Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Takže pár prvních zkušeností s Onkyem. Zvukově výborné. Ke srovnání s iBassem bych zatím řekl, že oba přehrávače hrají malinko jinak, nedá se říct co je správnější. Mám pocit, že u Onkya je trochu více detailů. Každopádně obsluha a ovládání je u Onkya díky android prostředí daleko komfortnější a intuitivnější. Důležité je, že fungují streamovací služby jako Tidal či Spotify. Ještě si musím najít čas a pořádně vše otestovat, každopádně rozdíly v poslechu jsou opravdu minimální, jsme v kategorii přístrojů, kde se to i tak nějak očekává.

 

Co se týče Moja, tak to bylo pro mne velké překvapení. Zvukově perfektní, obrovská výkonová rezerva. Provedení je špičkové. Při poslechu je poznat s jakou rezervou Mojo hraje, vše přednáší tak nějak samozřejmě a sebevědomě. Spousta detailů, pevné basy. Špatně se to popisuje, je to třeba slyšet.

Nyní Mojo provozuji s mobilem a iBassem. S Onkyem jsem zatím nesrovnával, jelikož je Mojo na službě u kamaráda. Až se vrátí, ještě vše vyzkouším a porovnám.

Zatím to vypadá, že si nechám jak Mojo, tak Onkyo. Každý stroj je trochu jiný a jinak využitelný. Každopádně už teď vím, že má Mojo mnohem větší výkon a měl by snáze utáhnout pořádné sluchátka. Takže mne ještě čeká upgrade sluchátek.

Super, už se nemůžu Moja dočkat. Jen mne míchá, že budu muset ještě dořešit signálovou kabeláž mezi Mojem a iPhonem. Dneska jsem prodal a odeslal Savanty i Cowona. Nový Savanty mají přijít snad ve středu a stejně tak Mojo ( četl jsem, že je dost dobrá kombinace ). Navíc jsem teď nějak rozštelovanej, minulý týden mi píchali ucho a zítra jdu na kontrolu. Na to ucho prakticky neslyším a šumí mi v něm, jak kdybych bydlel u splavu. Snad se to dá všechno do cajku a já budu koncem týdne zase řádit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je peklo. Dneska večer budu mít to Mojo a nemám sluchátka. Na ty se práší ve skladu UPS a čekají, až se jich ujme celník. Už jsem se dlouho na něco tak netěšil. Alespoň, že už zase začínám trošku slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to kontroluju pravidelně, ne že bych něco kupoval, jen tak šmejdim. Teď mám nakoupeno, tak budu chvilku sekat dobrotu. Jen včera, to jsem to nevydržel a koupil si kablík ke sluchátkům. Občas se ženě divím, že mne nezbaví svéprávnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to kontroluju pravidelně, ne že bych něco kupoval, jen tak šmejdim. Teď mám nakoupeno, tak budu chvilku sekat dobrotu. Jen včera, to jsem to nevydržel a koupil si kablík ke sluchátkům. Občas se ženě divím, že mne nezbaví svéprávnosti.

To bude tim, ze ji nenapadne, ze by takovy kablik mohl stati i vice nez 50Kc  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...