Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak já ti to rozhodování zkomplikuju :-) mám tady jedny úplně nové nepoužité nerozbalené Brainwavz S1

http://www.yourbrainwavz.com/s1.html

... nové stojí 60 USD plus pošta.. (v Evropě 60 EUR  http://www.headsound.de/epages/63028271.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63028271/Products/BRWVZS1)

 

dejme tomu 800 plus pošta? A mladej bude mít sluchátka o třídu lepší 

post-166-0-36696600-1399799656_thumb.jpg

post-166-0-58924800-1399799668_thumb.jpg

post-166-0-22262100-1399799677_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby: Dle tvého výběru nehledáš sluchátka do litru, ale pětistovky:-)))

 

Jinak velmi chválené v recenzích jsou tyhle http://xiaomi-store.cz/cs/prislusenstvi/18-xiaomi-sluchatka-edice-gold-2724286569218.html

 

Na zahraničních recenzích je testovali a zvukově jsou na tom jako sluchátka v ceně 50-70 doláčů. Taky mají kabely zpevněné kevlarem. Vypadají velmi dobře musím říct a testů velmi chválených je docela dost. Přemýšlím nad nima...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je i hodně kopií za 200 kč, ale tohle by snad měly být originály http://www.ebay.com/itm/Golden-Xiaomi-Metal-Piston-In-Ear-Earphone-Headset-Headphone-Wire-Control-Mic-/151296714117?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item2339fca585 takže za 600 včetně listonoše by to vypadalo na výbornou koupi,pokud jsou to originály, ale myslím, že ano, snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby: Dle tvého výběru nehledáš sluchátka do litru, ale pětistovky:-)))

Marfi budu brát dvoje. Mladej chce levnější(je tak hodnej a šel by si koupit sluchátka sám za 100-200Kč),trochu jsem mu to vysvětlil a dal mu vybrat a chce ty Creative a já se ještě musím rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfi budu brát dvoje. Mladej chce levnější(je tak hodnej a šel by si koupit sluchátka sám za 100-200Kč),trochu jsem mu to vysvětlil a dal mu vybrat a chce ty Creative a já se ještě musím rozhodnout.

Já zkusil objednat ty xiaomi, protože mají fakt hodně dobré recenze. Uvidíme jak to bude hrát:-)

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslochám ze sluchátek Bose, model není důležitý, vnitřek mají u všech špuntovek stejný. PC: cca 3 500CZK, osobně tomu dávám 8/10 s tím, že poměr cena výkon dobrý.

 

Občas mi tam, bohužel, chybí basy a to bohužel i ve .flac formátu.

 

Jinak to strkám do HTC one, předtím iPod nano. Žádný zázrak, jakmile bude trochu peněz a zlaťáků, tak kouknu po něčem pořádným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkusil objednat ty xiaomi, protože mají fakt hodně dobré recenze. Uvidíme jak to bude hrát:-)

 

Já sem asi fakt přestanu chodit. Zrovna jsem zjistil, že nutně potřebuji lepší špunty, protože apple earpods hrají fakt hrozně a nemám v tašce místo pro větší. Objednával jsi z toho odkazu jak jsi sem dával? Dej pak vědět jak jsi spokojený. Jsou moc hezky provedené...

 

Jinak obecně lama dotaz. Nikdy jsem slušné špunty neměl a nějak si neumím představit jak asi hrají. Mám zkušenosti s koss porta pro. Dá se to nějak srovnat? Předpokládám, že tak mohutné basy jako porty asi žádné špunty nevytvoří, ale zbytek je třeba nějak srovnatelný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem asi fakt přestanu chodit. Zrovna jsem zjistil, že nutně potřebuji lepší špunty, protože apple earpods hrají fakt hrozně a nemám v tašce místo pro větší. Objednával jsi z toho odkazu jak jsi sem dával? Dej pak vědět jak jsi spokojený. Jsou moc hezky provedené...

 

Jinak obecně lama dotaz. Nikdy jsem slušné špunty neměl a nějak si neumím představit jak asi hrají. Mám zkušenosti s koss porta pro. Dá se to nějak srovnat? Předpokládám, že tak mohutné basy jako porty asi žádné špunty nevytvoří, ale zbytek je třeba nějak srovnatelný?

Já si nedávnou zakoupil hifimany re400. Srovnání kossama jde těžko. Kossy jsou dost přebasované. Dříve jsem je posouchal také, ale myslím, že přebasovaný zvuk po čase začne hodně vadit. Kvalitní sluchátka, špunty nevyjímaje, jsou prostě vyrovnaná. Každý zvuk slyšíš tak jak by měl znít jako by samostatně, ale dohromady to prostě ladí. Nesmí to mít moc řezavé výšky ani ohulené basy. Prostě čím vyváženější tím lepší. 

Se sluchátkama od applu to vůbec srovnat nejde. V těch ta hudba zní ploše a nejsou slyšet detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony MH1C mají, jestli si dobře pamatuji, podobně úderný bass jako Porty. Jinak bassových špuntů jsou spousty, otázka je, jestli chceš slyšet bass, nebo opravdu skladbu tak, jak má být, ale to je samozřejmě na každém, ostatně jak píše patriknapr.

 

Já sem asi fakt přestanu chodit. Zrovna jsem zjistil, že nutně potřebuji lepší špunty, protože apple earpods hrají fakt hrozně a nemám v tašce místo pro větší. Objednával jsi z toho odkazu jak jsi sem dával? Dej pak vědět jak jsi spokojený. Jsou moc hezky provedené...

 

Jinak obecně lama dotaz. Nikdy jsem slušné špunty neměl a nějak si neumím představit jak asi hrají. Mám zkušenosti s koss porta pro. Dá se to nějak srovnat? Předpokládám, že tak mohutné basy jako porty asi žádné špunty nevytvoří, ale zbytek je třeba nějak srovnatelný?

Upraveno uživatelem Vencalekl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...