Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Do těchto sociologických debat se pouštět nechci. Šlo o radu co pro děcka. Ty to většinou berou jako spotřebák.

Pokud jde o výchovu ke kvalitnímu poslechu, tak určitě bude škála možností lepších, než Maršály. V tomhle věku je spíš důležitější odnaučit mládež poslouchat na moc vysokou hlasitost.

Kouknul bych na HeadFi nebo AVmanii, tam bude relevantních informací dostatek. Tenhle typ sluchátek není můj šálek, já poradit konkrétně neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem! Myslím, že každý máte kus pravdy, já tedy upřesním pár věcí, které jsem nezmínil. Ale de facto je asi hotovo, já bych do toho nerad zabřednul, jako u hodinek, mám svejch starostí dost :D .

 

Takže asi zajdu do Anglický, vyzkouším oboje, tzn. Maršály i M20/30x. Prd se v tom vyznám, tak se jen zeptám - pokud jde o rozdíl mezi těmi M20 a M30x je tam nějaký rozdíl, kde si obhájím tu vyšší cenu?

 

Jinak k té diskuzi výše, na ven a do mobilu máme Jays, takže tohle bude vyloženě jenom na doma/do auta. Chápu, že ta děcka se mezi sebou rovnají, ale vybírám spíš podle kvality, nechci žádná chrchlátka. Takže asi hotovo, vyberu z těchto dvou značek ať mám klid :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opačný názor a zkušenost - dal jsem přednost před Beats nebo jak se to píše, který jsou všude a skoro každý den mam Major II BT a spokojenost, jak zvuk tak výdrž baterie tak výdrž celkově. Za ty prachy, nelituju ;) 

 

Hodnocení na AV Mania -->ZDE<--   (já mam třeba celý černý, ne jak v testu s tim hnědým vnitřkem).

 

Každopádně nenutim je nikomu :) jen píšu mou zkušenost a dávám relevantní hodnocení někoho jiného :)

Marshall jsou děsný a to nejsem audiofil. Ale mezi detma to asi vzbudí respekt.

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opačný názor a zkušenost - dal jsem přednost před Beats nebo jak se to píše, který jsou všude a skoro každý den mam Major II BT a spokojenost, jak zvuk tak výdrž baterie tak výdrž celkově. Za ty prachy, nelituju ;)

 

Hodnocení na AV Mania -->ZDE<-- (já mam třeba celý černý, ne jak v testu s tim hnědým vnitřkem).

 

Každopádně nenutim je nikomu :) jen píšu mou zkušenost a dávám relevantní hodnocení někoho jiného :)

O Beats bych asi napsal něco podobného, jedine plus oproti marshalum bylo pohodlí. Marshall mě během cesty hk-Praha fakt neseděli a tlačili. Zvuk mi přišel jsi děs oproti tomu co mám teď. Ale pokud to někomu vyhovuje, tak dobře pro neho.

 

Teď spíš koukal po bt Sony, ale pořád jsem pesimista na bt.

 

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...