Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Chlapi ahoj,

koupil jsem si kecky Barbou v zelené barvě a s membránou a už si nepamatuji, který model a hlavně velikost jsem měl a zatoužil jsem zase po bundě co smrdí a tak divně se leskne.:-)

 

Vypadám asi tak jako Frantik akorát mně neberou ty Festiny. 188 cm a asi 116 kg

 

tedy je v inzerci i když modrá, ale XL a to nevím, jestli mi nebude malá ?

 

Poradíte mi prosím někdo? Klidně do S.Z.

 

Děkuji

Se zeptej prodejce na míry a od toho se odpíchni. Pokud měří 188cm a váží 116kg a je mu akorát, tak tobě bude taky sedět.

Ale, si myslím, budeš mít krátké rukávy.

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Se zeptej prodejce na míry a od toho se odpíchni. Pokud měří 188cm a váží 116kg a je mu akorát, tak tobě bude taky sedět.

Ale, si myslím, budeš mít krátké rukávy.

Tak jsem s velikostí znovu na začátku. Byl jsem druhý a prodejce bundu prodal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tebe bych to viděl na XXL regular fit. 

 

Moc díky.

Už jsem dohodnutý s místním sympaťákem a ambasadorem značky, co se nesmí říkat nahlas, že se potkáme a navleču se do dvou jeho kousků ohledně zjištění velikosti. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Ta byla roztrhaná vod toho, jak se na mě sápaly pěkný holky, taky bys byl rád za takovou bundu

Nevim no...mi se holky po rukavech nesapaly...dycky to odnes zip u gati...ale tak kazdy to ma jinak

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clapci, kamaradi. Mam tu jednu Barbour Putney v barvě NAVY na prodej. Je nošená, ale super stav. Moc sem ji nenosil a uz ji ani neunosim, tak snad se tady mezi fandama chytne :-) Pekna velikost pro chlapy XXL. Za 2 000,- 

Fotka z webu a dalsi na vyzadani, ale jak rikam, je jako nova a na podzim ideal :-)

post-643-0-70835700-1572617148_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...