Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No, tak Ibasso DX90 už je doma :lol2: . Za oběť padl starší sluchátkovej zesilovač a nuforce uDac, kterej má teď už na pořád pujčenej kamarád. Potěšilo mě, že v balení je silikonový pouzdro a fólie na displej. Trochu sem se děsil, že ho budu muset koupit u toho zelenýho trotla z Alzy, ale naštěstí sem stihl CZC. Dukovi děkuju za rady a jdu meditovat :headphone: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firmware mám, to šlo hned. Ale nedaří se mi to připojit k pc.. Už 2 hodiny tu povoluju co se dá a nic. Zkoušel jsem pustit win přes f8 s povolením neautorizovanejch driverů, pak sem se to snažil pustit přes dseo13b program, kterej taky umí povolovat drivery a stejně nic. Mám prolezlou avmanii, head-fi a bůh ví co ještě a za boha nemůžu k DX90 přiřadit ten mango driver,  aby to fungovalo jako DAC :wacko: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal xiaomi piston a po dvou týdnech čekání na doručení jsem to nevydržel a koupil ještě pro srovnání RHA MA750i z druhé ruky za slušnou cenu. Xiaomi zrovna došly, teď je rozehrávám a začíná to peklo rozhodování které si nechat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ibasso DX90 mi v práci jako DAC na Win 7 notebooku jede výborně.

Doma mě trochu mrzí nepodpora OSX.

 

Jinak se mi hlavně z počátku při přehráváni SD karty stávalo, že i několikrát po sobě třeba písnička rychle a plynule ztichla a pak zase ihned začala hrát.

Teď se mi to docela vyhýbalo, až dnes. Mám trochu podezření, jestli to není tím, když s kartou manipuluji na iMacovi s OSX.

On tam vždycky připíše hodně svého bordelu v podobě kopií souborů s tečkou na začátku a podobně.

 

Já mám FW ze stránek výrobce, používáte nějaký custom? Je lepší zvukově, nebo kvůli spolehlivosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zatim taky nechal FW ze stránek výrobce. Na head-fi je "lurker" mod, kterej by měl zrychlit start-up přehrávače, odstranit zadrhávání (to se mi neděje) a blokovat nějaký zbytečný služby a tím ušetřit CPU, paměť a teoreticky tim pádem i baterku. Třeba nám Duke řekne, jestli je upgrade na lurker mod výraznej.

 

Co mě potěšilo je, že sem dneska přehrávač spároval s autem (Volvo - Dynaudio) a musím říct, slušnej posun :) .

 

Ale rozhodně mě nepotěšilo, že Windows už zas nemůžou najít cestu k DX90, takže to nejede :blink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten lurker modded FW a spokojenost

FW s podporou OSX slibují už delší dobu

Méně spokojenost, že v autě se s DX90 nechytám (Mondeo - proto jsem nakonec neprodal iPod Classic, je trvale v autě)

A on by byl v autě slyšet rozdíl? :cheers:

Edit: u některých instalací bych tomu věřil, ale jen na parkovišti.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se, že si DX90 koupím znovu. Ale řeším sluchátka. S iBassem jsem ztratil VSonic GR07 bass. Zvuk byl výborný, ale docela mi nedržely v uších při chůzi. Chtěl jsem to řešit lamelovýma silikonama. Taky mě trochu polekaly zkušenosti uživatelů s GR07 na Amazonu s jejich životností. Poradíte nějakou alternativu na srovnatelné zvukové úrovni? Možná bych šel s cenou i trochu nahoru, kdyby se s tím dalo běhat a mělo to vyměnitelný kabely. Hledal jsem na netu Westone 4R za cenu kolem sedmi, ale v Evropě těžko, leda koupit v US, dále pak Shure E535, které jsou ale taky dost velký nebo Sennheiser ie8. Nějaké další tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo Sennheiser ie8.

 

Přesně ty mám snad už 5 let. Docela se divim, že ty senny ještě fungujou, dostaly zabrat víc než dost. Párkrát sem s něma byl i běhat, ale pak mi jich bylo líto, tak jsem k nim koupil Fisher Audio - Mighty Bug, jako beatery. Na běhaní mi přijdou úplně ideální, na to jak jsou miniaturní, hrajou překvapivě pěkně. Myslim, že sluchátka na sport víc, jak za 1200,- , jsou naprosto zbytečný. Zadejchanej a upocenej stejně kvalitu zvuku moc nevychutnám a rozbít nějaký fakt drahý a dobrý by mi bylo líto. Ani na jedněch teda nemám origo. silikonový nástavce, co si pamatuju, kupoval jsem něco přes Ebay, kdyžtak zkusim najít.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se, že si DX90 koupím znovu. Ale řeším sluchátka. S iBassem jsem ztratil VSonic GR07 bass. Zvuk byl výborný, ale docela mi nedržely v uších při chůzi. Chtěl jsem to řešit lamelovýma silikonama. Taky mě trochu polekaly zkušenosti uživatelů s GR07 na Amazonu s jejich životností. Poradíte nějakou alternativu na srovnatelné zvukové úrovni? Možná bych šel s cenou i trochu nahoru, kdyby se s tím dalo běhat a mělo to vyměnitelný kabely. Hledal jsem na netu Westone 4R za cenu kolem sedmi, ale v Evropě těžko, leda koupit v US, dále pak Shure E535, které jsou ale taky dost velký nebo Sennheiser ie8. Nějaké další tipy?

Grado GR 10? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem psal, měl jsem asi měsíc Vsonic GR07 bass a byly dobrý, tak jim dám šanci ještě jednou s tím, že dokoupím lamelový silikony, aby líp držely v uších.

Běhat budu se starýma Klipsch S4.

Až přestanou Vsonicy hrát a našetřím šlupky, půjdu do vícekanálů od Westone s vyměnitelným kabelem. Přece nepůjdu hned do toho nejlepšího, to bych se připravil o tu cestu, hledání, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...