Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pánové (a dámy),

hledám sluchátka na kancelářský poslech.

 

Do teď jsem používal studiové Sennheisery HD280 Pro, hraji sice super, ale pomalu dosluhuji a teď v době corona viru jsem stále častěji na Skype a hledám tedy slušná sluchátka v ceně ideálně kolem 5-10KKc která budou

 

- mít mikrofon (nejlépe na tyčce)

- budou uzavřená (velké mušle, potrebuji odfiltrovat od okolí)

- budou ideálně dratová (asi jedno, jestli cinch/USB)

- budou mít hudební přednes, tedy ne herní s premrstenymi basy

-pohodlné na delší poslech

- živit to budu asi primo z NTB ale nějaký DAC mezi to strčit muzu

 

V CZ jsem skoro nic nenašel, max předražené B&O

 

Nenasmerujete mne prosím někam?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti nezaručím.

Kdybych musel v práci mít jen jedny sluchátka na dvě věci (hudba + komunikace), tak bych to udělal jako synátor:

klasická sluchátka (mnohem větší výběr, větší šance že najdeš taková, která ti sednou ergonomií i zvukově)

a k tomu externí mikrofon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím,

neválí se někomu doma nevyužitý Modi 3, případně combo Modi 3 a Magni 3+/Vali 2 od Schiit Audio?

Pořídil jsem si HD 6XX a rád bych k tomu vyzkoušel nějaké adekvátní příslušenství :)

 

Ad @Andrew: dokonce i Audeze u sluchátek za 20k+ s mikrofonem si neodpustili nálepku "gaming" (https://www.audigo.cz/Sluchatka/Multimedialni/Audeze-LCD-GX). Na čistě pracovní věci jsou dobrý headsety např. od Jabry, ale to zas nesplňuje většinu ostatních požadavků (uzavřená, hudební přednes,...). Jinak musím souhlasit s Dukem, podle mě je fakt lepší nehledat all-in-one řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Sennheiser 300 mě po letech dobré služby odchází a i přes to, že jsem byl spokojený, třetí už nechci :D Takže hledám sluchátka výhradně na cestování a komfort nošení je na prvním místě, takže aby nevadili ani při spaní, což Sennheiser splňoval. Koukám, že na výběr toho moc není, jelikož jsem vyřadil všechno čínské a z toho co zbylo se mi docela zamlouvá Beyerdynamic Soul Byrd. Recenze dobré, a hlavně po komfortní stránce je docela vychvalují. Máte je někdo, nebo nějaký lepší nápad, než je hodím do košíku? 

https://www.basys.cz/promotional-offers-sk/beyerdynamic-soul-byrd.html

m9WGUDLe4cWBB2fWrqZ2RL-650-80.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem je vzal a po prvních třech hodinách na kole si myslím, že to budou fajnový cestovní sluchátka. V uchu velmi pohodlné, člověk zapomene že je vůbec má, drží parádně, no a to nejdůležitější že hrajou taky výborně. Basů na rozdávání přesně tak jak to mám rád. Ještě s nimi zkusím večer usnout, ale jsem si jist že nebude problém, protože z ucha nijak nepřečuhujou, jo a přenosné pouzdro kvalitní, dobře řešený 👍

DSC_0024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

Afri já ti nevím, fakt si při jízdě na kole strkáš do ucha špunty? Aby ses nám někde nedostal do průšvihu..

Pouze tam, kde vím že můžu ;) A jelikož dneska novky, tak jsem dělal spíš polní cesty, bezpečně a pohodově.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Shanling M2s https://www.techhouse.cz/Shanling-M2s-Cervena-d7448.htm, kupován na Alze koncem roku 2018, tedy naštěstí v záruce. A jako docela zklamání, protože je přehráván prakticky jen v autě, mám jej v obalu a je stále, jako nový. Ovšem včera mi začal úplně blbnout, menu se přehazuje, jak chce, vůbec nereaguje na tlačítka, přeskakuje v menu, mění nastavení a úplně mu jebe, navíc mi změnil jazyk do čínštiny. Nechápu, co se s ním stalo, přišlo to zcela z ničeho nic. Nespadnul, nebyl ve vlhku ... nic.

Nemáte tucha, kde je autorizovaný servis téhle značky? K tomu zelenýmu šmejdovi se mi nechce, tam bude kopec lidí.

A Shanling? No, přehrávač za bůra a po necelých dvou letech tohle? Žádná sláva :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Sphinxx napsal:

Mám Shanling M2s https://www.techhouse.cz/Shanling-M2s-Cervena-d7448.htm, kupován na Alze koncem roku 2018, tedy naštěstí v záruce. A jako docela zklamání, protože je přehráván prakticky jen v autě, mám jej v obalu a je stále, jako nový. Ovšem včera mi začal úplně blbnout, menu se přehazuje, jak chce, vůbec nereaguje na tlačítka, přeskakuje v menu, mění nastavení a úplně mu jebe, navíc mi změnil jazyk do čínštiny. Nechápu, co se s ním stalo, přišlo to zcela z ničeho nic. Nespadnul, nebyl ve vlhku ... nic.

Nemáte tucha, kde je autorizovaný servis téhle značky? K tomu zelenýmu šmejdovi se mi nechce, tam bude kopec lidí.

A Shanling? No, přehrávač za bůra a po necelých dvou letech tohle? Žádná sláva :( ...

Při podpoře čínské lidové republiky si mohl dopadnout i hůř :lol2:

https://www.instagram.com/p/CCgl1gag2Xy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...