Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Pánové nějaké doporučení na slušně (vyrovnaně) hrající špunty? Jdu hodit do koše svoje Phonak Audeo PFE, nesnáším ten debilní systém výměnných filtrů ...

 

Já třeba poslední dobou hodně přemýším nad hifiman re400. Tak na ně mrkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje současná přenosná konfigurace: iBasso DX100 + zesilovač Heir Audio Rendition 1 a IEM Heir Audio 5.0... Mám ji cca 9 měsíců a spokojenost. Sice to není zas až tak úplně kapesní, ale protože hodně cestuji, tak to nahrazuje domácí sestavu. Přecházel jsem z Cowon Z2 a Ultimate Ears triple.fi 10 Pro. Změna dost podstatná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K htc používám Klipsch x10,hodně basové špunty ale velmi kvalitní zvuk.Kdybych chtěl neutrály tak jdu do Etymotic nebo Phonak ty mi taky seděly.K notebooku ale mam nejraději sve uz trochu poníčené Grado sr-60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm... To je teprve ve fázi myšlenky.... K dostání bude kdy?

P.S. Před 5 minutami jsem si objednal iBasso DX50 ;-) teď už jen kartu 128gb a můj iPod 160gb bude na prodej

co tě přesvědčilo o koupi? dnes si o něm čtu celý večer a dost často se objevují problémy např. s načítáním souborů. Jinak to vypadá jako slušné zařízení. Také přemýšlím, že by se mi podobné zařízení hodilo. Boužel Hifiman je už moc drahý takže ibasso se zdá jako zajímavá alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to na můj vkus nezvykle spontánní a neplánované koupě, tak trochu náplast na páteční depresi

Zvukově to bude doufám velký krok nahoru proti iPod Classic

Zbavím se opruzu s iTunes

Už nebudu muset konvertovat FLAC 

A konečně zkusím muziku v high definition

a užil jsem si následný výběr kablíku k propojení se zesilovačem

O tom zabugovaném firmwaru jsem četl, teď už jedou 14. výrobní sérii a nevím kolikátou verzi firmware, kde velkou většinu blbin vychytali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...