Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jo každou chvíli se rozjíždí nějaký hype train, i proto jsem přestal navštěvovat head-fi a podobné weby. 
skončil jsem u Tansio Mirai TSMR3 Pro, mám je jako daily driver do kanclu s nemám jim co vytknout - pro moje uši rozhodně lepší než iBasso nebo UE900S, co jsem měl předtím. Ze špuntů jsem si vlastně nechal jen osmiměničové JH Angie, vše ostatní jsem prodal nebo dal dětem

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už myslel že mám s osobním audiem klid, protože Sennheiser IE80 ve spojení s tím Pioneerem hrajou parádně, no a aby to nebylo tak jednoduché, tak mi prodejce hodí do emailu docela parádní nabídku na IE800. Já jediný co těm mým osmdesátkám musím vytknout je ten kabel vedoucí za ušima, to je hrozná chujovina a upřímně mě to trochu otravuje. Keramiky jsem už zkoušel, hrají bezvadně, drží v uchu parádně, kabel tak jak má být, tak si říkám jestli si k vánocům neudělat radost. Velká sluchadla jsem zatím odložil, protože do uší jedu už jen opravdu osobní přehravač. To je furt dokola :-)

post-364-0-28821200-1576573173_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už myslel že mám s osobním audiem klid, protože Sennheiser IE80 ve spojení s tím Pioneerem hrajou parádně, no a aby to nebylo tak jednoduché, tak mi prodejce hodí do emailu docela parádní nabídku na IE800. Já jediný co těm mým osmdesátkám musím vytknout je ten kabel vedoucí za ušima, to je hrozná chujovina a upřímně mě to trochu otravuje. Keramiky jsem už zkoušel, hrají bezvadně, drží v uchu parádně, kabel tak jak má být, tak si říkám jestli si k vánocům neudělat radost. Velká sluchadla jsem zatím odložil, protože do uší jedu už jen opravdu osobní přehravač. To je furt dokola :-)

Kabel za ušima není chujovina, nebo možná je, ale dá se na to zvyknout a má to i malé plusy. Pokud tam není jiný ergonomický problém, stojí za to to přece jen vydržet, pokud to jinak dobře zní. Disclaimer: říká to někdo, kdo točí Phonak 132 a 232 - dej jim pámbů věčnou slávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou přesně ty plusy

 

Tady Polák má ještě 232 za 12 litrů :)

 

https://sonusmobile.pl/product-pol-186-Sluchawki-Audeo-PFE-232-z-mikrofonem-gratisowe-akcesoria.html

 

Já si tam asi přes 4 lety kupoval dvoje 012, hromadu Comply do zásoby a zároveň vydyndal dva páry šedivých filtrů navíc - ony se moc neopotřebovávají.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím osadenstvo, chcem si kúpiť bezdrôtové slúchadlá (in ear) a po čom aktuálne pokukujem sú Sony-wf-1000xm3. Máte niekto s nimi reálnu skúsenosť? Resp. viete mi odporučiť aj nejaké iné bezdrôtové slúchadlá? Apple Airpods nechcem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo každou chvíli se rozjíždí nějaký hype train, i proto jsem přestal navštěvovat head-fi a podobné weby. 

skončil jsem u Tansio Mirai TSMR3 Pro, mám je jako daily driver do kanclu s nemám jim co vytknout - pro moje uši rozhodně lepší než iBasso nebo UE900S, co jsem měl předtím. Ze špuntů jsem si vlastně nechal jen osmiměničové JH Angie, vše ostatní jsem prodal nebo dal dětem

Jop, asi u nich taky zakotvím. Nelezou moc z uší? Dost jsem si oblíbil Whizzery, se kterými si můžu klidně lehnout uchem na polštář, aniž by to způsobovalo diskomfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím osadenstvo, chcem si kúpiť bezdrôtové slúchadlá (in ear) a po čom aktuálne pokukujem sú Sony-wf-1000xm3. Máte niekto s nimi reálnu skúsenosť? Resp. viete mi odporučiť aj nejaké iné bezdrôtové slúchadlá? Apple Airpods nechcem ...

 

Mám je doma, velká spokojenost. Nasadíš a posloucháš. 

 

+ Na ANC špunty velmi slušný zvuk, efektivní potlačení hluku, lehké - byť trochu větší v uchu, celkem povedená aplikace, aktualizace firmware & app & nastavení, na rozdíl od Pods je nemá každý druhý v uchu, automatické přepínání režimů ANC, automatické vypnutí po sundání (lze povypínat v app), podpora Google/Alexa, dotykové ovládání

- Relativně velké dobíjecí "pouzdro" (nicméně do kapsy se vejde), lehce se škrábe víčko pouzdra (kosmetika), nejsou potu/voděodolné, nepodporují LDAC, jako handsfree použitelné jen uvnitř a ještě s rezervou

 

projdi recenze, je jich mraky vč. srovnání s různými ANC špunty (myslím, že nedávno jeden srovnávací test dělal např. Computer), jako skoro všude jinde i zde vyhrály

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tyto špunty paradoxně ne. Mušle samozřejmě ano.

 

"The curious case of Bluetooth codec support is perplexing: AAC and SBC are supported but not Sony?s own LDAC nor any of the aptX codecs. However, DSEE HX functionality upscales compressed audio files, somewhat explaining the omission."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega je ma v praci a pochvaluje si je. mel jsem je na usich a musim souhlasit, ze hraji pekne a funkce na potlaceni hluku funguji dobre.

 

mel jen dve poznamky - sest hodin se zapnutym potlacenim hluku pry nevydrzi a s PC se mu nepodarilo nastavit je jako headset (skype a teams), takze se jabry nezbavil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak si na Spotify zřejmě dělají prdel. Mám "blokovaný" Cure, dneska dopoledne pohoda, sedím, relaxuju, piju dobrý kafe a najednou začne kňourat tenhle afektovanej pičus. Tak už nevím jak se toho zbavit.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych pár dotazů na zkušenější audio kolegy. Chtěl bych vylepšit zvuk telefonu. V současnosti iphone 8 + standardní apple sluchátka (pecky). Vyplatí se řešit DAC bez nových sluchátek? Nebo když už tak i s novými sluchátky? Co byste doporučili? Nechci špunty, spíše pecky - pohodlím mi vyhovují ty apple, tak něco srovnatelného pohodlím. Pecky jsem nějaké zkoušel, ale po čase mi vadí. Ale pokud existuje nějaká super pohodlná varianta, tak také uvítám. Krmit to budu spotify 320 kbps, takže nepotřebuju žádný top end. Na telefon poslouchám, když někam jdu apod. Není to prioritní doba poslechu, ale poslední dobou musím venku poslouchat něco, co neznám. Protože, když to znám ve slušném zvukovém podání, tak mě to přes ten telefon dost sere :)

 

Velká sluchátka nechci, ty mám doma (Sennheiser HD599) na poslech z počítače přes DAC Cambridge audio. Často doma poslouchám ale stejně přes velké bedny a zesík + stream box.

 

Předem díky za tipy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky, stránku znám. Bohužel tam nemůžu nic zajímavého najít :) Jsem spíše zastánce kabelové verze a přijde mi, že dnes je tlak na wireless řešení. Nevím jak u špuntů/pecek, ale u velkých sluchátek je rozdíl obrovský (kabelový za 4k hrajou významně lepe než wireless za 10k). Také mám dilema, jestli 3,5 jack (větší výběr) nebo lightning. U 3,5 jack verze bych ještě časem řešil nějaký bluetooth dac, protože redukce lightning- jack mě štve. Takže vlastně bych se asi přikláněl k kabelových s lightningem... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...