Přejít na obsah

Na čem sedíte?


Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele chlapi, chtěl jsem se zeptat - neřešili jste teď někdy někdo nákup kancelářského křesla ? Mám to teda domů - takže na tom sedím tak v průměru 2 hodiny denně. Stávající se už rozpadá a je tak trochu pro ostudu.

 

Chtěl bych určitě kožené - případně syntetická kůže (protože se z toho dobře dostávají kočičí chlupy). Ideálně s houpacím mechanismem - když u PC koukám na filmy, tak v takovém pololehu s nohama na stole a nosnost by měla být cca. 85+50 kg.

 

Cena tak kolem 5, max. 7 tisíc.

 

Líbí se mi třeba toto: http://www.kancelarska-kresla.info/produkty/product/zidle-kansas-black-ii/   ale samozřejmě si nechám rád poradit. Nerad bych koupil nějakej čínskej šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to nedávno, ale s tím,že z domova pracuju, takže v tý židli strávím podstatně víc času (plus potřebuju nosnost aspoň 140). Skončil jsem u http://www.therapia.cz/terapeuticke-zidle/gigant/ a podle toho, co jsem se přitom dozvěděl, tak kožená synchronní židle za 7000 nemá moc šanci dlouho vydržet. Kdybych do toho nechtěl strkat tolik peněz, asi bych radši oželel to houpání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to nedávno, ale s tím,že z domova pracuju, takže v tý židli strávím podstatně víc času (plus potřebuju nosnost aspoň 140). Skončil jsem u http://www.therapia.cz/terapeuticke-zidle/gigant/ a podle toho, co jsem se přitom dozvěděl, tak kožená synchronní židle za 7000 nemá moc šanci dlouho vydržet. Kdybych do toho nechtěl strkat tolik peněz, asi bych radši oželel to houpání...

 

No, ta co mám teď vydržela 7 let a to se na ní (někdy dohromady) pravidelně houpali dva lidi :-) Oficiální nosnost měla 110 kg a stála 2.400,- Kč ( nějaký čísnký výrobce Gamma) já mám sám 85 kg, takže by snad tolik zatěžována být neměla......kdybych to měl do práce, tak bych do toho investoval, tam si na sebe ta židle vydělá, ale domů mi to přijde zbytečný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych za to taky tyhle peníze nedal, kdyby to nebyl pracovní nástoj. Řekl jsem si, že už si zasloužím konečně ergonomický pracoviště, tak jsem do toho šlápnul pořádně. Nicméně levný židle kolem 3-4 tisíc se mi předtím rozpadaly docela často (maximální výdrž dva roky a to jsem vážil jenom cca 110 kilo), tak mi přijde, že jsi měl s tou minulou dost štěstí. Ale třeba jsem jenom já měl smůlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil solidní židli za 10000, všechno masivní hliníkové odlitky, polohování, houpání, prostě super. Až na malé kurvítko, které se správně aktivovalo po záruce. Celou váhu tam někde uvnitř drží dva šoubečky M3 zašroubované několika závity do hliníkového odlitku. Ty se samozřejmě ustřihly a vzhledem k jejich umístění není šance se k nim dostat jakýmkoliv nástrojem, vyndat je a vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tuhle, na nicem lepsim jsem jeste nesedel, bolest krku je minulosti..

 

+1 ... Mam THERAPIA zidli uz nekolik let. Sice vypada jak z teleshoppingu, ale nic me neboli ani po celodennim sezeni. Kupoval jsem ji kdysi v http://www.m1.cz/1-kontakt-praha.htm a oni si delaji jeste vlastni upravy te standardne prodavane verze. Nicmene maji na vyber i hromadu dalsich veci a ten pan tam tomu celkem rozumi.

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy: taky ho doporučuju, jen je třeba se připravit na to, že je to židlomagor a extrémista. :eek:  Návštěva a výběr židle k objednání jsou tak na 2-3 hodiny a lidi, kteří přijdou s požadavkem na židli za 5 v podstatě vyhazuje (slušně, ale přece) teda pokud nemaj 40 kilo, pro ty by za tu cenu něco asi našel. Ale rozumí tomu, výrobce Therapií pravidelně tlačí do vylepšování detailů atd. Jo a kdyby sis tam náhodou nevybral, tak můžu ještě doporučit ergonomicke-interiery.cz, tam jsem nakonec bral stůl. Nejsou to takový extrémisti a rozuměj tomu podle mě taky docela slušně. Ale M1 považuju za lepší volbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zkusím vytáhnout toto téma zpět na světlo. Hledám aktuálně něco na sezení na HO, čili u počítače, protože půl roku na kuchyňské židli už se fakt nedá. Bohužel zaměstnavatel na toto nepřispěje, takže byť bych moc chtěl něco od herman miller nebo podobných slovutnych značek, nemůžu si úplně dovolit dát dva měsíční nájmy za židli.

Našel jsem židle diablo, polska značka made in china, ale za cca 6 tisíc mi to přišlo fajn, máte někdo zkušenost? 

https://diablochairs.cz/3540-ergonomicka-zidle-v-basic-cerno-sede

Sekce "o nás" mě přesvědčila že to neni úplný noname (ale já jsem snadno ovlivnitelny:-D ), nějaké recenze hráčů je taky chválí (byť herní modely), pořád ale bojují s tím jestli cca do 10 nepůjde sehnat něco lepšího. Typově chci přesně toto, obešel bych se bez hlavove operaky a nepotřebuju se houpat. 10 je strop stropů, kdy mě už drahá polovička vyžene, raději bych se hybal 4-8 (Vim ze to je málo, ale taková je bohužel situace)

Vim, že bez vyzkoušení je koupě židle blbost, ale tady spoléhám na 365 dni na vrácení, pokud by nevyhovovala.

Asi bych byl ochoten koupit i cinsky original, pokud to je jenom rebranding, ale myslím si, že tohle není ten případ a že to fakt designujou sami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to polsko-čínskej krám na úrovní JYSKU s trochu lepším marketingem. 

Už ty popisky jsou vyvoněný ...

"Zajímavý design, nejvyšší kvalita využitých materiálů a provedení prezentují polské kancelářské křeslo V-Master rovněž efektně jako dražší modely."

 

My máme v práci židle od LD seating a jsou v poměru cena/kvalita celkem fajn. A i cenově by jsi se tam vešel.  

 

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...