Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Byla to na můj vkus nezvykle spontánní a neplánované koupě, tak trochu náplast na páteční depresi

Zvukově to bude doufám velký krok nahoru proti iPod Classic

Zbavím se opruzu s iTunes

Už nebudu muset konvertovat FLAC 

A konečně zkusím muziku v high definition

a užil jsem si následný výběr kablíku k propojení se zesilovačem

O tom zabugovaném firmwaru jsem četl, teď už jedou 14. výrobní sérii a nevím kolikátou verzi firmware, kde velkou většinu blbin vychytali

To jsi mi tedy nasadil brouka do hlavy. Teď poslouchám hudbu z macu přes jds labs c5d, ale tohle zařízení i když jen na domácí použití by se mi moc líbilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW koupil jsem si iPod se Wolfson čipem, některé ho mají jiné ne ;)

 

 

jj, kedysi sa riešilo i to že aj iPhony hrali super - lebo mali Wolfsony. 

 

i ja by som mal mať iPod Classic s Wolfsonom - aspoň podľa hifi-chalana, čo mi ho predával?.musím to čeknúť :-) či nekecal do vetra.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně se řeší i zvukové čipy  :clap:  :lol2: ...

Duku, nepřemýšlel jsi i o Fiiu X3? Nebo tedy, předpokládám že ano, když je to s iBassem pravděpodobně nejvíce porovnávaný přehrávač, co tě vedlo k výběru iBassa? 

 

http://www.head-fi.org/t/681478/comparison-fiio-x3-vs-ibasso-dx50

 

http://www.head-fi.org/t/687983/fiio-x3-ibasso-dx50-or-ak-100-which-to-buy

Upraveno uživatelem Vencalekl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle technicke hračky vždy hrozně dlouho "řeším" než něco koupím

Ale v pátek jsem přišel z práce tak vytočený, že jsem si potřeboval rychle udělat radost... No a za dvacet minut bylo objednáno

Nějaké porovnavací testy jsem četl až po objednání a jsem v klidu - horší než iPod to nebude (zvukově)

( Pamatuju ten šok když jsem přešel z iAudio X5 na iPod )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem vadnej ale začínám přemýšlet o objednání custom in-ear sluchátek .... Pro sichr se jdu vyspat než zase něco objednat ;-)

 

Nahodou, je to prirodzený posun. Chceš dosiahnuť nejaký ten svoj hudobný svatý grál, a custom IEM je správna cesta.

 

O ktorých konkrétne uvažuješ? 

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem hifismu propadl pred par lety, ale uz je to celkem v pohode (momentalne me vic bavi a zajimaji hodinky)...

 

po nejakem case hledani a zkouseni jsem se ustalil na akg k701, k tomu jsem postavil dva sluchatkove zesilovace, jeden s opa2134, jeden elektronkovy. S podobne postizenymi kamarady jsme delali i poslechove testy, mozna bych priste preci jen dal prednost sennheiserum (asi hd600), ale ma sestava mi vyhovuje :) Stejne uz na poslech nemam moc casu, doma radeji posloucham manzelku a dceru a v praci se potrebuju soustredit a v tom mi hudba spise vadi. Spuntum a klipum na usi se tak nejak vyhybam, nesedi mi to, boli me pak usi i hlava :(

 

co se tyce srovnani mp3 a flac, primarne taky komprimuju do flacu a davam mu prednost... ale schvalne jsme delali test, mbox mini 2 a sluchatka akg 701, sennheiser hd 600, beyerdynamic dt770. referencni nahravka byla neco od pinkfloyd, kterou kamarad pripravil v peti verzich, mp3 128, 198, 256, 320, flac. Slepy poslechovy test dopadl tak, ze jsme bezpecne poznali jen mp3 ve verzich 128 a celkem i 198... ostatni verze uz byly zamenitelne... takze slusne udelana mp3 320kbps je podle me v pohode, ale kdyz mam moznost, preferuju flac :)

 

z testovacich skladeb mam rad ultimate demonstration disc od chesky records, mj. i proto, ze se mi opravdu libi vetsina skladeb. pak mam asi tri oblibene a relativne dobre naposlouchane skladby. a konec tchaikovskeho predehry 1812, spise pro formu :)

 

nejlepsi je stejne vytahnout hudebni nastroje, slezt se na chalupe na pude, otevrit pivo a chvili si tam jamovat... atmosferu proste nenahradis :)

 

 

ps. strasne rad bych nekdy slysel system stax, ale zatim to nikdo v okoli nema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dík. Pravdupovediac, pre mňa neznáma značka. Vyzerá to cenovo pomerne dostupne. V porovnani s JH Audio - tie som jediné, ako customy počul.

Dúfam že siahneš po 3-meničových :-)

 

Ešte som na tej stránke vide Unique Melody, tí majú tiež hodne široký cenový rozsah?kua, ako kukám, tak robia i upgrady z napr. UE Triple Fi na 6 meničové custom IEM. No toho by som sa asi troška bál...

 

F.

Upraveno uživatelem F.B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na http://sennheiser.cz/index.php?id=25&parent=1, ačkoli jsem je nikdy neměl možnost poslechnout, vždycky mně přišly sympatický.

Ještě ale tedy musím říct, že bych poslech na kole řešil jinak, nevím, jak dlouhý tripy jezdíš a co máš za telefon, ale na baterku je to celkem náročný. 

 

Pánové, rád bych se zeptal na nějaká bluetooth sluchátka, ale ne přes hlavu, rád bych je dostal i pod cyklo přilbu takže asi nějaká za hlavu? :D
Hledal jsem, ale nic moc jsem neobjevil, že by se nedělaly?
Za každý návrh předem děkuji ;)

Upraveno uživatelem Vencalekl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...