Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Pani, damy - riesili ste tu uz niekto opravu, zaplaty na klasiky Beaufort? Davam mu celkom uz 2r zabrat, raz sa voskoval, no na jednom z laktov a pod vreckami sa uz zacalo voskovane platno trhat. Nerad by som ho posielal niekam do UK, bolo by super keby to niekto vedel spravit tu. Mate niekto skusenost, prosim? :) vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Clapci, kamaradi. Mam tu jednu Barbour Putney v barvě NAVY na prodej. Je nošená, ale super stav. Moc sem ji nenosil a uz ji ani neunosim, tak snad se tady mezi fandama chytne :-) Pekna velikost pro chlapy XXL. Za 2 000,-

Fotka z webu a dalsi na vyzadani, ale jak rikam, je jako nova a na podzim ideal :-)

Jinak diky za zájem. Uz ji obléká místní Chronomagor :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to teda nabízí Barbour. Vždyť je to jejich klíčová značka. A teď dokonce ve slevach.

 

Co???

Mě ne.

Aha, tak jsem juknul znova a už tomu rozumím. Když dám nakupovat v České republice, tak tam není, ale když se dá UK, tak to tam je...

Díky Franto.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nezkoušel, to uznávám. Jakoze když jdeš přes UK verzi, ze te to nepustí?!?! To by byly kurvy.

Ano, chtěl jsem si v UK verzi něco objednat a při zadání uložené adresy, na kterou mi posílali už několikrát, mi to zahlásilo, že je invalidní. Zkoušel jsem různé varianty, ale neúspěšně. Na můj dotaz, co je na zadané adrese špatně nereagovali. Možná je jen chyba v jejich formuláři, každopádně mě to nasralo, protože měli zrovna mýho oblíbenýho Engielda v akci za ? 130.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, chtěl jsem si v UK verzi něco objednat a při zadání uložené adresy, na kterou mi posílali už několikrát, mi to zahlásilo, že je invalidní. Zkoušel jsem různé varianty, ale neúspěšně. Na můj dotaz, co je na zadané adrese špatně nereagovali. Možná je jen chyba v jejich formuláři, každopádně mě to nasralo, protože měli zrovna mýho oblíbenýho Engielda v akci za ? 130.

Svine!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pustím Bedale XXL slim verze v černé barvě a nově navoskovaná, staří přes rok. Stav 99% (4,5kKč). Přidám kapuci. Nevyužiju ji...bohužel většinu času ležela ve skříni.

Clovece toto mas pomalu ve vsech vlaknech... za chvili budes v HUMORu prodavat lehce obnosene vtipy nebo jak...? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovece toto mas pomalu ve vsech vlaknech... za chvili budes v HUMORu prodavat lehce obnosene vtipy nebo jak...? :)

Jestli bude zájem....

Do prodeje to nemůže, tak to citlivě podsunuji zde. Ale klidně to smažte a ostatním členům taky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...