Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj, musí to být BT, protože kabely mě při tom mým poskakování štvou, furt se mi to někde motá.

Zatím jsem běhal s iPodem 6 přicvaklým na čepici a sportovníma Sennheiserama (earbuds) s kraťoučkým kabelem (mimochodem požehnané řešení - krátký kabel a "prodlužka"), ale i to mě štve.

 

Jinak pecky, špunty - cokoli. Klasická náhlavní dávám pryč pro velikost a obvyklý molitan, kterému pot nesvědčí. Špunty dovnitř by mohly být protivné při běhu a asi tam hodně závisí na tvaru a chce to vyzkoušet... Ale nebráním se jim..

 

Ještě doplním - na eBay je jich hromada kolem 300,-, ale za srágoru bez basů je i 20 korun moc..

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onkyo bude za 1-2 týdny dávat na trh nový DAP (DP-X1), který umí úplně všechno, co potřebuju:

- balanced topologie a 2,5mm jack pro moje JH Angie

- DLNA pro takové to domácí streamování z NASu

- wifi pro Tidal / Spotify

- dva sloty na obě moje 128GB microSD

- podporu (snad perspektivního) formátu MQA

Cenovka má být o dost lidštější než u Questyle QP1R... blbé je, že zatím jen v Japonsku. Český dovozce nic neví (nebo ví ale nepoví)...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onkyo bude za 1-2 týdny dávat na trh nový DAP (DP-X1), který umí úplně všechno, co potřebuju:

- balanced topologie a 2,5mm jack pro moje JH Angie

- DLNA pro takové to domácí streamování z NASu

- wifi pro Tidal / Spotify

- dva sloty na obě moje 128GB microSD

- podporu (snad perspektivního) formátu MQA

Cenovka má být o dost lidštější než u Questyle QP1R... blbé je, že zatím jen v Japonsku. Český dovozce nic neví (nebo ví ale nepoví)...

No možná nebude a nástup na trh se protáhne. Něco se objevilo a Onkyo stahuje demo kusy zpět. Snad se jim to podaří do konce roku na trh dát. Poslední dobou se toho objevilo spousta - FiiO X7, iBasso DX80, Onkyo DP-X1, ... S přehrávači vyšší třídy se roztrhl pytel. Já čím dál víc koukám po Luxury & Precision L5PRO

post-2827-0-46824800-1447664112_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stahování demo kusů z trhu neberu vážně, jde o jediný příspěvek jediného týpka na head-fi

X7 líbí, ale nechci nic s pouhým jedním slotem na kartu a mrzí, že modul balanced amp bude mít jiný konektor než bych potřeboval

DX80 počká v záloze, pokud by nedopadlo Onkyo nebo QP1R (a až odladí zabugovaný FW...)

L5PRO asi nebude špatné, ale nechci nosit nic se stupidním nápisem Luxury + Precision

No možná nebude a nástup na trh se protáhne. Něco se objevilo a Onkyo stahuje demo kusy zpět. Snad se jim to podaří do konce roku na trh dát. Poslední dobou se toho objevilo spousta - FiiO X7, iBasso DX80, Onkyo DP-X1, ... S přehrávači vyšší třídy se roztrhl pytel. Já čím dál víc koukám po Luxury & Precision L5PRO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrazíku u toho DP-X1 by se ti mohla líbit výdrž - avizují až 16 hodin při přehrávání hi-res souborů

Já vím, už ho sleduju delší dobu. Nicméně na to LP jsou celkem kladné odezvy a baterku taky nemá úplně marnou. Navíc mne moc nezajímá konektivita, krom té kabelem. Primární je zvuk a LP zdá se je v této oblasti dobře hodnoceno.

Teď jsem si z legrace objednal FiiO M3. Docela se na něj těším. Mělo by to být hodně muziky za málo peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem koukal, že fiio X7 má mít balanced amp modul včetně 2,5mm zdířky...ale stejně mám cukání na to Onkyo, přece jen Active Control Ground pro "normální sluchátka" a 2 microSD sloty...

btw dnes jsem si venku krásně užil kombo DX90 / Angie s albem Ace Tone od Ron Samsom Neutrino Funk Experience, musel jsem si to dát dvakrát, nádhera

Já vím, už ho sleduju delší dobu. Nicméně na to LP jsou celkem kladné odezvy a baterku taky nemá úplně marnou. Navíc mne moc nezajímá konektivita, krom té kabelem. Primární je zvuk a LP zdá se je v této oblasti dobře hodnoceno.

Teď jsem si z legrace objednal FiiO M3. Docela se na něj těším. Mělo by to být hodně muziky za málo peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pořád baví má sestava Noble Audio Savant a HiSoundAudio Studio 3rd. Studio má neskutečnou výdrž baterky a neskutečně hloupý ovládání. To co se mi na něm líbí je, že je to jen čistej přehrávač. Žádný WiFi, modrý zuby, ekvalizace, tapety na pozadí. Prostě nic. Sice mne irituje, že startuje trošku dlouho, ale když se rozjede, tak zvuk je naprosto fantastickej. Ve spojení se Savanty je to fakt pecka.

U DAP mám pár kandidátů kam dál, u sluchátek je pro mne už jen jeden. Noble Audio K10u.

post-2827-0-82459800-1447696316_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mrazik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...