale dodání 4 týdny

 

https://www.gentlemanstore.cz/obleceni/bundy/ochranny-vosk-na-bundy-barbour-thornproof-dressing-200-ml

 

narazil jsem si i na návod, třeba se někomu bude hodit

 

https://www.pravygentleman.cz/jak-prevoskovat-bundu-barbour/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se tady dá, sakra, koupit Barbour vosk? Jak psal moco, countryattire to nepošle do CZ, Barbour to samý. Našel jsem jen nějakej skotskej shop, kterej je ochotnej to poslat (za 15 liber poštovnýho) :D, ale přece to musej mít i někde tady, ne? 

 

Po 4 letech si říkám, že bych mohl navoskovat :D.

Jakože nepošle z nějakýho důvodu tohle zboží nebo přestali posílat do ČR?

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak ani na denimheads.cz se vosk nedá najít. Já ho tam kupoval osobně, stejně tak v prodejně Barbour v Ostravě. Na českých e-shopech je kulový (vyprodáno/nedostupné) a nebo za nesmysl (650-750 plus kilo pošťák) a zahraniční nechcou posílat. To vypadá na nějaké spiknutí nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...