Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

před 41 minutami, obrbobr napsal:

Tohle mi silně připomíná vestu, kterou nosil můj děda ještě za "komárů". No zřejmě je to nadčasový střih.

máš pravdu, trošku sklamanie za tú cenu uvidím či to bude mať zmysel každopádne už to je doma 😅

mohlo by to poslúžiť aj na skeet strelbu ...

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no. Tak Bedale maji po cislech, tohle jen po pismenech. Takze vetsi rozestupy a kdybych si koupil L, tak z nej vypadnu. Ale jinak je to fajn bunda, taham ji od podzimu do jara. A s ohledem na to, jaky jsou v Polabi zimy, vlastne ani nevim, k cemu by mi ta vlozka byla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 40 minutami, jankoxxx napsal:

Pani otazocka.. Odkial si objednavate Barbour alebo ako objednavate z Country Attire? Odkedy neni Britania clenom EU som neobjednaval a ked som na stranke CA tak mi nevyhadzuje Barbour pre CR…

 

Chcem kupit liner na moj Bedale..

Už se to tady tuším probíralo. Musíš zůstat na GB stránkách a normálně to objednáš. Výpalný nevím jestli je nějaká loterie, mně to přišlo rovnou, bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jankoxxx fyzicky v Praze mají pár kousků na vaclacaku ve Van Graaf, koupil jsem tam jednu asi za půlku. Za plnou palbu pak gentlemanstore.
Jinak zalando, nejlevnější seženeš když vychytáš akci na zalando lounge, bývá tak jednou do měsíce a celkem dost se to vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do ASBY ten liner treba objednať o číslo menšie a bude to pasovať, píšu to aj na stránke "*The Barbour Ashby Waxed Jacket is a tailored fit, Barbour recommends that you size down when selecting a liner for the Ashby ".

Na SK sa tiež nedá objednať , ja to riešim cez mailboxde.cz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, jankoxxx napsal:

Pani otazocka.. Odkial si objednavate Barbour alebo ako objednavate z Country Attire? Odkedy neni Britania clenom EU som neobjednaval a ked som na stranke CA tak mi nevyhadzuje Barbour pre CR…

 

Chcem kupit liner na moj Bedale..

Ahoj, ja som kupoval na tejto stránke https://www.houseoffraser.co.uk/men/barbour . Bunda prišla do týždňa a bez toho aby som musel platiť clo resp. iné poplatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, špelda66 napsal:
  • DELIVERED DUTY PAID – DDP („S DODÁNÍM CLO PLACENO“)

Prodávající nese veškeré náklady a rizika spojená s dodáním zboží až do určeného místa v zemi dovozu. Celně odbavené zboží pro dovoz připraví kupujícímu na příchozím dopravním prostředku k vykládce na sjednaném místě určení. Prodávající má rovněž povinnost celně odbavit zboží nejen pro vývoz, ale i pro dovoz a uhradit clo jak pro vývoz, tak i dovoz včetně provedení příslušných celních odbavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už nevím jak to napsat, po přihlášení zůstanete na GB stránkách (na CZ/SK verzi stejně Barbour nevidíte) a normálně to objednáte - přímo sem, žádná Mailbox.de (byť ho mám) jsme nepoužíval.

Zásilka přišla, výplaný nebylo (akorát tady jestli jsem měl štěstí nebo je to běžný).

Edit k poslední větě: viz @špelda66

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, špelda66 napsal:

ano Marku, zvolíš GB, objednáš a CA doručí bez výpalného

Ono to asi vyznělo, že reaguju na Tebe, ale bylo to myšleno na ty příspěvky před Tebou. S Tebou souhlasím, jen jsem si prve nebyl jistej tím výpalným, což jsi vysvětlil. Takže 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...