Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Ashby sedí určitě líp, rozhodně neplandá, dokonce mám pocit, že přes hrudník by mohla bejt nepatrně volnější.

Nicméně celkově sedí dobře, a to jak pocitově, tak vizuelně. Rukávy jsou dokonce malinko delší, přičemž tady nejsou takový ty vnitřní manžety jako u Bedale. Ale zevnitř rukávu je manšestr, takže jsem to prostě ohrnul a mám jakoby manšetrový manžety.

Dal bych fotku, ale to by šlo až po 22 hod., teď tím nechci strašit a ani po tý desátý večerní si tím nejsem jistej.

Ještě jsem koukal na ty podšívky neb jsem si myslel, že Bedale má stejný barvy, ale tam jsou všechny tlumenější, resp. červená žádná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, warann napsal:

Ashby sedí určitě líp, rozhodně neplandá, dokonce mám pocit, že přes hrudník by mohla bejt nepatrně volnější.

Nicméně celkově sedí dobře, a to jak pocitově, tak vizuelně. Rukávy jsou dokonce malinko delší, přičemž tady nejsou takový ty vnitřní manžety jako u Bedale. Ale zevnitř rukávu je manšestr, takže jsem to prostě ohrnul a mám jakoby manšetrový manžety.

Dal bych fotku, ale to by šlo až po 22 hod., teď tím nechci strašit a ani po tý desátý večerní si tím nejsem jistej.

Ještě jsem koukal na ty podšívky neb jsem si myslel, že Bedale má stejný barvy, ale tam jsou všechny tlumenější, resp. červená žádná.

 

Když si vezmeš trenky, nemusíš čekat na 22h :default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
před 29 minutami, jankoxxx napsal:

To je jednoduche. Slim verzia je pre moderneho muza normalnej postavy.

Pokusím se o překlad do češtiny: Slim verze je pro rachitického chcípáčka, který v životě na benči nedal metrák. Více obrázek:

 

slim sako 2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palec hore, vypadá to, že dáš i víc ale fakt se Ti tam vejdou ramena??? A krk??? Já jsem totálně bez šancí.
 
EDIT: jo, a ty lejtka jsou mizerný!!! :cheers:

Ten bench sa robi pupkom? Lebo slim verzia je v ramenach rozmerovo rovnaka. Uzsia je len v spodnych partiach


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BertMám XXL při 190 cm a vlezu se v pohodě, nosím ji jen svátečně. Slim verzi jsem bral, aby mi nefoukalo ze spodu, protože klasická verze je fakt kolem břicha hrozný pytel. 

EDIT: jo, lýtka (nohy) jsou po mamince 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, já to nějak malinko tušil…. 
Ale myslel jsem ( teď si nejsem 100%jist ), že jsem někde četl, že to má být nějakým způsobem odlehčená verze. Ale nikde jsem se více konkrétněji nedočetl nic … 

Myslel jsem gramážově ….
Když psali ohlehčená verze … A myslím, že tam bylo i psáno “ do teplejšího počasí “ 

 

opravdu nevím …
 

Ale je fakt, že já jsem v té klasické taky jako v pytli :0) …. I když, na zimu si myslím dostačující velikost …. 
 

imho moco. Ráno napíšu SZ …. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta slim verzia urcite nie je do teplejsieho pocasia ako klasicky Bedale. Vo vnutry je taky ten teplejší flanelový tartan a samozrejme da sa sa tam nazipsovat aj liner. Ja som tu bundu nosil so svetrom vzdy aj na zaciatku zimy, kedy rano mierne mrzlo a pohoda. Ja som skusal aj klasicky Bedale, ale ten strih je proste na chlapa sudkoviteho typu. Slim verzia je pre chlapa s vyrazne sirsimi pleciami ako pasom. Napriklad rukavy su aj na slim verzii dost siroke, takze ak je niekto svalnaty, tak slim verzia bude sediet tiez dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...