Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To je fiio x5?

Ano , je to X5

 

 

Pánové nechte toho, nedávno jsem koupil dx50 a jsem spokojen a vy takhle.

Zipder ... Jaké jsou prví postřehy?

no , muj nazor

Vzhled : 100% stejny jako DX50 , poznate jen kdyz vidite zadni kryt

post-35715-0-36888700-1399964268_thumb.jpg

 

Prislusenstvi : taky jako DX50 , ma jeste 1 Burn-in kabel ( nevim co s tim mam delat :D )

10152398_859701700715733_747655420911713

 

Zvuk : DX90 + XBA-H3

Bass : Bass bosst ale velmi dobry impact

Mid + Treble : Nevim co mam rict , perfekt , slysite kazdy instrumenty 

Soundstage : V-Sharp na normalni mp3 ( 128/320 ) , na lossless anebo audiophile hudbu tak to je uplne jiny , jako sedi v divadlo :D

post-35715-0-87793000-1399963487_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom Fiio X5 jsem taky uvažoval, ale po přečtení tuny recenzí jsem šel do DX90 a doufám, že je to nadlouho moje konečná... Přece jen se mi nechce dávat přes 20 kolíků za Astel+Kern

pokud chcete jeste lepsi DAP a neni tak drahy jako AK tak zkuste zkouset Colorfly C4 ( ~650$ )

colorfly_c4_pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš porovnat zvukovou kvalitu DX90 a X5? Mě by tento týden měl vyjít nový firmware na X3, tak už se nemůžu dočkat :-). 

Colorfly vypadá nádherně, trošku oldschool, někde jsem četl, že Astel&Kern za ty prachy nestojí, ale to, bez vyzkoušení, samozřejmě těžko říct. 

 

dekuji :D

 

// a ktera si vyberte mezi ty 2 ?

attachicon.gifx5dx90.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš porovnat zvukovou kvalitu DX90 a X5? Mě by tento týden měl vyjít nový firmware na X3, tak už se nemůžu dočkat :-). 

Colorfly vypadá nádherně, trošku oldschool, někde jsem četl, že Astel&Kern za ty prachy nestojí, ale to, bez vyzkoušení, samozřejmě těžko říct. 

Mel jsem kratky vyzkouseni s x5 od znamyho , a tady je muj nazor

x5 je vetsi , tezsi nez dx90 , dx90 je tlustsi

x5 ma lepsi dispej rozliseni .

baterie : x5 : kolem 10hod.(na web je napsano 12-15hod ) , dx90 : kolem 7hod.( web 8,5hod )

dx90 pouziva Samsung galaxy s3 baterie , a proto muzete vymenit za originalni baterie od samsungu pro zlepseni vydrz

vzhled : x5 > dx90

x5 má vic bassy nez dx90

soundstage : dx90 je sirsi a x5 je hlubsi

jinak mid + treb jsou podobny

Oba jsou velmi dobry a to jeste zalezi na sluchatku a vas usi

 

 

----

nejnovejsi fw od x3 je 2.1 , nwm jestli uz mate nahrazeno v tom

http://www.fiio.com.cn/news/index.aspx?ID=100000126778463&page=2

-----

 

Skoda ze tady nemuzeme vyskouset MP3/ sluchatku pred koupenim , to je fakt hrozny

Treba v jiny zemi muzete vyskouset jakykoliv DAP/DAC/AMP/Sluchatku , i ty nejdrazsi jako AK240 anebo HD800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používá tady někdo na míru vyrobené špunty? Custom In-Ear Monitor?

 

Ja som mal tú česť nejaké vypočuť (prvú verziu JH13 napr.), a jednoznačne jedny chcem?snáď v blízkej budúcnosti. 

 

JH13 Pro alebo JH16, ešte nie som 100% rozhodnutý, ktoré.

 

Tu je k nim skvelé vlákno z Head-Fi:

http://www.head-fi.org/t/485170/review-clash-of-the-titans-3d-jh16-pro-vs-jh13-pro

 

Akurát, nedá sa ísť do nich bez poriadneho vylepšenia zvyšku reťazca. Player ako HiFiMAN alebo niečo iné MEGA dobré. Viem o mantáčikoch, čo to počúvajú na rôznych veciach od FiiO, alebo dokonca na iPhone - ale čokoľvek takéto je škoda slúchadiel. No komu niet rady?.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, že sem lezu...

 

Jak je to s iBassem DX90 a použitím bez zesilovače?

Konkrétně používám sluchátka Etymotic Research mc5. Pak doma ještě sto let staré Koss R/90, ale jde mi spíš o ty mc5.

Z line-out bych to asi mohl připojit i doma k zesilovači kabelem jack - 2x cinch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používá tady někdo na míru vyrobené špunty? Custom In-Ear Monitor?

Ja som mal tú česť nejaké vypočuť (prvú verziu JH13 napr.), a jednoznačne jedny chcem?snáď v blízkej budúcnosti. 

 

JH13 Pro alebo JH16, ešte nie som 100% rozhodnutý, ktoré.

 

Tu je k nim skvelé vlákno z Head-Fi:

http://www.head-fi.org/t/485170/review-clash-of-the-titans-3d-jh16-pro-vs-jh13-pro

 

Akurát, nedá sa ísť do nich bez poriadneho vylepšenia zvyšku reťazca. Player ako HiFiMAN alebo niečo iné MEGA dobré. Viem o mantáčikoch, čo to počúvajú na rôznych veciach od FiiO, alebo dokonca na iPhone - ale čokoľvek takéto je škoda slúchadiel. No komu niet rady?.

 

F.

http://www.head-fi.org/t/629467/review-the-frogbeats-c4-an-explosively-good-custom-in-ear-monitor-seriously

Začínám si myslet, že ostatní komponenty mám už dost dobré na to abych jim/sobě dopřál CIEM :-(

tento koníček leze do peněz podobně jako chronobundus

Mel jsem zkusenost s Kaiser 10 ( 10 drivers BA / shell ) , a vsechno co muzu rict je : WOW !!!

Vzdy chtel jsem 1 CIEM koupit a tady je muj cil :)

http://www.jhaudio.com/content/sirens-roxanne

12 drivers BA / shell

 

Ach jo, že sem lezu...

 

Jak je to s iBassem DX90 a použitím bez zesilovače?

Konkrétně používám sluchátka Etymotic Research mc5. Pak doma ještě sto let staré Koss R/90, ale jde mi spíš o ty mc5.

Z line-out bych to asi mohl připojit i doma k zesilovači kabelem jack - 2x cinch?

Vase sluchatka ma impedance jen 16 Ohm ,ten Koss 60 Ohm , tak ani nemusite mit zesilovacem protoze DX90 ma output az 2,8 Vrms -> neni problem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem zkusenost s Kaiser 10 ( 10 drivers BA / shell ) , a vsechno co muzu rict je : WOW !!!

Vzdy chtel jsem 1 CIEM koupit a tady je muj cil :)

http://www.jhaudio.com/content/sirens-roxanne

12 drivers BA / shell

 

Vase sluchatka ma impedance jen 16 Ohm ,ten Koss 60 Ohm , tak ani nemusite mit zesilovacem protoze DX90 ma output az 2,8 Vrms -> neni problem

 

Čo Ťa na nich zlákalo? Ten "Bass control"?

 

Budem v tomto asi za konzervu, a 13 alebo 16 od JH mi bude stačiť :-)

 

F.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo Ťa na nich zlákalo? Ten "Bass control"?

 

Budem v tomto asi za konzervu, a 13 alebo 16 od JH mi bude stačiť :-)

 

F.

 

F.

Bass = Punchy Bass

Myslim ze JH16 bude lepsi , o 50dollaru drazsi ale mate 2 drivers navic ( celkem 4 )

To taky zalezi na ktery DAP/DAC pouzivate . Na Noble Kaiser balicek taky napsano ze doporucujou s AK100/120 . A mel jsem mobil Samsung jako DAP pair s kaiser 10 :D :D

 

Hmm a co trochu jiná kategorie... poradíte mi špunty do 2k? Měl jsem nějaké Creative a hrály celkem dobře, ale už 14 dní je nemůžu najít...

Díky. :)

Sony XBA-H1 , Shure SE215 , Hifiman RE400 :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje stará Yamaha ho bohužel nemá, ale předpokládám, že nenastane žádná nekompatibilita a já bych mohl v budoucnu na jiném zesilovači

propojit tuhle škatulku přes coaxial-out kábl?

 

Jak tedy koukám, tak X5 vs. DX50/90 tady dopadlo ve prospěch iBassa

 

Protože jsem tu DX90, ani podobný vážně míněný přehrávač neslyšel, mám ještě jednu otázku.

Asi vás ohromí, jak je blbá, ale stejně jí napíšu. Jsem celkem spokojen s tím, jak FLAC přehrává můj Nexus 5 s WCD9320 čipem.

Tedy až na hlasitost, tu je třeba často hnát nadoraz. Jak moc se to může lišit? Je to drama?

Bohužel to asi u nás nikde není k mání, natož aby se to dalo poslechnout. Nebo jsem zatím jen povrchně hledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...