Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

X3 2gen je dobrá, ale doporučuju se kouknout na Cowon Plenue D. Líp vypadá, má perfektní zpracování a špičkovou baterku. Zvukově jsou s X3ii +/- na stejno. Pokud vysloveně nepotřebuješ nakoupit hned, tah bedlivě sleduju Clearence sale tady:

 

http://www.advancedmp3players.co.uk/shop/

 

Poměrně často tam jsou přehrávače i sluchátka za super ceny. Mají jen otevřenou krabici, ale jsou se zárukou a zcela funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X3 2gen je dobrá, ale doporučuju se kouknout na Cowon Plenue D. Líp vypadá, má perfektní zpracování a špičkovou baterku. Zvukově jsou s X3ii +/- na stejno. Pokud vysloveně nepotřebuješ nakoupit hned, tah bedlivě sleduju Clearence sale tady:

 

http://www.advancedmp3players.co.uk/shop/

 

Poměrně často tam jsou přehrávače i sluchátka za super ceny. Mají jen otevřenou krabici, ale jsou se zárukou a zcela funkční.

Dekuji za info, ten cowon uz je cenove preci jen jinde, dneska jsem si psal s nekym kdo ma X3ii od tebe, jeste sme se trosku neschodli na cene, ale treba to dopadne, prece jen sluchatka za dvojku, a prehravac za 7 se mi uplne davat nechce, tak okolo 3 je tak akorat si myslim, a nazor na tu X1ii ? Za 3200? Stoji mi za to davat za jetou x3ii skoro 4, nebo by stacila ta x1ii? Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to škoda. Já teď koupil cowon na tom odkazu za 4,5k i s dopravou. Jak jsem psal, chce si to hlídat, celkem často se tam objevují zajímavé nabídky. Názor na X1ii nemám. U FiiA je to vždycky tak, že je kolem novinky ohromná pompa a skutečný termín uvedení na trh se od původně oznámeného posunuje v řádech týdnů. Mě osobně to otravuje a abych pravdu řekl, tak momentálně FiiO nemá nic, krom X3, co by stálo pro mne za úvahu. Měl jsem X5ii a to bylo poměrně zklamáním. Nicméně pokud by si sehnal X5 původní, tak ta je výborná a dá se pořídit do 4k. Stojí za to. Alternativou k tomu všemu může být třeba xDuoo X3, to si hodně lidí chválí. Já osobně na něm vyjma ceny nic zajímaváho nevidím. Je tu taky celá řada levných a poměrně slušných přehrávačů méně zvučných značek. Doporučuju proběhnout nabídku Penon Audia a případně si dohledat dojmy na HeadFi.

K ceně to kluka co prodává původně můj přehrávač se vyjadřovat nebudu.

A znovu připomenu možnost instalace vhodného přehrávače do telefonu. Pokud máš iPhone, tak se podívej na Kaisertone za 10EUR a máš vystaráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to škoda. Já teď koupil cowon na tom odkazu za 4,5k i s dopravou. Jak jsem psal, chce si to hlídat, celkem často se tam objevují zajímavé nabídky. Názor na X1ii nemám. U FiiA je to vždycky tak, že je kolem novinky ohromná pompa a skutečný termín uvedení na trh se od původně oznámeného posunuje v řádech týdnů. Mě osobně to otravuje a abych pravdu řekl, tak momentálně FiiO nemá nic, krom X3, co by stálo pro mne za úvahu. Měl jsem X5ii a to bylo poměrně zklamáním. Nicméně pokud by si sehnal X5 původní, tak ta je výborná a dá se pořídit do 4k. Stojí za to. Alternativou k tomu všemu může být třeba xDuoo X3, to si hodně lidí chválí. Já osobně na něm vyjma ceny nic zajímaváho nevidím. Je tu taky celá řada levných a poměrně slušných přehrávačů méně zvučných značek. Doporučuju proběhnout nabídku Penon Audia a případně si dohledat dojmy na HeadFi.

K ceně to kluka co prodává původně můj přehrávač se vyjadřovat nebudu.

A znovu připomenu možnost instalace vhodného přehrávače do telefonu. Pokud máš iPhone, tak se podívej na Kaisertone za 10EUR a máš vystaráno.

Dik, jeste kouknu co kde je, iphone mam, ale jen 16gb, muziky prece jen vic, a nerad bych to honil pres iphone, preci jen prehravac je prehravac, kolik myslis ze je realna cena toho tveho x3ii? Chtel 4.5, pak 4, ted pri rychlem jednani sme se dostali na 3.8, nabidnul jsem mu 3.5, je to malo? Tvuj nazor prosim. Jeste na aukru je x1i v zaruce ted bez prihozu za 1500,-,ma to nejakou cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No X3ii je určitě lepší, než X1. K ceně fakt nic říkat nebudu, nemám takový komentáře a handrkování rád a sám je dělat nebudu. Vždycky se snažím dát cenu tak, aby byla slušná a když někdo smlouvá moc, tak to utnu. Mě to prostě otravuje.

Zkus si pro ilustraci projet inzerci na HeadFi. Obecně platí pravidlo, že peníze přináší víc užitku ve sluchátkách. Já být Tebou, tak ten Kaisertone zkusím. Pokud nemáš knihovnu celou ve vysokém rozlišení, tak by se Ti mělo do telefonu něco vejít.

Tady ta J3 si myslím, že je dobrá volba

 

http://www.head-fi.org/t/820301/fs-rio-karma-and-cowon-j3-uk-eu-price-drop

 

http://www.head-fi.org/products/cowon-j3-32-gb-portable-media-player-black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No X3ii je určitě lepší, než X1. K ceně fakt nic říkat nebudu, nemám takový komentáře a handrkování rád a sám je dělat nebudu. Vždycky se snažím dát cenu tak, aby byla slušná a když někdo smlouvá moc, tak to utnu. Mě to prostě otravuje.

Zkus si pro ilustraci projet inzerci na HeadFi. Obecně platí pravidlo, že peníze přináší víc užitku ve sluchátkách. Já být Tebou, tak ten Kaisertone zkusím. Pokud nemáš knihovnu celou ve vysokém rozlišení, tak by se Ti mělo do telefonu něco vejít.

Tady ta J3 si myslím, že je dobrá volba

 

http://www.head-fi.org/t/820301/fs-rio-karma-and-cowon-j3-uk-eu-price-drop

 

http://www.head-fi.org/products/cowon-j3-32-gb-portable-media-player-black

Dekuji za rady, jinak ja sem se nehandrkoval, on tam mel 4 a rychle jednani sleva, tak jsem mu jako prvni napsal ze ho dnes vemu za 3500,-, napsal 38 a ja rekl ze to promyslim.kazdopadne jeste poctu nejaky vlakna, uplne na to nespecham

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Tě neosočuju. Jen jsem se snažil vysvětlit, proč se k tomu nechci vyjadřovat. Ta J3 je dobrá nabídka.

aby to nevypadalo ze nejak resim stovku :-),me slo o to ze nekde nekdo prodava za tolik a jinej stejnou vec za tolik, tak jestli jsem s nabidkou 35 neustrelil jako ze malo, proto me zajimalo jaka je real cena, jestli vis jak to myslim, kdyz vidim ze to tam za 4 uz nakou dobu lezi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden se válí na HF za 140USD. Je tedy i s 64GB kartou.

 

Tuto si pročti a zkus prostudovat i dojmy na HF, celkem se tam o tom píše.

 

http://penonaudio.com/music-mp3-players?page=1

 

 

Nebo vydrž, za chvilku začne Black Friday a to půjde sehnat ledacos za slušný bankovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bohužel mé staré Vsonic GR07 začínají pomalu se rozpadat (kabel), tak uvažuji, že bych si pořídil něco nového, chtěl jsem jít trochu výš, ale budu se muset uskromnit, tak jsem si řekl, že budget bych viděl optimálně do 2000CZK. Prolezl jsem docela dost recenzí a zaujaly mne sluchátka 1MORE Triple Driver In-Ear Headphone a chci se zeptat zda je někdo měl možnost slyšet či případně je něco lepšího do 2500CZK ? 

 

Ještě bych se chtěl zeptat, zda máte zkušenost s nějakým servisem, kde by byli schopni vyměnit kompletní kabeláž u sluchátek Vsonic GR07 a na kolik by to tak zhruba přišlo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mraziku díky za supr tip, ale bohužel ta akce už není a to jsem šel hned objednávat po přečtení recenzí a najednou čtu "Sorry, this item is no longer available!" :( .

Ty Ex1se dají sehnat do dvojky i jinde. Chce to hlídat, pokud něco uvidím, napíšuTi. Koukal jsi na ty Viva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke650: Díky za tip, neznám, nastuduji. Jasně, vím, že se dá FM pustit přes telefon. Jde mi spíše o situace, kdy zrovna není po ruce telefon nebo je vybitý a není po ruce nabíječka atd... Ale možná si tím nakonec nebudu omezovat výběr a obejdu se bez FM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Ex1se dají sehnat do dvojky i jinde. Chce to hlídat, pokud něco uvidím, napíšuTi. Koukal jsi na ty Viva?

Na ty VIVA jsem koukal a našel jsem plno rozporuplných recenzí, ale dle mě to je problém, že je i plno fejků těchto sluchátek. Co jsem četl, tak hodně lidí psalo, že se jedná o podobný projev jak GR07, možná si je za tu cenu dokoupím, nicméně během hledání jsem narazil na značku TRINITY a tak jsem uvažoval o tomto modelu: https://trinity-audio-engineering.myshopify.com/products/trinity-atlas-v-ii-hybrid-in-ear-monitor?variant=29597035655

 

Musím to ještě promyslet, nečekal jsem, že do 100GBP bude takový výběr :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...