Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Bundy jsou už z prodeje voskované? Nebo si to lidi zneprodyšňuji sami? :-D

to už si tady pročti pár stránek a zjistíš, co a jak. Voskované jsou z výroby.

A jestli dumáš nad tím, proč si lidi kupují takové bundy, tak je to proto, že tohle fórum (tenhle svět) je plné lidí, co mají rádi festovní věci....viz raw denim, red wing, ani jeden mnou uvedený příklad není snadné nosit, ale chceš to nosit, protože tyhle věci mají kolem sebe auru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pomalu začínám po nový bundě (po pravdě už začíná bejt na spodním rantlu prošoupaná a myslel jsem, že vydrží dýl, ale co už) a narazil jsem na tohle:

https://www.countryattire.com/barbour-telemark-mens-wax-jacket/ca50169781.html?colour=Exclusive+++Black

Zřejmě nějaká "limitka" vyrobená přímo pro obchod, za mě celke povedená. Mj. je supr červená tartan podšívka.

https://internetfusion.imgix.net/1050968.jpg?fm=jp2&auto=format,compress&cs=srgb&fit=fill&fill=solid&w=600&h=600&dpr=2

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 2. 10. 2020 v 7:19, moco napsal:

To warann: tvoje bunda konečně chytá patinu a ty se ji chceš zbavit 🙂

Njn tak jsem ji dal jeste sanci a navoskoval ji. K tomu jeste vestu Westmorland. Moji a  synovu Bedale a taky zeninu bundu jsem nechal na jindy. Mel jsem to udelat, kdyz bylo lepsi pocasi, ted uz je to venku naprd. 

0EFF1336-508E-4974-A202-FDD1C3BE6E39.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2020 v 16:13, warann napsal:

To už mají dýl. Vlastně něco odobnýho má T.M.Lewin, tam ti to taky furt cpe přesměrování na CZ stránky a ve finále to musíš poslat přes Německou zásikovnu. Bohužel i tak se to furt vyplatí. Teď jsem zas objednával košile za 19,90 £.

Před časem jsem do Countryattire psal a odpověděli, že Barbour do ČR normálně zasílají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2020 v 17:08, raskiscz napsal:

Bundy jsou už z prodeje voskované? Nebo si to lidi zneprodyšňuji sami? 😄

Ja si koupil na zkousku 3 ruzny kousky, protoze sem barbourku dlouho chtel. Vzhled pro me super, pocit z noseni super, material na pohled super, ale neprodysna plastenka...  :( sly bohuzel vsechny z domu... ale nerikam, ze ji nedam jeste nekdy zase sanci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...