Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Za sebe kabelové silně preferuji proti wireless

pokud budeš trvat na earbud proti in-ear, tak si hodně omezíš výběr.

poslední earbud jsem měl před mnoha lety Yuin PK1-2-3

https://penonaudio.com/index.php?route=product/search&search=Yuin

a nechtěl jsem si dovnitř strkat žádný in-ear. Naštěstí se dají pořídit in-eary se slušnou ergonomií a zvukově je to další velký posun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se tu řeší to, co řeším a já sám :) Akorát sháním nové BT sluchátka (vím kabelové budou lepší, ale kabel nechci), přemýšlel jsem už i o Airpodech Pro, ale jako za ty peníze jsem se fakt nezbláznil a nevěřím, že by hráli lépe, než sluchátka od osvědčených značek. Koukal jsem na JBL, Pioneer, Bose, Olufsen apod., ale že by mě něco vysloveně uchvátilo, to se říct nedá a teď jsem si tady všiml zmínky na Soňáky, ty mě vůbec nenapadli, vážně jsou tak dobré? Případně někdo nějaký skrytý tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se tu řeší to, co řeším a já sám :) Akorát sháním nové BT sluchátka (vím kabelové budou lepší, ale kabel nechci), přemýšlel jsem už i o Airpodech Pro, ale jako za ty peníze jsem se fakt nezbláznil a nevěřím, že by hráli lépe, než sluchátka od osvědčených značek. Koukal jsem na JBL, Pioneer, Bose, Olufsen apod., ale že by mě něco vysloveně uchvátilo, to se říct nedá a teď jsem si tady všiml zmínky na Soňáky, ty mě vůbec nenapadli, vážně jsou tak dobré? Případně někdo nějaký skrytý tip?

 

Za mě Sony dobrý, ostatní špunty jsem vyházel. Nejsou ale vhodné na sport, mají tendenci vypadávat, na běžné nošení je třeba doladit silikony nebo pěnou, obojí ve 3 velikostech v balení. Zvuk, fíčury atd. na občasné cesty hromadnou dopravou - spokojenost. Doporučuji ale vyzkoušet osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal. Sudio Niva. Vlastní zkušenost velice dobrá. Se zvukem jsem nadmíru spokojený a výborně drží v uších.

 

Díky za tip, ale v mnoha parametrech jsou o dost horší, i když uznávám, že jsou taky za úplně jinou cenu. Některé z parametrů jsou pro mě ovšem hodně podstatné, např. baterka 3,5 h je hrozně málo, takže toto neklapne.

 

Za mě Sony dobrý, ostatní špunty jsem vyházel. Nejsou ale vhodné na sport, mají tendenci vypadávat, na běžné nošení je třeba doladit silikony nebo pěnou, obojí ve 3 velikostech v balení. Zvuk, fíčury atd. na občasné cesty hromadnou dopravou - spokojenost. Doporučuji ale vyzkoušet osobně.

 

Díky, někde je asi budu muset osahat, stejně jako ještě Klipsch T5, které mě také zaujali. Nemají sice ANC (nevím, jak hodně dobrý u Sony je, narazil jsem na pár stížností), ale taky jsou o něco levnější a kvalita zvuku bude lepší (si myslím) + delší výdrž, vyšší odolnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu takže jsem schválně načetl více recenzí, často jsou právě Sony i v soubojích s Klipsch a protože je mi Klipsch takový bližší, tak už sluchátka právě od nich zkouším a jsou super. Proti Sony nemají ANC, ale zase mají pasivní odhlučnění tak zmáknuté, že už ANC asi není potřeba. Hudebně jsou na tom skvěle, hodně slušná dynamika vzhledem k velikosti, podpora snad všech profilů, ve své kategorii nadprůměrná výdrž a krásně sedí v uších. Nějak nevím na co si postěžovat, i design jak samotných sluchátek, tak pouzdra je super, pouzro takový větší zippo - pěkná stylovka :)

Vlastně asi jediné mínus je zatím nevydan aplikace, která by je měla díky dalším možnostem ještě posunout, takže doufám, že brzy vyjde. Co jsem tak četl, tak "vychází" už tak čtvrt roku, což je nic moc, ale už to vypadá nadějně, tak to snad klapne. Mám takový dojem, že je vybráno :)

 

post-25778-0-04399300-1579550583_thumb.jpg

 

post-25778-0-53615600-1579550583_thumb.jpg

 

foto z webu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu takže jsem schválně načetl více recenzí, často jsou právě Sony i v soubojích s Klipsch a protože je mi Klipsch takový bližší, tak už sluchátka právě od nich zkouším a jsou super. Proti Sony nemají ANC, ale zase mají pasivní odhlučnění tak zmáknuté, že už ANC asi není potřeba. Hudebně jsou na tom skvěle, hodně slušná dynamika vzhledem k velikosti, podpora snad všech profilů, ve své kategorii nadprůměrná výdrž a krásně sedí v uších. Nějak nevím na co si postěžovat, i design jak samotných sluchátek, tak pouzdra je super, pouzro takový větší zippo - pěkná stylovka :)

Vlastně asi jediné mínus je zatím nevydan aplikace, která by je měla díky dalším možnostem ještě posunout, takže doufám, že brzy vyjde. Co jsem tak četl, tak "vychází" už tak čtvrt roku, což je nic moc, ale už to vypadá nadějně, tak to snad klapne. Mám takový dojem, že je vybráno :)

 

foto z webu

 

budeš je zkoušet i na sport, např. běhání ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju poradit, koupil jsem si na poslech k pc sluchatka AKG k72 (ruzne hudebni zanry a filmy). Nevim jak to popsat, ale zvuk se mi zda takovy nevyrazny- nudny. Mam moznost je vymenit za nejake jine tady https://www.muziker.cz/sluchatka. Polepsim si s nejakyma jinyma v podobne cene? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil z ebay, na občasné počuvanie bt sluchatka Xiaomi Haylou GT1, skorej som jedny kupil synovi a potom som objednal aj sebe, videl som recenziu na ne na youtube, nehrajú zle, na moje Koss Porty-pro nemajú, veľa sedím v čakarňach po doktoroch, tak na občasne počuvanie sú fajn, vydržia hrať vyše tri hodiny a v krabičke sa dajú ešte dobiť trikrát, na spolu 12h počuvania.

post-38493-0-60718500-1579604229_thumb.png

post-38493-0-09206200-1579604244_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš je zkoušet i na sport, např. běhání ?

 

Jako můžu, ale obávám se, že to úplně nejlepší nebude, asi budou při větších rázech při běhu vypadávat. Vysloveně na běhání bych šel do jejich nástupců https://www.cnet.com/news/klipsch-guns-for-airpods-with-4-new-true-wireless-headphones-for-2020/ a to do sportovní verze, která je právě běhu apod. rovnou přizpůsobená. Jinak nástupci budou již i ve verzi s ANC, ale za raketu a vážně nevím, jestli je u nich ještě ANC potřeba, už takto okolí potlačují dost. Na druhou stranu jak jsem četl právě u Sony, že ANC není zrovna 100%, tak když si vezmu, jak ty Klipsch tlumí okolí i bez ANC, tak s ANC už musí udělat hrobové ticho. Až takový extrám já nechci, neslyšet vůbec nic je podle mě už na škodu a zapínat si pak naopak propustnost mi přijde postavené na hlavu.

 

 

To pouzdro vypadá super, kéž by tohle u Sony zmákli trochu lépe. Jak to popisuješ, dávají smysl. Tak si zakazuji je zkoušet :) ať slouží dlouho a dobře!

 

Jo je to taková stylovka a i celokovové provedení dává člověku takový lepší pocit, má i pěkný brus, což je fajn pro nás hodinkové magory, když věčně řešíme zpracování :) No a nástupci viz výše už si ty Sony strčí úplně do kapsy, ale zase je samozřejmě otázkou, s čím přijde Sony, případně jiní. V mém případě bych dal pravděpodobně opět přednost Klipschům a tuplem třeba proti Airpodům, kterých se sice prodá několika násobně víc, to je jasné, ale proč že...já na masírku kašlu a to jsem Apple pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil z ebay, na občasné počuvanie bt sluchatka Xiaomi Haylou GT1, skorej som jedny kupil synovi a potom som objednal aj sebe, videl som recenziu na ne na youtube, nehrajú zle, na moje Koss Porty-pro nemajú, veľa sedím v čakarňach po doktoroch, tak na občasne počuvanie sú fajn, vydržia hrať vyše tri hodiny a v krabičke sa dajú ešte dobiť trikrát, na spolu 12h počuvania.

 

Ja som vychytal black friday v nay a za 15.5 zobral Xiaomi Mi True EarBuds Basic. Ak to hra, tak docela normalne. Ale casto vypadava signal, chvilku hra iba jedno sluchatko atd. Na nejake poctive pocuvanie to nie je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kolegovia, mám na vás prosbu ohľadom výberu slúchadiel s funkciou odbúravaniu vonkajšieho hluku. Mám striedavé pracovné zmeny a potrebujem zaspať, aj keď je v paneláku rušnejšie, zvlášť sused, trpiaci obsendatívnou poruchou neustáleho presúvania nábytku po plávajúcej podlahe, alebo čo tam robí. Poprosíte ho, on na čas prestane a potom začne znovu. Používam štuple do uší, ale rád by som skúsil niečo iné a efektívnejšie. Nemám kam zmeniť izbu - to nepomáha, ani sa kam odsťahovať.

 

Som v tomto laik. Dočítal som sa, že napr. Sony má slúchadlá, kde sa dá funkcia odbúravania hluku aktivovať aj bez zapnutej hudby. Má s tým niekto skúsenosť? Budem aj tak počuť šum tej zapnutej funkcie? Alebo je lepšie jednoducho si pustiť nejaký tichší ambient na spanie?

 

Čo poviete na [media=Noise masking sleep buds]https://www.bose.com/en_us/products/wellness/noise_masking_sleepbuds/noise-masking-sleepbuds.html[/media] ? Tu všaj je nutný smartfón, ten nemám.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StanoBare: Ahoj, na specifické dotazy jsem odpověděl v SZ, tady pro ostatní v reakci na tvůj příspěvek:

 

Ano, funkce odbourávání hluku, resp. ostatní režimy lze aktivovat i bez zapnuté hudby a BT, tedy při zapnutých sluchátkách s kabelem. Šum je minimální, s ambientem nebude slyšet vůbec nic, troufám si tvrdit. Pro jistotu doporučuji někde/u někoho vyzkoušet osobně, přece jen je to subjektivní dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno som pozeral na youtube, video Čecha čo žije a cestuje veľa letecky a vlakom po Číne, tam odpovedal na komentáre ,že prečo používa pri cestovaní sluchátka (pecky) a nie tieto s potlačovaním hluku, on má ( nervy) problem s detským krikom :) ,že tie sluchátka nedokážu potlačiť vysoké tóny, jačiacich detí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...