Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Už jsem psal, měl jsem asi měsíc Vsonic GR07 bass a byly dobrý, tak jim dám šanci ještě jednou s tím, že dokoupím lamelový silikony, aby líp držely v uších.

Běhat budu se starýma Klipsch S4.

Až přestanou Vsonicy hrát a našetřím šlupky, půjdu do vícekanálů od Westone s vyměnitelným kabelem. Přece nepůjdu hned do toho nejlepšího, to bych se připravil o tu cestu, hledání, atd...

tak jestli chceš něco finálního  za tisíc babek - custom .. ;)

A jestli máš S4 na běhání tak věřím, že už nějakou cestu za sebou máš a i ekvalizér nastavený  správně - OFF :cheers: a zajímal by mě důvod, proč na doma nemáš něco jiného než IEM?

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem si zvykl na IEM a velký mušle nechci. Taky mi vyhovuje mobilita IEM, tzn. že chci mít dobrý zvuk vždycky sebou.

A donedávna jsem měl sluchátka jenom jedny. Nechci skončit jak s hodinkama :)

už teď potřebuješ dvoje, tak co si zkoušíš namlouvat? :cheers:

navíc se dá odhadnout, že bys jedny IEM se slušnou vodotěsností ještě taky snesl, tak se nezlob příteli, ale nevěřím Tvému tvrzení :cheers:

Já se ptal proto, že koketuji se starým snem STAX , pecky na cesty i na doma už mám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STAX je úlet, jdi do toho, pokud na to máš :)

tak ono to zase až tak moc není - ve srovnání s bednama, ale pořád je tam spousta "ale", navíc aktuálně (letos) out of question, čekají mě jiné záležitosti u kterých budu rád za špunty :D

Edit a první na řadě je DAC

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horko na uši i když jsou to circumaurální "open back"?

Moje Denon AH-D2000 jsou víceméně closed back a jelikož je poslouchám vsedě bez pohybu, tak horko nepozoruju... ale to není důvod nešetřit chcechtáky na Audeze LCD-XC

Když jsem měl open back sennheisery, žena furt protestovala, že můj poslech sluchátek ruší její poslech televize :-)

 

http://www.audeze.com/products/headphones/lcd-xc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevřený jsem nezkoušel, ale věřim, že by to bylo podobný. Mám ty uši nějak prapodivně citlivý na to :huh: . Já chtěl vždycky vyzkoušet klasiku AKG K701, ale teď když mám jen DX90, tak si nejsem jistej, jestli by to takovýhle nenažrance bylo schopný vůbec utáhnout (pravděpodobně ne).
 

Takže časem to vidim buď na vyzkoušení nějakejch otevřenejch nebo spíš se posunout dál v IEM. Nicméně teď sem nadšenej z Ibassa, takže to má čas :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

vies, ono najhorsie pre audiodebila je to, ze cim lepsi aparat, tak o to viac vidis chyby v konzervach? a sme ako ta vevericka v kolese ( drevokocur, pre cesky okruh divakov!) - nahaname najlepsie stroje a potom zacneme hladat nahravky s vybornou kvalitou?. a uz v tom lietas!!!

ja osobne poznam x ludi, co dali majetky do kablov a stojanov a potom si z iTunes pocuva mp3, no proste z extremu do extraktu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jsou i takové extrémy   .... ale to mám vyřešené ...  disk 1TB nacpaný muzikou ve slušné kvalitě :-)

jako jo, občas pustím mp3 s kapelou, kterou už normálně neseženu...

ale kabelovou horečku mám za sebou a v pokročilém věku už tak nějak rozeznávám podstatné od nepodstatného

 

BTW Herbie Hancock dělá prudce návykovou muziku

post-166-0-93766200-1411491994_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam dal Lurker mod firmware. Myslel jsem, že se to bude alespoň trochu neofiko FW bránit, ale bylo to snadný jako někomu podat ruku.

Zvukově to s oficiální 2.1.0 nemůžu zatím srovnat, protože Etymotic mám v kanclu, doma to na R/90 Kossech ani snad slyšet nechci a přes zesilovač a repro tam rozdíl nepoznávám. 

 

Každopádně i graficky je to takové uhlazenější, lepší font...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už teď potřebuješ dvoje, tak co si zkoušíš namlouvat? :cheers:

navíc se dá odhadnout, že bys jedny IEM se slušnou vodotěsností ještě taky snesl, tak se nezlob příteli, ale nevěřím Tvému tvrzení :cheers:

Já se ptal proto, že koketuji se starým snem STAX , pecky na cesty i na doma už mám 

 

Pro vas

 

10351472_603698289747247_763030015828954

 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...