Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jsem zvědavý na Tvůj názor. Já si na ně nemohu zvyknout, asi je někomu (pro)dám

Tak to já jsem taky zvědavej. V Audigu jsem si zkoušel asi šestery sluchátka a sedí mi tak dvoje. Mimochodem jsem nevydržel a objednal ibasso dx50 přímo z jejich stránek. Takže pro změnu zase prodávám Jds Labs C5D. 

Mimochodem v čem je problém, že si na ně nemůžeš zvyknout ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod se jmenuje Phonak Audeo (zkratka PFE perfect fit earphones není výkřik do tmy)... sedí v uchu o 50% lépe než RE400 - a to jsem u RE400 laboroval se všemi (ne)možnými nástavci.... mám prostě divné ucho

a jelikož RE400 "nesedly", tak ani nemohou hrát na víc než - odhadem -  70% svých možností ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iBasso budeš provozovat bez zesilovače? To já si schválně objednal pěkný kablík do linkového výstupu DX50, abych z něj krmil Fiio Montblanc

Tak to já jsem taky zvědavej. V Audigu jsem si zkoušel asi šestery sluchátka a sedí mi tak dvoje. Mimochodem jsem nevydržel a objednal ibasso dx50 přímo z jejich stránek. Takže pro změnu zase prodávám Jds Labs C5D. 

Mimochodem v čem je problém, že si na ně nemůžeš zvyknout ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iBasso budeš provozovat bez zesilovače? To já si schválně objednal pěkný kablík do linkového výstupu DX50, abych z něj krmil Fiio Montblanc

tak uvidím co to utáhne a neutáhne ....  Když to nepůjde tak si nechám c5d a bude... Myslíš, že bez zesiku to je nepoužitelné ? 

Dnes mi přišly ty re400, zatím jsem je do ucha nedával, ale překvapilo mě, jak jsou malinkaté. Ale nástavců tam je dost a ještě k tomu nějaké pěnové navic pořádné velikosti tak uvidím. Chci je použít poprvé až s ibassem )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, marně hledám tyto sluchátka : Creatve EP-635 - viz. foto. Nelze je už nikde sehnat. V ČR už jsou mimo prodej. Poradí někdo co místo toho? Tyhle sluchátka jsou totiž perfektní v tom, že jsou velmi vhodná pro sport, díky ohlávce a tudíž se nikam nemotají a nepadají z uší. Rád bych takováto nebo podobná sluchátka s "ohlávkou" pro aktivní sport. Většina "peckových" sluchátek mi padá z uší nebo se zamotávají, což právě tato vychytávka neumožňuje. Nechci nic přes hlavu, ale spíš něco do uší. Cena do 1.000,-Kč.  

 

Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první poznatky jsou pozitivní. Zařízení šlape hezky. Zatím jsem ho poslouchal asi pul hodinky na hifimenech re400 a je to velice příjemný poslech. Možná trošku basovější. Uvidím, jestli se sluchátka rozehrají a také musím zkusit výce stylu. Zatím to byl jen Moderat, Leftfield a Michael Jackson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes dorazil iBasso DX50... iPod půjde do světa ;-)

Nacpal jsem do toho muziku v HD (24bit/192kHz) a říkám si "jak jsem bez toho mohl žít kuwa?" Clapton, Santana, Stevie Ray V., Ella Fitzgerald, Freddie M. i Elwood a Jake Bluesovi - ti všichni teď bydlí u nás přímo tady na gauči

 

P.S. Jsem pacient, když mám chuť koupit iBasso DX90? Přece jen dual Sabre musí byt o kus lepší než singl Wolfson no ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke... ))) pacient nejsi, já když včera zjistil, že vyšla dx90, tak jsem byl pěkně naštvanej... Je to sotva měsíc co mi přišla dx50 a spokojenej teda jsem, ale stejně... Zase ta vydrž je poloviční, tak to jediné me uspokojuje))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tož se musím po další noční poslechové seanci svěřit, že je to náááádhera ...

dobře nahraná muzika ve vysokém rozlišení puštěná z iBasso DX50 přes zesilovač Schiit Asgard do sluchátek Denon AHD2000 je balzám na (d)uši

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdar hifi mágové

Mladej během pár dní zničil jedny sluchátka a jedny ztratil,nebyla to žádná kvalita a já bych potřeboval poradit co koupit. Poslouchá hlavně z mobilu.

Našel jsem doma jedny i-river z mé MP3,ale ty hrajou hůř než má moje k mobilu Sony.

Hledám nějaké špunty do litru,máte nějaký TIP? Díky

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hifi mágové

Mladej během pár dní zničil jedny sluchátka a jedny ztratil,nebyla to žádná kvalita a já bych potřeboval poradit co koupit. Poslouchá hlavně z mobilu.

Našel jsem doma jedny i-river z mé MP3,ale ty hrajou hůř než má moje k mobilu Sony.

Hledám nějaké špunty do litru,máte nějaký TIP? Díky

 

Buď tento starší model ale ničemu to nevadí http://www.sluchatka.net/klipsch-image-s3/ nebo novější model S4 aale ty už jsou okolo 1300 kč. Mají trošku víc basů, což mně osobně vyhovuje. Jinak jsou to vemi dobrá sluchátka s velmi dobrým hodnocením.

Případně se inspiruj na těch stránkách, kde i dobře poradí.

Podle testů a lidí v dané cenové relaci bezkonkurenční, ale samozřejmě tobě nemusí vyhovovat. 

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfi díky

Něco už jsem tam hledal a vybral dvoje. Co doporučuješ  Klipsch S3 a Jays a - Jays. A teď babo raď,oboje jsou asi gut.

Z levnějších do 5tikila SonyXBA-C10 a Creative 630EP ( zdroj Testberichte)

 

edit: jóó ještě Jivo Elements co?

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfi díky

Něco už jsem tam hledal a vybral dvoje. Co doporučuješ  Klipsch S3 a Jays a - Jays. A teď babo raď,oboje jsou asi gut.

Z levnějších do 5tikila SonyXBA-C10 a Creative 630EP ( zdroj Testberichte)

 

edit: jóó ještě Jivo Elements co?

 

Vzhledem k tomu, že píšeš že byly dvoje zničeny, tak S3 mají nejpevnější kabely, které jsou zpevněny kevlarem. Osobně nejen díky odolnosti kabelu se přikláním k S3 ale to i díky tomu, že mám rád trošku víc basů a celkově je z nich zvuk velmi čistý a jasný. Za mě určitě S3. V této ceně jsou prostě asi nejlepší. 

 

Oprava: jedny zničeny psals, ale ta odolnost nebude jistě na škodu:-)

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...