Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

co treba micro ?:)

ne ted vazne - jen namatkou - pioneer p1k

denon rcd n9

pripadne neco vice "technologicky nabusene" (ne technicky)  - pioneer xc-hm86d-b

linky a ceny si najdes sam, ale je to ve tve cenove...

onkyo taky melo takovou malou divotvornou krabku, ale zesik v tom nic moc za ty penize...ale nedam uz ten tip :/

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

zdar, sem byl nasmerovan sem, ani se neptejte kde sem se opovazil zeptat..... :lol2:

Premejslim nad bluetooth reprakem, kterej z tehle by ste mi doporucili? Posloucham vsechno mozny. Budget do 4500,-

Neslysel sem je, krome JBL, nazivo. Jen recenze z tuby. Diky

BOSE SoundLink Color II

JBL Charge 3 (nevite jestli jde trochu snizit basy treba pres appku?)

BeoPlay P2

Harman Kardon Esquire Mini

Sak ale dobre sme ta vyhodili - pozri ako ti tu pekne radia.. este sa stazuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel bych na jistotu do Bose. Ikdyž asi spíš SoundLink Mini II.

Dik, ten SoundLink Mini II nevypada zle ale je to nad budget. Este uvidim  :whistling:

 

Sak ale dobre sme ta vyhodili - pozri ako ti tu pekne radia.. este sa stazuj :)

Naopak, ja to ocenuju, nestiham se tema radama probirat  :lol2:  :lol2:

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kz zs6 mam a jsem velice spokojen( tedy s pletenym kabelem ten prilozeny ma velky mikrofonni efekt). Skoda jen ze kluci cinsti nezapracovali na nejakych lepsich spuntech. Pri chuzi si sem tam musim upravovat polohu a netlumi taky kdovi jak okolni hluk.s Jinak ale dobry.

Upraveno uživatelem David Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolas - uz Ti dosly tie KZ ZS6 ?,ako si s nimi spokojny ?

Ahoj, ano KZ ZS6 jsou za tu cenu opravdu super, nicméně doporučuji k tomu objednat OSTRY nástavce (Osobně nejraději mám OSTRY OS200), po tomto mi přijdou velmi dobře hrající a hlavně mě překvapilo, že jejich podání je docela neutrální. Každopádně rovnou jsem s nákupem objednával i kabel, jinak jsou to poměrně velká sluchátka, takže ne chůzi a na sport bych je osobně tolik nedoporučoval, já je používám spíše na domácí poslech, cestování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nedávno mi došly sluchátka Senfer UE, jedná se o levné sluchátka z Aliexpressu, nicméně po tom co jsem si je dal do uší mi spadla brada. Sluchátka mě vyšly s kvalitním kabelem na necelých 500 a hrají naprosto úžasně. 

Ahoj, nevíš prosím, jak má vypadat káblík k Senfer UES, ten co mám, je fajn z hlediska měkkosti a nemá mikrofonní efekt, ale nejde zahnout za ucho, což je u těchto sluchátek nutnost. Djiky bro.

Jinak Senfer sedí úplně parádně v uchu. KZ ZS5 jsou na tom s usazením trochu horší.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano KZ ZS6 jsou za tu cenu opravdu super, nicméně doporučuji k tomu objednat OSTRY nástavce (Osobně nejraději mám OSTRY OS200), po tomto mi přijdou velmi dobře hrající a hlavně mě překvapilo, že jejich podání je docela neutrální. Každopádně rovnou jsem s nákupem objednával i kabel, jinak jsou to poměrně velká sluchátka, takže ne chůzi a na sport bych je osobně tolik nedoporučoval, já je používám spíše na domácí poslech, cestování.

Pardon, dival jsem se na ty OSTRY OS na AliEx a mam otazku, zda to co je na obrazku zakaznik i obdrzi, tedy vlastne  3 x krabicka po 6 spuntech. A zda se jedna o jeden stejny rozmer spuntu a lisi se jen ty akusticke vlastnosti.

Nejak jsem to nebyl schopen poznat z obrazku. Zo se tyka sluchatek KZ, tak mam AT, ZST, ZS5 a ted cekam na ZS6. A to porad kroutim hlavou nad kvalitou a cenou. Nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuji letecká sluchátka Bose a k nim je jako dárek přenosný SoundLink Revolve speaker s Bluetooth. Chci se zeptat za případné zkušenosti s odolností a jak hraje, pokud je umístěn na různých površích a na různých místech v místnosti (uprostřed, u stěny, v rohu) či venku ve volném prostoru. Díky.

post-3283-0-11785400-1513070561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, máte někdo zkušenosti se sluchátkama Sony MDR-1000x, resp. nějakou alternativou? Sháněl jsem něco bezdrát, ANC zde bylo velké plus a zrovna byly ve slevě, tak jsem po těch sony sáhnul. Zvuk a potlačování ruchu OK, ale připadá mi, že hrajou hodně ven i při dost nízký hlasitosti. Chápu, že jsou určený do hlučného prostředí (kde to pak v okolí není slyšet), rád bych je ale využíval i při práci v kanclu, kde je jinak celkem ticho, a nechci rušit kolegy. Nebo třeba doma, když ostatní spí. Takže teď uvažuju, jestli je nevrátit a nepodívat se po něčem podobném, co není tak slyšet okolo mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...