Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Nova Bedajla je na ceste. Aspon vyzkousim jak to ted po Brexitu funguje. A po sesti letech noseni konecne vim jakou velikost si objednat :lol2:

@jankoxxx sorry, vidim dotaz az ted. Mohl jsem ti to vzit pri jednom…ale pak preposilani k tobe. Kazdopadne ja jedu CoutryAttire. Akorat musis nakupovat z britskych stranek, jinak to Barbour odfiltruje. A posta 10£.

edit: nechal jsem to v kosiku lezet par dnu a jeste se rozhodoval, nacez poslali kod na 10% slevu…

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dneska poprve venku v nove Bedajle. Krasne mastna, ten silk oil je super, nasledne mazani voskem uz neni takove. Po rocni pauze jsem si vychutnal onu legendarni neprakticnost Barbouru. Nejdriv chladi, pak nedycha :D Mam ji rad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak dlouho jsem si tu četl o značce Barbour a vybíral voskovanou bundu, až jsem si nakonec koupil něco úplně jinýho! 😄

Nejdřív už pár měsíců zpátky Fjallraven Raven Lite jacket, hodně tenká, lehká bunda z materiálu G-1000 (bavlna plus nějaké recyklované příměsi). No co k tomu říct, ta bunda je úplně skvělá! Kapsy, materiál, prostě všechno. Po prvním vyprání jsem poctivě navoskoval Fjallraven voskem.

Každopádně tím to neskončilo, na teploty hluboko pod nulou už to nebylo ono, takže jsem vybral další ze stejné stáje Fjallraven Greenland winter jacket v barvě deep forest a už jen čekal na nějakou akci. No a je to tam, oficiální zastoupení značky v ČR dalo na tuhle konkrétní variantu po vánocích -30% a tak už mi dnes přišla domů. Po prvním vyzkoušení jsem nadšenej, už se nemůžu dočkat až v ní vyrazím ven.

Takže shrnuto, chtěl jsem ušetřit a nekupovat drahý Barbour, tak jsem nakonec koupil něco co je drahý skoro stejně a ještě k tomu rovnou ve dvou kusech 😄

fjaellraeven-m-raeven-lite-jacket-20a-fjl-82607-dark-navy-1.jpg

fj_llr_ven-greenland-winter-deep-forest-f87122-6627.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho jsem si tu četl o značce Barbour a vybíral voskovanou bundu, až jsem si nakonec koupil něco úplně jinýho!
Nejdřív už pár měsíců zpátky Fjallraven Raven Lite jacket, hodně tenká, lehká bunda z materiálu G-1000 (bavlna plus nějaké recyklované příměsi). No co k tomu říct, ta bunda je úplně skvělá! Kapsy, materiál, prostě všechno. Po prvním vyprání jsem poctivě navoskoval Fjallraven voskem.
Každopádně tím to neskončilo, na teploty hluboko pod nulou už to nebylo ono, takže jsem vybral další ze stejné stáje Fjallraven Greenland winter jacket v barvě deep forest a už jen čekal na nějakou akci. No a je to tam, oficiální zastoupení značky v ČR dalo na tuhle konkrétní variantu po vánocích -30% a tak už mi dnes přišla domů. Po prvním vyzkoušení jsem nadšenej, už se nemůžu dočkat až v ní vyrazím ven.
Takže shrnuto, chtěl jsem ušetřit a nekupovat drahý Barbour, tak jsem nakonec koupil něco co je drahý skoro stejně a ještě k tomu rovnou ve dvou kusech
fjaellraeven-m-raeven-lite-jacket-20a-fjl-82607-dark-navy-1.jpg.c5cb2b3cf66b916ac7880811804a696d.jpg
fj_llr_ven-greenland-winter-deep-forest-f87122-6627.thumb.jpg.9e354506cfb5a0e0d9715c8a45a42c19.jpg

Díky za tip. Greenland winter jacket v zelené odzkoušen a zakoupen. Sedla jak ulitá a celkově mi vyhovuje. Peckovní bunda!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, villain83 napsal:

Mně se tyhle bundy líběj, ale není to po tom navoskování jako chodit vobalenej igelitovým pytlem? Jak moc se snižuje životnost tý bundy, když se to nebude (vůbec) voskovat?

Trochu jako pytel jsou. :D Na zivotnost to vliv asi nema, ale nebude tak vodeodolna. Taky bych si klidne koupil nenavoskovanou verzi, protoze me nejvic stve ze se na ne lepi bordel. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, krutor napsal:

Tak je doma, za me urcite ashby nejlepsi model ktery se mi dostal do ruky. Jedine cim si nejsem jisty je ta cerna. 😀 Kdyby nekdo chtel klidne vymenim za zelenou/hnedou. 😀

 

 

Dobrá je. On je to vlastně takovej Bedale v modrenějším střihu, ne? Podšívka je kostkatá červená? U rukávy jsou podšitý takovým tím šusťákem nebo taky látkou?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...