Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Z jakychkoliv dratovych sluchatek, ktera maji kabel vymenny, jdou udelat bezdraty pomoci BT adapteru. Viz KZ Maxela. Na ven a na neprilis soustredeny poslech jsou vhodnejsi sluchatka s temnejsim projevem. Doporucuji ty Oriveti. Existuji i kousky primo na sport, ale osobne nejsem moc presvedcen, ze jsou skutecne pro sport specialne udelane. Ty Basic jsou extremne pohodlny a zvukove za 99 doliku nemaj chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předsudky k nákupu venku nejsou na místě. Rozhodně ne u Oriveti. Pokud bys chtěl, uměl bych s tím i pomoci.

VSonic GR07 bass, určitě nepatří mezi špunty z hutným projevem a pokud jsi citlivější na výšky, tak bys z jejich sykavek zešílel. Ty Westony bych taky vyloučil. Pohodlný, ale ne vyloženě hutný, spíš se zvukem do V ( tedy bas jim nechybí ) jsou třeba Whizzer A15 a jdou koupit na headpones.cz

Senny jsem neslyšel, ale obecně nepatří mezi nej šputové značky, stějně jako Shure.

Skutečně hutný, ale přesto akceptovatelně detailní zvuk mají xDuoo EP01 a stojí 30USD

 

https://penonaudio.com/xduoo-ep1.html?search=xduoo

 

Zase, Penon je prověřenej shop a není důvodu se čehokoliv obávat.

Díky za tipy. Ty Whizzery nevypadají špatně. Nákupu venku se nebojím, pistony jsem taky tak kupoval. Spíš se mi hodí doklad.

Nevím jestli jsem nepopsal blbě co chci. Mám rád přesný a vyvážený zvuk, ale zároveň s výraznějším basem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže finále:

 

iBasso IT01

Oriveti Basic

Sure SE215

 

Kloním se spíše k iBasso. Nenašel jsem je nikde na českém eshopu (což je divné když jiné věci od iBasso se najít dá). Tys mraziku objednával z penonaudio? Jak dlouho jim to asi trvá? Píšou 7-21 dní...

Dokázal bys poradit jesli iBasso a Oriveti jsou lepší než Sure, které se dají koupit kdekoliv u nás? Jestli to stojí za to čekání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navzdory tomu, že jsem ty šurky neslyšel, tak si troufám tvrdit, že obojí výše jmenované budou lepší. IT01 jsem koupil u Penonu, šly cca 3 neděle. Jdou objednat i přímo od iBassa. Něco málo o nich:

 

http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1712&t=1275725

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam asi vybrano i kdyz puvodni rozpocet byl o 100% levnejsi variantu :)

 

Krasny sluchatka,ale behat v tom nebudes-uz si nekdy zkusil bezet s uzavrenyma sluchatkama?Usi zapareny po kilometru a sluchatka mokry,povali z nich pot.To je hrozna pakarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potřebuji nějaké na běh+fitko. Bezdrát :/

Mate tip? Cena taky kolem těch 3k, teď mám jedny za par stovek ale asi bych potřeboval spunty i s téma kravinama za uši :/

Na základě vlastní zkušenosti bych to řešil asi 2 sluchátky. Do fitka je tak asi jedno co si vezmeš, tam bych to řešil z Ali + kabel - těch možností je spousta, mě osobně dobře sedí Senfer UE, KZ ZS6 taky mi nevypadávají, ale já to poslouchám doma, takže nevím jak při sportu, tam bych určitě volil ty Senfery. Také jsem četl hodně dobré recenze na TinAudio T2.

 

Na běh bych doporučil jedině pecky a to z 2 důvodů, prvním je určitě bezpečnost, není nic horšího jak běžec co neslyší a taký z důvodu pohodlí. Osobně mám velmi dobrou zkušenost s řadou sport od Sennheiser a to konkrétně Sennheiser MX 685. Běhám hodně po horách, takže si myslím, že náročnější terén na otřesy už moc není.

Sennheiser_MX_685_Sport_Headphone_896127

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam s mojí otázkou, ale přes sound mě jsou asi největší borci tady. Před lety jsem měl gramec, ještě ve sklepě leží v krabici nějaké LP a když vidím po obchodech jak se to zase rozjelo, přemýšlím jeden koupit. Samozřejmě malé děti v baráku, nebo spíš zvířata jsou trochu handicap takže to stále odkládám :-) O co ale jde, stále žiju v domnění že kvalita výstupu z LP nosiče je lepší. Dnes mě ale potkal kamarád audiofil, magor co má v aparatuře majlant, tím samozřejmě nechci nikoho zde urazit, chápu :-), ale prý že kvalita výstupu z CD nosiče je o kus lepší a to až natolik prý, že to pozná na lepším systému i lajk. Mě spadla čelist, ale teď si tu tak brouzdám na gůglu a zjišťuji, že zase tolik nekecal. Co vy na to, abych to zkrátil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš slyšet? Levná gramo sestava vs levná cd-sestava bude furt o kompromisu.

fyzické nosiče (placky) jsou stejně překonaná věc, cédéčka si naripuj na hard disk...

Gramo jako nostalgická imidžovka proč ne, ale na vážný poslech LP - který bude stát hafo korun - bych se v baráku, kde jsou děti a psi, předem vykašlal

Dobrý DAC udělá i z digitálního zdroje velmi dobrý zvuk...a komfort DAC vs LP nebe a dudy

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš slyšet? Levná gramo sestava vs levná cd-sestava bude furt o kompromisu.

fyzické nosiče (placky) jsou stejně překonaná věc, cédéčka si naripuj na hard disk...

Gramo jako nostalgická imidžovka proč ne, ale na vážný poslech LP - který bude stát hafo korun - bych se v baráku, kde jsou děti a psi, předem vykašlal

Neplánuji novou sestavu, pouze gramec do desítky max, ale jen proto že jsem myslel že z něho vycucnu lepší zvuk než z cédéčka. Nejsem žádný audiofil, ale prostě pokud je výstup horší tak si to asi určitě rozmyslím, protože na nostalgii moc nehraju, skladování desek hrozný, no jsem upřímně překvapený. Navíc je dost lidí okolo mě z gramcem, kteří mi stále tvrdí jak je z cédéčka umělý nekvalitní zvuk oproti LP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yamahu V440 (praletou) a repro, které byli u toho, takové prcky s aktivním subwooferem. Tam asi už bude také na čase s tím něco provést :-) Jinak jedu ve většině tedy vše přes sluchátka...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...